Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black panther 1.9 TDI BKE by Darek


lewiatan1989

Rekomendowane odpowiedzi

To widzę dobrze Ci tym modułem zrobiłem ?

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista modów nie ma końca :whistling:

Z zewnątrz tylko przód w sline?

będziesz coś robić z końcówkami wydechu czy tak zostawiasz ? :whistling:

Daj jakiś spojler następnych modów bo się muszę zmotywować do pracy przy swoim :grin::grin:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kamil-vag napisał:

To widzę dobrze Ci tym modułem zrobiłem ?

Oj tak Kamilku nawet bardzo :naughty:

1 minutę temu, Tkoczu_ napisał:

Lista modów nie ma końca :whistling:

Dokładnie... Ile razy już mówiłem dość, aż w końcu zrozumiałem, że to nie ma sensu :grin:

2 minuty temu, Tkoczu_ napisał:

będziesz coś robić z końcówkami wydechu czy tak zostawiasz ? :whistling:

Gdzieś w tyle głowy chodzi swap wydechu na dwie fifki ale póki co bardzo w tyle zresztą dokładka kupiona na lufy z lewej strony więc niech chociaż trochę pojeździ. 

 

4 minuty temu, Tkoczu_ napisał:

Z zewnątrz tylko przód w sline?

No dokładnie ale tu to od razu spryski, samopoziom, bix i może PDC przód :decayed: już nawet w ramach konspiracji anty-żona poczyniłem pierwsze rozmowy co nie @kamil-vag:evil2:?

5 minut temu, Tkoczu_ napisał:

Daj jakiś spojler następnych modów bo się muszę zmotywować do pracy przy swoim

To jest tajemnica... Tylko nieliczni są wtajemniczeni ale w tym miesiącu powinny wpaść jeszcze dwa mody :whistling:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lewiatan1989 napisał:

No dokładnie ale tu to od razu spryski, samopoziom, bix i może PDC przód :decayed: już nawet w ramach konspiracji anty-żona poczyniłem pierwsze rozmowy co nie @kamil-vag:evil2:?

Grubo albo wcale, prawidłowo :grin::grin:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak ktoś wtajemniczony to i tak nie nadąża ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc, było trochę wolnego - było rezane :kox:

Ogólnie doszedłem do wniosku, że czas zrobić porządek z podsufitką. Nie pamiętam czy żaliłem się na forum ale rok temu na 3 dni przed swoim ślubem oddałem audi do prania tapicerki - co by królowa tego dnia się w białej sukni (nie daj boże) się o coś nie ubrudziła. Jak postanowiłem tak zrobiłem. Z gościem (a wyglądał na pierwszy rzut oka na kumatego) ugadałem się, że pierze wszystko oprócz sufitu... no jednak zrobił po swojemu... i oddał mi audi z baldachimem - serio dużo nie brakowało abym go tam zatłukł... ale mniejsza. Jeździłem, jeździłem pytałem szukałem - wszędzie drogo - baaa nawet bardzo. No ale ostatnio zagęściłem poszukiwania. Na początku myślałem o ori używce ale to wiadomo loteria a i jeszcze mogło nie przeżyć dostawy. Więc szukałem tapicera. Na pierwszy ogień Gdańsk - tam ceny kosmos od 1000zł w górę za oklejenie podsufitki. Jednak udało się w rodzinnych stronach znaleźć tapicera (a właściwie tapicerkę - bo to ona), która wstępnie zadeklarowała się okleić sufit za 400 zł - mówię to jest to. Przed samym oddaniem zjechała z ceną na 300. A w dniu odbioru na 150 (ale zapłaciłem 200 za dobrą, szybką i miłą obsługę) - no sorry za 150 to nawet mi by się nie chciało.

A więc materiał pomógł mi dobrać @kamil-vag udało się dopasować niemalże jak ori - na pierwszy rzut oka nie różni się- trzeba się mocno przyjrzeć. Poza tym stwierdziłem, że nie będę oklejał słupków tylko za grosze wyrwałem ori ciemne słupki cały komplet - przy okazji lampka od podsufitki jest z ambientem - więc jeszcze bardziej czerwono w nocy :D 

@kamil-vag wysłał mi do kompletu czarne zwykłe lustro - no i na tydzień przed wymianą słupków i oklejaniem sufitu postanowiłem zmienić lusterko... i stało się ... szyba je**a ...

IMG_20200717_091514.jpg

No ale długo nie myśląc po naradach grupowych z @kamil-vag i @MaTeo85 doszliśmy do wniosku, że nie ma sensu wkładać takiej samej zwykłej szyby - tylko dać od razu pod czujnik deszczu :whistling:

No i jak postanowiliśmy tak się stało... a że akurat @MaTeo85 wstawiał szybę do swojej tylnej klapy to dał namiary, gdzie co i jak :)

W między czasie znalazłem komplet lustro (fotochrom i czujnik deszczu) wraz z całą wiązką. 

