Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black panther 1.9 TDI BKE by Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ale co to jest to czarne?

Opublikowano

Prawa zewnętrzna nie jest czarna tylko ruda, co jest normalne od wody. 

Opublikowano
  • Autor

 

2 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

No ale co to jest to czarne?

Bród ale nie sadza ? właśnie byłem trzeć białym ręcznikiem papierowym i czysty ?

Opublikowano

To super, w przeciwnym razie miałbyś problem?

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, Muskel1 napisał(a):

To super, w przeciwnym razie miałbyś problem?

Przy okazji mam pytanie, czy masz może dostęp do softu do mmi i czy w mojej wersji da się przeskoczyć od razu do najnowszej czy jakoś inaczej - za słyszałem tu i ówdzie na forum, że ogarniasz takie tematy. 

IMG20240301170138.thumb.jpg.9020d5739ba9e7940ab635b3fbea58c9.jpg

Opublikowano

Przede wszystkim gratuluje zakupu?

Silniki CGQB mają też swoje bolączki (jak każde V6 w VAG) ale ogólnie są dobrymi jednostkami.

Oby służył bezawaryjnie i jak najdłużej?

 

 

Wiesz co, dawno już nie zajmowałem się MMI 3G, więc nie pamiętam dokładnie, ale mam nadzieje, że to Ci pomoże:

https://www.google.de/amp/s/www.digital-eliteboard.com/threads/audi-mmi-3g-plus-hn-karte-2020-2021-hf-6-31-1-und-fw-update.492449/%3famp=1

Opublikowano
W dniu 3.10.2023 o 20:04, lewiatan1989 napisał(a):

Kolor pasuje u mnie idealnie to prawda - nawet nie wiedziałem, że takie podejście ma ale to chyba całkiem dobrze o nim świadczy.

Jakiej firmy te błotniki dostałeś?

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, pelonek1 napisał(a):

Jakiej firmy te błotniki dostałeś?

 

ALLEGRO.PL

Te :) nie są cienkie jak 90% zamienników, przychodzą zakonserwowane - oczywiście ja jeszcze dodatkowo po swojemu zrobiłem konserwę :) kolor idealnie dopasowany do LZ9Y no i brak problemów ze spasowaniem - sam w pojedynkę dałem radę wszystko spasować :) 

 

aaa Ty o firmę pytasz... to Ci niestety nie powiem... nie zachowały się żadne zdjęcia kartonów w których błotniki były zapakowane... 

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano
1 godzinę temu, lewiatan1989 napisał(a):

aaa Ty o firmę pytasz... to Ci niestety nie powiem... nie zachowały się żadne zdjęcia kartonów w których błotniki były zapakowane... 

Pytam bo zmówiłem też od tego sprzedawcy (mój kolor ma już dostępny) i przyszły, pomalowane są ok, zakonserwowane też od wewnątrz. Moje przyszły firmy Tong Yang czy coś takiego i chciałem zapytać jakiej firmy były Twoje bo mówiłeś że pasowały ok a ja nie wiem kedy wymienię bo z czasem słabo a nie chciałbym żeby nie dało się ich spasować a czas na zwrot mi minie. Jak masz to samo to otwórz maskę i na tej pionowej ścianie błotnika w okolicy tam gdzie się przykręca z góry powinno być wytłoczenie nazwy producenta.

Opublikowano
W dniu 2.03.2024 o 20:47, lewiatan1989 napisał(a):

No i moi drodzy czas się pochwalić nowym członkiem rodziny ??

 

I to się nazywa przesiadka z przytupem ;) Gratuluję Darku jeszcze raz ! 

Opublikowano
  • Autor

 

4 godziny temu, pelonek1 napisał(a):

Jak masz to samo to otwórz maskę i na tej pionowej ścianie błotnika w okolicy tam gdzie się przykręca z góry powinno być wytłoczenie nazwy producenta.

Ja mam tam tylko AP 22 06 A 

Nic wiecej. 

Opublikowano
1 godzinę temu, lewiatan1989 napisał(a):

 

Ja mam tam tylko AP 22 06 A 

Nic wiecej. 

Dzięki.

Napisz jeszcze Ile czasu zeszło Ci z wymianą, dużo z tym roboty?

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie to ja robiłem to przy okazji i miałem samochód na kobyłkach kilka dni, ale ogólnie samo zdemontowane i zamontowanie to max jeden dzień może krócej jak ktoś zwinnie zderzak i nadkola wyciąga :)

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

 Goodbye my lover.
Goodbye my friend.
You have been the one.
You have been the one for me.
 

 

 

No i odjechała... Aby było jej dobrze i aby nowemu właścicielowi dała dużo radości. 

 

:sorry:

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.