Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black panther 1.9 TDI BKE by Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O widzę, że masz blendy led lusterek. W styczniu robię testy nowego rozwiązania żeby mocniej świeciło. Dam Ci znać czy spisze egzamin :P

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, MarcinL napisał:

O widzę, że masz blendy led lusterek. W styczniu robię testy nowego rozwiązania żeby mocniej świeciło. Dam Ci znać czy spisze egzamin :P

Będę czekał na info bo Wszyscy wiemy jak Ori świecą :grin:

Opublikowano
22 godziny temu, lewiatan1989 napisał:

Wspominałem w niedzielę, że robiłem polerkę, wczoraj drl a dziś wyjechałem z garażu i efekt mi się mega podoba :drool3:

A przy okazji Drodzy Koledzy życzę Wam radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oczywiście wielu udanych modów i bogatego Gwiazdora/Mikołaja/Dziadka Mroza/inne

Darku aż się świeci:wink4: Pięknie:oklasky:

Dla was również Wesołych Świąt:decayed:

21 godzin temu, MarcinL napisał:

O widzę, że masz blendy led lusterek. W styczniu robię testy nowego rozwiązania żeby mocniej świeciło. Dam Ci znać czy spisze egzamin :P

Daj znać, bo u mnie leżą jeszcze niezamontowane:facepalm: to może odrazu zmienię co potrzeba dla lepszego światła.

Opublikowano
22 godziny temu, lewiatan1989 napisał:

a dziś wyjechałem z garażu i efekt mi się mega podoba :drool3:

Jeszcze jakby wyjechał z nowymi lśniącymi kloszami :P

Jak na amatorskie zabawy, to bardzo ładnie ogarnięte Darku ;) też się dopiero uczę tego polerowania i chyba na sezon letni tez się zrobi jakąś małą korektę :)

Nie dało się bliżej pod te wiatraczki za domem podjechać ? ? ? 

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie :)

7 minut temu, kamil-vag napisał:

 

Nie dało się bliżej pod te wiatraczki za domem podjechać ? ? ? 

One na środku pola a u mnie brak Quattro :beksa:

Opublikowano
1 minutę temu, lewiatan1989 napisał:

One na środku pola a u mnie brak Quattro :beksa:

Nic straconego... zawsze można dołożyć ^^

Opublikowano

Poleruj tłusto będzie lustro :decayed: 

szkoda teraz auto jeździć :P 

Spokojnych i radosnych ?

Opublikowano
38 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Dzięki Panowie :)

One na środku pola a u mnie brak Quattro :beksa:

Cza dołożyć:lol1:

Opublikowano
11 minut temu, Adam87 napisał:

Cza dołożyć:lol1:

Popieram wszystkimi kołami :D

Opublikowano

Dokładnie, dokładaj Quattro pare elementow i od razu inne auto :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No i się doczekałem. 

Lampy wylądowały na samochodzie  :banan:

Teraz mogę w 100% stwierdzić @kamil-vag megaaaaa robotaaaaa !!!!!!

Za nieocenioną pomoc w montażu dziękuję @MaTeo85

Panowie Wam obu należy się porządne :drinks::drunk::friends:

Co ja bym bez Was zrobił :)

A oto efekty: 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Opublikowano

Szkoda, że się tak wszystko w tych lampach odbija hehe... Może dorzucisz w wolnej chwili zdj przy naturalnym świetle ?

No ale ten ryjek się zdecydowanie bardziej zadziorny zrobił ?

Pantera ma nareszcie ładne oczy ?

Super, że ten prototyp się do końca udał ? dla przypomnienia, jest to bi-halogen H7 na soczewkach Hella Classic 3" 

Darek, teraz ta ramka grilla w czerń? 

Opublikowano

Noo Dareczku jest różnica:buhaha: i to spora..

Pięknie siadły:oklasky:

 

 

I faktycznie ramka w czerń teraz:whistling:

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Pokażesz jak to w nocy świeci?

Opublikowano
  • Autor

Więc tak to świeci:

 

IMG_20200102_190448.jpg

IMG_20200102_190216.jpg

IMG_20200102_190202.jpg

 

Więc w mojej skromnej opinii świeci to zdecydowanie lepiej niż zwykły reflektor i to bez dwóch zdań. 

 

No i trzeba pamiętać jeden cel, który mi i Kamilowi przyświecał najbardziej - w przypadku kontroli jest to nadal halogen h7 :)

 

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano

Zaraz padną pytania dlaczego krzywo, dlaczego bez jednego schodka ? 

Uprzedze pytania. To nie jest soczewka xenonowa a bihalogenowa ori montowana w najnowszych VW/Skoda... Kształt przesłony jest całkiem inny, nie jest w poziomie zarówno ani w jednej, ani w drugiej części, jak to w większości znanych projektorów. 

1_Hella_OEM_1.jpeg

To taki kształt właśnie trochę wulkanu... 

received_739162653244387.jpeg

I widać to na kreskach u Darka... 

Będę próbował osadzic trochę inna soczewkę, też na H7 Bi-halo w której przesłona jest już pozioma... 

Opublikowano

Brawo chłopaki ! Wyszło coś naprawdę fajnego :) Widzę, ze jak będę wrzucał do siebie soczewkę z B8,5 to można już pytać jak się lampy składa :D 

Opublikowano

Nooo Darek to chyba już specjalistą został od rozbierania i składania ?

Ale lampki w B7 to przyjemna robota, soczewki B8.5 to praktycznie P&P ?

Także dasz radę bez niczego ?

Opublikowano

Noooo świetna robota, czekałem na tą relację :decayed: auto zrobiło się jeszcze bardziej niegrzeczne ^_^ Teraz tylko grill w czerń i będzie elegancko.

Edytowane przez Mordeliuss

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.