Screenshot_20200713-195124.jpg

 

No i po kilku dniach szyba była wstawiona. 

IMG_20200717_143601.jpg

 

Po przyjeździe w rodzinne strony na wspomniane kilka dni wolnego rozebrałem wszystkie słupki i pociągnąłem wiązkę od lusterka. Dodatkowo @MaTeo85 odstąpił mi swoje wkłady fotochrom do luster zewnętrznych więc przy okazji zazbroiłem wszystko w wiązki i puściłem do kostek w słupku A - teraz tylko wymiana MCE na high aby wszystko zagrało - MCE już jeździ ze mną w bagażniku - zresztą też od @MaTeo85.

 

Wszystkie słupki są ori jedyne co to z racji homelinka zdecydowałem się na malowanie swoich słoneczników - tu radą pomógł także @kkam

IMG_20200723_105648.jpg

IMG_20200723_105839.jpg

IMG_20200723_114545.jpg

 

No i środek wygląda teraz tak: 

IMG_20200723_201133.jpg

IMG_20200723_201237.jpg

 

Lustra zewnętrzne: spacer.png

IMG_20200723_200914_Bokeh.jpg

 

No i wpadła jeszcze mała sesyjka :)

IMG_20200723_200431.jpg

IMG_20200723_200454.jpg

IMG_20200723_200513.jpg

IMG_20200723_200531.jpg

spacer.pngIMG_20200723_200548.jpg

IMG_20200723_200606.jpg

IMG_20200723_200618.jpg

IMG_20200723_200652.jpg

IMG_20200723_200716.jpg

 

 

 

Edytowane przez lewiatan1989
  • Pomoc techniczna 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lewiatan1989 napisał:

No więc, było trochę wolnego - było rezane :kox:

Ogólnie doszedłem do wniosku, że czas zrobić porządek z podsufitką. Nie pamiętam czy żaliłem się na forum ale rok temu na 3 dni przed swoim ślubem oddałem audi do prania tapicerki - co by królowa tego dnia się w białej sukni (nie daj boże) się o coś nie ubrudziła. Jak postanowiłem tak zrobiłem. Z gościem (a wyglądał na pierwszy rzut oka na kumatego) ugadałem się, że pierze wszystko oprócz sufitu... no jednak zrobił po swojemu... i oddał mi audi z baldachimem - serio dużo nie brakowało abym go tam zatłukł... ale mniejsza. Jeździłem, jeździłem pytałem szukałem - wszędzie drogo - baaa nawet bardzo. No ale ostatnio zagęściłem poszukiwania. Na początku myślałem o ori używce ale to wiadomo loteria a i jeszcze mogło nie przeżyć dostawy. Więc szukałem tapicera. Na pierwszy ogień Gdańsk - tam ceny kosmos od 1000zł w górę za oklejenie podsufitki. Jednak udało się w rodzinnych stronach znaleźć tapicera (a właściwie tapicerkę - bo to ona), która wstępnie zadeklarowała się okleić sufit za 400 zł - mówię to jest to. Przed samym oddaniem zjechała z ceną na 300. A w dniu odbioru na 150 (ale zapłaciłem 200 za dobrą, szybką i miłą obsługę) - no sorry za 150 to nawet mi by się nie chciało.

A więc materiał pomógł mi dobrać @kamil-vag udało się dopasować niemalże jak ori - na pierwszy rzut oka nie różni się- trzeba się mocno przyjrzeć. Poza tym stwierdziłem, że nie będę oklejał słupków tylko za grosze wyrwałem ori ciemne słupki cały komplet - przy okazji lampka od podsufitki jest z ambientem - więc jeszcze bardziej czerwono w nocy :D 

@kamil-vag wysłał mi do kompletu czarne zwykłe lustro - no i na tydzień przed wymianą słupków i oklejaniem sufitu postanowiłem zmienić lusterko... i stało się ... szyba je**a ...

IMG_20200717_091514.jpg

No ale długo nie myśląc po naradach grupowych z @kamil-vag i @MaTeo85 doszliśmy do wniosku, że nie ma sensu wkładać takiej samej zwykłej szyby - tylko dać od razu pod czujnik deszczu :whistling:

No i jak postanowiliśmy tak się stało... a że akurat @MaTeo85 wstawiał szybę do swojej tylnej klapy to dał namiary, gdzie co i jak :)

W między czasie znalazłem komplet lustro (fotochrom i czujnik deszczu) wraz z całą wiązką. 

Screenshot_20200713-195124.jpg

 

No i po kilku dniach szyba była wstawiona. 

IMG_20200717_143601.jpg

 

Po przyjeździe w rodzinne strony na wspomniane kilka dni wolnego rozebrałem wszystkie słupki i pociągnąłem wiązkę od lusterka. Dodatkowo @MaTeo85 odstąpił mi swoje wkłady fotochrom do luster zewnętrznych więc przy okazji zazbroiłem wszystko w wiązki i puściłem do kostek w słupku A - teraz tylko wymiana MCE na high aby wszystko zagrało - MCE już jeździ ze mną w bagażniku - zresztą też od @MaTeo85.

