Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black panther 1.9 TDI BKE by Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dziękować :)

Opublikowano

Graty ? dużo zdrowia ? 

Opublikowano

Zdrówka, modów, zdrówka ;D wyślij po kawałku tortu :decayed:

Opublikowano

Torcik mega! Najlepszego :wink:

Opublikowano

100 lat!!!

spóźnione ale szczere!:)

Opublikowano

Męczył i męczył i w końcu się podjąłem :grin:

Takie małe spy foto, bihalo 3" (stosowane w najnowszych VW i Skodach) coś na wzór hella classic H7 ;)

Darek nie chciał Mini H1 2,5", więc wyrzeźbione 3" - ciężka sprawa z montażem, nie mając stelaża dla soczewki jak w bixach...

Do tego customowe białe kierunki z B6 :P no i wszystko black mat, dla czarnucha ;)

75580551_2408907385898524_7058045213511516160_n.jpg 78342496_602362843845945_7889729913433882624_n.jpg

 

Opublikowano
2 godziny temu, kamil-vag napisał:

Męczył i męczył i w końcu się podjąłem :grin:

Takie małe spy foto, bihalo 3" (stosowane w najnowszych VW i Skodach) coś na wzór hella classic H7 ;)

Darek nie chciał Mini H1 2,5", więc wyrzeźbione 3" - ciężka sprawa z montażem, nie mając stelaża dla soczewki jak w bixach...

Do tego customowe białe kierunki z B6 :P no i wszystko black mat, dla czarnucha ;)

75580551_2408907385898524_7058045213511516160_n.jpg 78342496_602362843845945_7889729913433882624_n.jpg

 

:whistling::decayed::thumbup1: 

Opublikowano

Ładny wykon z dbałością o detale :thumbup1:

Ciekawe jak będzie wyglądać już na aucie :eusathink: no i świecić

Opublikowano
5 godzin temu, kamil-vag napisał:

Męczył i męczył i w końcu się podjąłem :grin:

Takie małe spy foto, bihalo 3" (stosowane w najnowszych VW i Skodach) coś na wzór hella classic H7 ;)

Darek nie chciał Mini H1 2,5", więc wyrzeźbione 3" - ciężka sprawa z montażem, nie mając stelaża dla soczewki jak w bixach...

Do tego customowe białe kierunki z B6 :P no i wszystko black mat, dla czarnucha ;)

75580551_2408907385898524_7058045213511516160_n.jpg 78342496_602362843845945_7889729913433882624_n.jpg

 

Coś za szpreja użył ??? Ładnie wyszło ? w b7 pięknie się rozkleja lampy co ?

Opublikowano
  • Autor

@kamil-vag nawet nie wiesz jak ja Ciebie podziwiam za tą robotę - piękna sprawa.

Oczywiście nie mogę się doczekać gdy to wyląduje na czarnej parterze ??? 

Ps. A męczyć faktycznie potrafię ???

 

Nooo i te białe szkiełka - jest :git:

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano

ciekawe kiedy mnie będziesz męczył z montażem? :P

 

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, MaTeo85 napisał:

ciekawe kiedy mnie będziesz męczył z montażem? :P

 

Ogarniemy na jakimś spocie ????

Opublikowano
18 godzin temu, qruku napisał:

Ciekawe jak będzie wyglądać już na aucie :eusathink: no i świecić

Tego sam jestem ciekaw jak podpasują do czarnucha Darka... 

Jak świecą? Kurde dobrze, lepiej niż moje bihalo na Hella3. Jednak ori dobrana ogniskowa do żarówki robi różnicę. Zacznę chyba żałować że nie wsadziłem ich do siebie :grin:

IMG_20191126_162804.jpg

I to jest jakaś tam zwykła żarówka Philipsa na zasilaczu 12V.

17 godzin temu, Norbas napisał:

w b7 pięknie się rozkleja lampy co ?

Norbert, w porównaniu do B6, bajka, ale z drugiej strony wkurza ten lepiacy się klej przy pracy... Ale już wolę to, niż pół dnia rozklejac B6...

Także Darek zainwestuje w kpl jakiś fajnych żarówek i myślę, że będzie miał fajne lampki tak naprawdę za niedużą kasę ?

I raczej nikt się nie przyczepi do kresek, a jeśli nawet to wyciągnie żarówkę h7 i chyba każdy odpuści... 

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, kamil-vag napisał:

Tego sam jestem ciekaw jak podpasują do czarnucha Darka... 

Jak świecą? Kurde dobrze, lepiej niż moje bihalo na Hella3. Jednak ori dobrana ogniskowa do żarówki robi różnicę. Zacznę chyba żałować że nie wsadziłem ich do siebie :grin:

IMG_20191126_162804.jpg

I to jest jakaś tam zwykła żarówka Philipsa na zasilaczu 12V.

Norbert, w porównaniu do B6, bajka, ale z drugiej strony wkurza ten lepiacy się klej przy pracy... Ale już wolę to, niż pół dnia rozklejac B6...

Także Darek zainwestuje w kpl jakiś fajnych żarówek i myślę, że będzie miał fajne lampki tak naprawdę za niedużą kasę ?

I raczej nikt się nie przyczepi do kresek, a jeśli nawet to wyciągnie żarówkę h7 i chyba każdy odpuści... 

No kreska jest piękna :kox:

No o to głównie chodziło by efekt był a mimo wszystko na kloszu wybite h7 i włożone h7 :D 

 

Opublikowano

Tak się wszystko odbija, że gówno widać ?

Ale czarnuchy na finiszu. 

Darek podeślij tylko jakaś powłokę to się zabezpieczy ?

received_436187440669743.jpeg

received_567095504102404.jpeg

Opublikowano
  • Autor
W dniu 29.11.2019 o 14:11, kamil-vag napisał:

Tak się wszystko odbija, że gówno widać ?

Ale czarnuchy na finiszu. 

Darek podeślij tylko jakaś powłokę to się zabezpieczy ?

received_436187440669743.jpeg

received_567095504102404.jpeg

Piękna robota.

Odnośnie powłoki - paczka niespodzianka we wtorek powinna być u Ciebie ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kto był grzecznym chłopcem w tym roku?

No oczywiście Darek ;)

Po wielu przygodach i dzięki ogromnej pomocy  a przede wszystkim pracy @kamil-vag oraz konsultacjach i pomocy @MaTeo85 lampy czekają cierpliwie na montaż - zaznaczam to chodzi o cierpliwość lamp nie moją ????

IMG_20191219_161819__01.jpg

Opublikowano

Looo Panie, jaki piękny ? pod piękną ? ?

SUPER się prezentują! ? 

A pewnie jeszcze lepiej będą wyglądać na aucie ?

Jak będzie montaż Darek, to liczę na fotki pół na pół wyglądu jak i świecenia lamp dla porównania ?

Opublikowano

Szkoda, że nie można malować środka DRL i kierunków. Wtedy to byłby dopiero full czarnuch B)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.