Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black panther 1.9 TDI BKE by Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
34 minuty temu, Adam.S napisał:

Cześć gdzie kupiłeś Vfiz.

Ja trafiłem na forum ale jak co kup bezpośrednio od Mario na stronie https://www.qmatis.com/pl/

Opublikowano
3 godziny temu, lewiatan1989 napisał:

Ja trafiłem na forum ale jak co kup bezpośrednio od Mario na stronie https://www.qmatis.com/pl/

Fajnie dzięki.

Opublikowano
  • Autor

Dziś odbył się kameralny spot 3miejski (bardzo kameralny) ale przed udało się strzelić kilka fot :

 

IMG_20200528_184508__02.jpg

IMG_20200528_184555__01.jpg

IMG_20200528_184519__01.jpg

Opublikowano

Takie tajemnicze :dziura:

:thumbup:

Opublikowano

Fajniutko :thumbup1:

Czym fotki robione ? 

Opublikowano
  • Autor
34 minuty temu, kamil-vag napisał:

Dobre szoty ?

Dzięki :rolleyes:

25 minut temu, Adam87 napisał:

Takie tajemnicze :dziura:

:thumbup:

Bo to następca czarnej Wołgi :evil2:

17 minut temu, Tkoczu_ napisał:

Fajniutko :thumbup1:

Czym fotki robione ? 

Dzięki. 

Foty telefonem - Oneplus 6 :whistling:

Opublikowano

IMG_20200528_184508__02.thumb.jpg.0f980948557e759d05d2a84102e6db98.jpg

Lepszej miejscówki żeś już nie mógł znaleźć :D:buahaha:

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, qruku napisał:

IMG_20200528_184508__02.thumb.jpg.0f980948557e759d05d2a84102e6db98.jpg

Lepszej miejscówki żeś już nie mógł znaleźć :D:buahaha:

No jaki spostrzegawczy - cały parking objeździłem :tonguemad:

Opublikowano

Faktycznie:cool1:

Opublikowano

Jak się ma znajomości to i parking ma się swój, ?

Opublikowano
  • Autor

No to kolejna wolna sobota w garażu :tonguemad:

Właściwie cały dzień spędziłem ze szwagrem @ErAti spędziliśmy w jego A4 :) było co robić: wymiana kierownicy B6 na B7 multi (moduł, taśma, zwijak) tu zeszło się dość długo bo były pewne komplikacje :facepalm: potem trochę dopieściliśmy jego wnętrze reanimacja schowka pasażera i wymiana połamanego podłokietnika. Na koniec detalling wnętrza i wosk na lakier.

W między czasie udało się jednak trochę podłubać u mnie:

- zmiana zamknięcia podłokietnika 

- klimatyzowany schowek :JC_fan:tu wielkie podziękowania dla @MaTeo85 za graty do modu. 

IMG_20200530_200335__02__01.jpg

 

- stacyjka airbag off :pali:

IMG_20200530_200622.jpg

IMG_20200530_200648.jpg

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano

Miodzio:thumbup1:

duzo roboty z klimatyzowanym schowkiem ? :hi:

Opublikowano

Darek ostatnio nie próżnuje :) Mody u siebie i u bliskich przy okazji. Dobrze, że jesteś na fali bo mi to się nic nie chce :P

 

Opublikowano

dobrze jest, a schowek podmieniałeś czy został Twój stary?

19 minut temu, Tkoczu_ napisał:

Miodzio:thumbup1:

duzo roboty z klimatyzowanym schowkiem ? :hi:

sam goły schowek klimatyzowany bez dedykowanej lodówki to tylko kupno rurki i zaworu (tego co widać na zdjęciu w schowku) i tyle. Wiercisz otwór i montujesz całość.

Opublikowano
  • Autor
58 minut temu, Tkoczu_ napisał:

Miodzio:thumbup1:

duzo roboty z klimatyzowanym schowkiem ? :hi:

Jak Mati napisał żadna filozofia ?

52 minuty temu, kamil-vag napisał:

Darek ostatnio nie próżnuje :) Mody u siebie i u bliskich przy okazji. Dobrze, że jesteś na fali bo mi to się nic nie chce :P

 

Taaa w cugu jestem :evil2:

 

A teraz w ramach relaxu rozwiązałem problem dzwoniących nakładek klamek i nic nie dzwoni na zewnątrz :guma:

Wystarczyło delikatnie dogiąć blaszki mocujące 

Opublikowano

No to na następnym spocie robimy u mnie klamkę ?

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Ziewal napisał:

No to na następnym spocie robimy u mnie klamkę ?

Nie ma sprawy prosta robota 

Opublikowano

Widać dużo włożonej pracy nad autem. :thumbup1: - przejrzałem pierwszą stronę z zakresem prac.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, george napisał:

Widać dużo włożonej pracy nad autem. :thumbup1: - przejrzałem pierwszą stronę z zakresem prac.

Dzięki :)

Głowa jest pełna pomysłów tylko skąd na to brać :eusathink:

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.