 

Wszystkie słupki są ori jedyne co to z racji homelinka zdecydowałem się na malowanie swoich słoneczników - tu radą pomógł także @kkam

IMG_20200723_105648.jpg

IMG_20200723_105839.jpg

IMG_20200723_114545.jpg

 

No i środek wygląda teraz tak: 

IMG_20200723_201133.jpg

IMG_20200723_201237.jpg

 

Lustra zewnętrzne: 

IMG_20200723_200914_Bokeh.jpg

 

No i wpadła jeszcze mała sesyjka :)

IMG_20200723_200431.jpg

IMG_20200723_200454.jpg

IMG_20200723_200513.jpg

IMG_20200723_200531.jpg

IMG_20200723_200548.jpg

IMG_20200723_200606.jpg

IMG_20200723_200618.jpg

IMG_20200723_200652.jpg

IMG_20200723_200716.jpg

 

 

 

:thumbup1:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było takie szczęście w nieszczęściu ? ważne, że całość zakończona nowym modem i sukcesem, jedynie świnka pewnie znowu pusta hehe. Teraz zazbroić mce, włącznik auto i kolejny mod będzie zaliczony ? 

Darek jesteś na fali, auto coraz lepiej doposazone, i prezentuje się super! 

???

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak ma wyjść coś fajnego to coś musi się po drodze spie****** :wacko:

Ale fajnie że końcowo wszystko wyszło.

furka coraz bardziej doposażona, fajnie że tak lecisz mod za modem:thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko tej szyby jak jeszcze była ładna, ale w sumie wyszło lepiej, także nie ma co płakać:wink4:

Brawo Panie:oklasky:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun panie ? ale mam dla Ciebie jeszcze jeden mały modzik a dokładniej to kosmetykę jak się spotkamy to Ci pokaże i chyba dasz się namówić bo u mnie wyszedł mega ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kamil-vag napisał:

Darek jesteś na fali, auto coraz lepiej doposazone, i prezentuje się super! 

 

9 godzin temu, Tkoczu_ napisał:

furka coraz bardziej doposażona, fajnie że tak lecisz mod za modem:thumbup1:

 

2 godziny temu, Adam87 napisał:

Brawo Panie:oklasky:

Dzięki Panowie :hi:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ziewal napisał:

Szacun panie ? ale mam dla Ciebie jeszcze jeden mały modzik a dokładniej to kosmetykę jak się spotkamy to Ci pokaże i chyba dasz się namówić bo u mnie wyszedł mega ?

No i teraz spać nie będę mógł z ciekawości :lol1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechane znowu konkretnie ?

git robota, a graty ode mnie przynajmniej się nie marnują w piwnicy ?

a foty super, wysyłaj do kalendarza ??

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj koment nie wniesie nic nowego, ale wartość auta rośnie :)

Konkretnie lecisz z tematami, a ja tu o jakieś popierdółki pytam na spocie ;)

Fura jest mega!

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lewiatan1989 napisał:

No i teraz spać nie będę mógł z ciekawości :lol1:

Pierdoła ale cieszy oko ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mody jak zwykle na plus. Pamiętam jak 4 tygodnie temu rozmawialiśmy, że nie planujesz fotochromów, a tu modzik poniekąd sam wpadł.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mała aktualizacja tematu. 

Zrobiony został swap MCE :naughty:

Wyleciał moduł 8E0 907 279 H i wpadł 8E0 907 279 N - za moduł jak i ogarnięcie wszystkiego wielkie podziękowania dla @MaTeo85

Wpadł również włącznik auto od exeo :)

No i teraz wszystko działa jak należy czyli :

- w pełni automatyczne światła - za dnia drl 30% drogowych - po ciemku mijania :banan2:

- czujnik deszczu i automatyczna wycieraczka :banan2:

- wszystkie lustra z fotochromem :banan2:

- clh oryginalne przód i tył wraz z blendami led w lustrach podłączonymi przez moduły składanych luster od @kkam

Kilka fotek:

IMG_20200729_123718__01.jpg

IMG_20200729_123254.jpg

IMG_20200729_123259.jpg

IMG_20200729_123319.jpg

No i dzięki temu rezaniu wyzbyłem się jednego z dołożonych modułów czyli clh z czujnikiem światła :kox:

 

 

No i w planach już kolejny mod :whistling: a właściwie realizacja bo wszystko już skompletowane :decayed:

 

  • Pomoc techniczna 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź skończ z tymi modami bo się już nie da za Tobą nadążyć :grin:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szał pał ? ? nie nadążysz panie... 

Ale co racja to racja, jak robić to jedno przy drugim hehe

Idziesz Dareczku jak burza z tymi modami! 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...