Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black panther 1.9 TDI BKE by Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeba pamiętać o natłuszczeniu skóry po jakimś czasie ? Dobra robota Darku ?

Opublikowano

Z dwa miechy temu kupiłem ją  z OLX gościu ogarnia kiery, na nowo obszyta. Bez zdawania swojej ,dałem 740 ziko tak stała za  560 zł. Że zdaniem swojej.  bez  airbaga. Mogą dać tobie namiar na gościa.

Opublikowano
  • Autor

No to pierwszy z prezentów dnia dzisiejszego... 

Wpadł do mnie mikołaj w osobie @dRACoNIx no i Olek zostawił małe co nieco, bo podobno grzesznym chłopcem byłem... Wróć grzecznym ?

 

No i wpadły Alu na zimę :)

Wzór od a5 17x7,5 ET35 

Oczywiście musiałem przypasować - więc tak to wygląda :)

IMG_20230822_152212.thumb.jpg.d884cf698de9322a5fd77cfb7dd3536d.jpg

 

Druga niespodzianka dnia dzisiejszego trochę później... ???

Opublikowano

Powróciwszy do modów. :wink:

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, george napisał(a):

Powróciwszy do modów. :wink:

No tak to z Wami jest... Jak z alkoholizmem... 

Niby byłem wyleczony... I co?? Dwa spoty i allegro aż się gotuję ???

Opublikowano
29 minut temu, lewiatan1989 napisał(a):

Niby byłem wyleczony... I co?? Dwa spoty i allegro aż się gotuję ???

Stetryczałbyś, a tak to masz zajęcie. :D

Opublikowano
  • Autor

No dobra... Zrobione... 

Moja nie wyszła źle, wyszła dobrze, ale... Właśnie podobno wszystko co przed "ale" to się nie liczy ?? 

IMG_20230822_183220.thumb.jpg.06ef3fffa718e35c6d136bb1fedeeed0.jpg

 

 

Dodatkowo dziś zamówiłem map sensor ori 038 906 051 C na 3bary... Taki spoiler mały tego co nastąpi (przy dobrych wiatrach) 

Opublikowano
29 minut temu, lewiatan1989 napisał(a):

Dodatkowo dziś zamówiłem map sensor ori 038 906 051 C na 3bary... Taki spoiler mały tego co nastąpi (przy dobrych wiatrach) 

 

Oj ja się już domyślam do czego te 3 bary :) hihihi

Opublikowano
30 minut temu, lewiatan1989 napisał(a):

No dobra... Zrobione... 

Moja nie wyszła źle, wyszła dobrze, ale... Właśnie podobno wszystko co przed "ale" to się nie liczy ?? 

IMG_20230822_183220.thumb.jpg.06ef3fffa718e35c6d136bb1fedeeed0.jpg

 

 

A kiera to jest ta co ja Ci ją wysłałem ?

Opublikowano
8 minut temu, dRACoNIx napisał(a):

 

Oj ja się już domyślam do czego te 3 bary :) hihihi

Nie tylko Ty. :banan:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, dRACoNIx napisał(a):

 

A kiera to jest ta co ja Ci ją wysłałem ?

Tak - ta pierwsza :)

Opublikowano

Teraz to ona wygląda . ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No to znów trochę podłubałem... 

Natchniony przez @MaTeo85i też dzięki dekorom od niego zawitało na pokładzie czarne pianino :) oczywiście z racji tego, że materiał rysuje się od samego patrzenia to listwy przeszły polerkę :)

IMG_20230904_175257__01.thumb.jpg.4ab01d7eaf4e8a52b3a46bf2f0747aeb.jpg

 

No i jeszcze coś... Tu zaś natchnieniem był @Akuku wpadł ambient :)

received_1032463001533659.thumb.jpeg.ada8c853152ff9f77703437f7c46fbdc.jpeg

 

Jaram się... Jaram ???

Opublikowano

Z czego robiłeś ten ambient? Fajnie to wyszło.

Opublikowano
20 minut temu, Rob@k napisał(a):

Z czego robiłeś ten ambient? Fajnie to wyszło.

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 40 zł - NEON FLEX Taśma LED 12V 17W NEON 2M NIEBIESKA (12166756749). Allegro.pl -...

 

 

 

Opublikowano
31 minut temu, Langista napisał(a):
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 40 zł - NEON FLEX Taśma LED 12V 17W NEON 2M NIEBIESKA (12166756749). Allegro.pl -...

 

 

 

OK dzięki.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Rob@k napisał(a):

Z czego robiłeś ten ambient? Fajnie to wyszło.

Taki pasek: https://allegro.pl/oferta/tasma-led-neon-cob-12v-czerwona-5m-homogeniczna-12648373747

 

Neon zaproponowany wyżej jest zbyt gruby będzie odsadzał dekory. Tylko miejsca na taśmie do lutowania zabezpieczyłem aby nic się nie zwarło :)

Opublikowano

Fajnie to u Ciebie wyszło,ciekawe jak bym to dał ,pod moje białe dekory?

20230829_191351.jpg

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, A4b6quattro napisał(a):

Fajnie to u Ciebie wyszło,ciekawe jak bym to dał ,pod moje białe dekory?

20230829_191351.jpg

 

W dzień i tak nie widać ambientu. A w nocy efekt pewnie będzie bardzo podobny :)

Opublikowano

No z białego,to by biło blaskiem myślę?w wieczornych włajażach?ja mam Ambientu,też w środkowej,zrobione tak że bije?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.