Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black panther 1.9 TDI BKE by Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
31 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Sam będziesz rzeźbić?

Raczej tak. Głośniki, suba sam pozmieniam a z kabelkami się zobaczy.. 

 

10 minut temu, kaju napisał:

Zapisy otwarte na lipiec ;)

Daleko mam troche bo ok 350km. A w lipcu mnie nie ma. Dopiero sierpień ale też nie długo.

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, Adam87 napisał:

Raczej tak. Głośniki, suba sam pozmieniam a z kabelkami się zobaczy...

No właśnie mi o te kabelki chodzi ? 

Jak mam znów spędzić dwa/trzy dni w samochodzie to wolę oddać to w ręce specjaliście ?

Opublikowano
1 godzinę temu, lewiatan1989 napisał:

No właśnie mi o te kabelki chodzi ? 

Jak mam znów spędzić dwa/trzy dni w samochodzie to wolę oddać to w ręce specjaliście ?

No to fakt..    mam u siebie w okolicy znajomego elektronika, więc chyba muszę się z nim dogadać..

Opublikowano

Na sierpień też zapisuje ;)

Opublikowano
  • Autor

No i wpadł kolejny modzik :banan:

@siemian - dziękować za daszki  :hi:

a1.jpg

 

 

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano

E Panie lecisz widzę z tematem:)

Fajnie fajnie :)

Opublikowano
W dniu 26.06.2019 o 18:14, lewiatan1989 napisał:

No i wpadł kolejny modzik :banan:

@siemian - dziękować za daszki  :hi:

a1.jpg

 

 

Naprawde fajny modzik ? Przydało by sie mnie to idealnie, tylko dlaczego czarne daszki z homelinkiem maja takie chore ceny... ?

Opublikowano
  • Autor
Teraz, golden87 napisał:

Naprawde fajny modzik ? Przydało by sie mnie to idealnie, tylko dlaczego czarne daszki z homelinkiem maja takie chore ceny... ?

No mają. I coś czuję, że ten mod powstrzyma mnie chwilowo przed zakupem czarnego sufitu ???

 

Opublikowano
2 godziny temu, lewiatan1989 napisał:

No mają. I coś czuję, że ten mod powstrzyma mnie chwilowo przed zakupem czarnego sufitu ???

 

Do tapicera oddaj daszki, ew pomaluj ;) 

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, niwet napisał:

Do tapicera oddaj daszki, ew pomaluj ;) 

Przyjdzie czas będzie rada ;)

Póki co inne mody w planie ;)

Opublikowano
15 godzin temu, lewiatan1989 napisał:

No mają. I coś czuję, że ten mod powstrzyma mnie chwilowo przed zakupem czarnego sufitu ???

 

A tam, ja mam u siebie oba daszki z homelinkiem - czarne :D

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, kaju napisał:

A tam, ja mam u siebie oba daszki z homelinkiem - czarne :D

Na bogato widzę ?

Opublikowano
  • Autor

Wszyscy mają cuprę mam i ja :banan:

IMG_20190704_181655__01.jpg

IMG_20190704_181724__01.jpg

 

Zdjęcia jeszcze ciepłe :) dopiero co założyłem :)

A teraz śmigam na SPOT 3M :) 

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano

Odrazu pyszczek fajniejszy?

Opublikowano

No odrazu lepiej:)! Mały element Ale optycznie obniża i fajnie wygląda przód:)

Opublikowano
  • Autor

No i Bose wpadło na pokład :)  @kaju wielkie dzięki za pomoc no i za cierpliwość oraz spokój pomimo niespodzianek jakie wychodziły :D Wizyta u Ciebie to czysta przyjemność - swoją drogą dawno się tak dobrze nie bawiłem :D

Przy okazji wpadł panel sterowania menu z zapalniczką obrotową :) i wiązka pod stacyjkę airbag off - też za to wielkie dzięki :)

111.jpg

Teraz muszę emblematy Audi Bose na maskownice drzwi sobie ogarnąć :)

No a wracając do domu zahaczyliśmy jeszcze o jeden punkt i mogę chyba już zdradzić co wpadło :D

Niestety czekają na wyważenie i montaż a to dopiero w przyszłą sobotę uda mi się najprawdopodobniej ogarnąć - swoją drogą wie ktoś jaka piasta jest montowana w b7 1.9 tdi BKE 2005 w tyle? Bo trafiłem na dwa rodzaje a jeszcze nie zrzucałem koła aby sprawdzić a chciałem już części zamawiać :)

22222.jpg

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano

Ori Rs4? Zawsze byly ladne ?

A nie kazda B7 ma 57,1? ?

 

Opublikowano

Ładnie modzisz!

Ori felgi z RS4 B7 klasyka ??

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Gremlin0209 napisał:

Ori Rs4? Zawsze byly ladne ?

A nie kazda B7 ma 57,1? ?

 

Akurat mi nie chodzi o otwór centrujący :) Tu się zgadza jest 57.1 

Mi chodzi o piastę - mam w tyle w tyle przekręcony gwint i jedna śruba nie trzyma a takie ładne felgi wolałbym by trzymały się na 5 śrubach :D No i co do piasty to ja widzę dwa rodzaje i nie bardzo wiem który ... 

 

 

 

Opublikowano

A to sorki. Za szybko przeczytalem ?

Tez mam Rs4 tylko w kolorze takim szarym/grafitowym i ladnie to wyglada na czarnym lakierze ? moja musi byc pod ciemny kolor czarnulka ? srebrne tez ladnie beda wygladac ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.