Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

300 KM z 2.0 TFSI w Audi A4 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko,

Mam pytanie do bardziej doswiadczonych ... 

Jakimi krokami da sie uzuskac bezpiecznie 300 km z 2.0 tfsi.

Jakby tez ktos przytoczyl koszty to byloby super

Opublikowano

Na seryjnych gratach +/- 260-270KM wyżej to wtryski S3,wkład pompy wysokiego ciśnienia,turbo(i tu hybryda lub K04 z S3),intercooler centralny lub 2 o większej wydajności np KWE,katalizator sportowy lub dp.i fajnie też jest wrzucić wydech z kwasu i oczywiście program.I mamy w zależności które turbo będzie moc 300-340KM w przypadku hybrydy co myślę,że jest bardzo przyzwoitym wynikiem,albo jak mamy więcej funduszy to K04 i 360KM bo na więcej już dół nie pozwala,a i bym zapomniał sprzęgło też już raczej wzmocnione by się przydało.

Opublikowano

Sorry za OT i zaśmiecanie tematu, ale chciałem zapytać: czyli w 2.0T bezpieczna granicą w serii jest do ok.360km? powyżej już trzeba kuć korbę?

Opublikowano
51 minut temu, YoGi1984 napisał:

Sorry za OT i zaśmiecanie tematu, ale chciałem zapytać: czyli w 2.0T bezpieczna granicą w serii jest do ok.360km? powyżej już trzeba kuć korbę?

Tak 350-360KM to jest już taka górna bezpieczna granica,chcąc więcej trzeba zakuć i można celować w 400+.

Opublikowano
  • Autor

Na 300 km to chyba wklad pompy jak i wtryski mozna pominac ?

Opublikowano

Witaj, 

Zgadza się.

Koledzy z forum na hybrydzie, DP, FMIC robią ok. 300 PS

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, black4 napisał:

Witaj, 

Zgadza się.

Koledzy z forum na hybrydzie, DP, FMIC robią ok. 300 PS

Pozdrawiam

To kiedy robimy hybrydy ? :)

Opublikowano

 200KM TurboFSI droga na 300 to turbina z wirnikami od k04 DP oraz FMIC, nie wiem jak w a4 ale np a3 intercooler pasuje P&P z modelu S3 który ma alu boczki i jest wydajniejszy. Troszeczkę dowiadywałem się u ludzi robiących takie auta to seryjne wtryskiwacze obrabiają własnie okolice 300KM. Przy dobrej hybrydzie z FMIC DP oraz wtryskiwaczami z modelu S3 BHZ/CDLA do ugrania jest ok 320-330KM.

Opublikowano

Dokładnie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Hey Panowie,

Michał (Daglas) no robimy 300+ na dniach :D

Graty skompletowane, terminy podogrywać i lecimy!

Odezwij się na priv albo podjedz we wtorek na spota to obgadamy szczegóły.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, black4 napisał:

Hey Panowie,

Michał (Daglas) no robimy 300+ na dniach :D

Graty skompletowane, terminy podogrywać i lecimy!

Odezwij się na priv albo podjedz we wtorek na spota to obgadamy szczegóły.

Pozdrawiam

Arkadia ? Jak mi z glowy nie wypadnie to przyjade bo troche sie z praca zluzowalem ostatnimi czasy :)

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, lukaszlsw napisał:

 200KM TurboFSI droga na 300 to turbina z wirnikami od k04 DP oraz FMIC, nie wiem jak w a4 ale np a3 intercooler pasuje P&P z modelu S3 który ma alu boczki i jest wydajniejszy. Troszeczkę dowiadywałem się u ludzi robiących takie auta to seryjne wtryskiwacze obrabiają własnie okolice 300KM. Przy dobrej hybrydzie z FMIC DP oraz wtryskiwaczami z modelu S3 BHZ/CDLA do ugrania jest ok 320-330KM.

Pytanie jeszcze apropo samego intercoolera.  Przykladowo wrzucilbym hybryde + wtryski, dp juz siedzi tuner zrobi mi program a dolozenie samego fmica cos zmienia wzgledem softu ? Czy np dolozenie w pozniejszym czasie coolera wiaze sie z obowiazkiem grzebania cos przy mapach po montazu ?

 

Kojazysz jaki numer maja te wtryskiwacze ? Uzywke mozna brac czy nowe ?

Edytowane przez daglas

Opublikowano

Michał spoty w sezonie wiosna-jesień odbywają się na płycie przy dworcu pod s.narodowym.

Myślę, że lepiej wystroić auto po instalacji FMIC.

Jest znacząca różnica między 30 a np. 80 stopni temp. w dolocie...

Pozdrawiam

 

 

Opublikowano

@daglas

Nr wtrysków : 06F 906 036 F

Istotna literka F na końcu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, HOLMATRO napisał:

@daglas

Nr wtrysków : 06F 906 036 F

Istotna literka F na końcu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzieki :)

Tylko te czy jeszcze jakies inne ? W uzywce widze ze nic niema a nowe po prawie 600 zl sztuka

Edytowane przez daglas

Opublikowano

Dajcie znać w jakich kosztach się zamkniecie. Wczoraj widziałem rekordzistę B7 2.0T na seryjnym osprzęcie po sofcie 289KM :naughty: Oczywiście po wydechu 

Opublikowano

nie ma szans na 290KM chyba że mowa o silniku na łańcuszku nie na pasku.

Opublikowano
Dzieki [emoji4]
Tylko te czy jeszcze jakies inne ? W uzywce widze ze nic niema a nowe po prawie 600 zl sztuka

Tylko te, nie znajdziesz ich na aukcjach bo tego jest bardzo mało. Prędzej szukaj jakiejs S3 8P na części i pytaj o wtryskiwacze. Za 600-800 zł powinieneś wyrwać używany komplet.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
Dajcie znać w jakich kosztach się zamkniecie. Wczoraj widziałem rekordzistę B7 2.0T na seryjnym osprzęcie po sofcie 289KM :naughty: Oczywiście po wydechu 


U mnie koszta ( celuje w 330 koni) póki co :
-wydech 3500 (odziedziczony)
-DP 450
-turbo hybryda k03/k04 0064 CNC Clip 1700
-Fmic 1300
-wtryski 700
-hamownia 1600

Pewien magik przez wszystkich uwielbiany i kochany tu na forum za 330 koni powiedział mi (z jego ogarnianiem części itp, zostawiam auto serie on ogarnia graty i hamuje) 17.000 PLNów.

Zbierać powoli graty samemu i zostanie na waciki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Gdzie kasują 1600 za hamownie? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.