Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Downpipe 2.0 tfsi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie wrzucał ktoś downpipa do tego silnika? Główne pytanie jest oparte czy jak wywalę kata a wrzucę downpipe czy zapali sie check silnika? Są gotowe downpipy i jak to sprzedawcy piszą ze plug play itp ale cos tam sie obiło o uszy że niektórym check sie zaświecił i czy przy tym silniku dobry to pomysł czy lepiej se darować wywalenie kata,jest plan serie troche podciągnąć(odrazu mowię nie samym downpipem) Pozdrawiam :)

Opublikowano

Wywali Ci błąd. Trzeba programowo wyłączyć drugą sondę. Mam taki sam silnik jak Ty. Jak się chwilę wstrzymasz to zobaczysz jak u mnie to wyjdzie bo czekam w kolejce. Nie kupuję gotowca, bo mam kolegę, który robi DP i będę robił u niego :hi:

Opublikowano
  • Autor

Okej czekam czekam :)

Opublikowano

Ja zakładałem DP od RMmotors i nie pasował idealnie musieli go lekko modyfikowac

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 11.06.2018 o 10:53, karolm1988 napisał:

Ja zakładałem DP od RMmotors i nie pasował idealnie musieli go lekko modyfikowac

dokładnie miałem to samo, trzeba było dowiercać odpowiednie dziury na śruby bo te przez z nich zrobione nie pasowały, błędu nie ma jeżeli sondę podniesie się trochę w górę na podkładce (standardowe działanie w takich przypadkach)

Opublikowano
W dniu 7.07.2018 o 19:48, MatteoAlessandro napisał:

błędu nie ma jeżeli sondę podniesie się trochę w górę na podkładce (standardowe działanie w takich przypadkach) 

Napisz coś więcej, jak to powinno być zrobione ? jakieś zdjęcie poglądowe może masz ? Dzięki

Opublikowano

Tak żeby sonda poszła w górę

37079258_1826317374074101_7265890135642734592_n.jpg

Opublikowano

Skończone. Można montować ?

 

 

83E9BEF2-2D64-4A6C-99C2-9171E90C9926.jpeg.cb73f5bed2fb29d405d8828e86252ede.jpeg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

DP ze zdjęcia wyżej pasuje p&p bez najmniejszej rzeźby, zarówno flansze, sonda jak i widoczny wspornik ? 

Jakby ktoś był zainteresowany, to zapraszam na PW.

Opublikowano
W dniu 12.07.2018 o 15:21, Hugo napisał:

Tak żeby sonda poszła w górę

37079258_1826317374074101_7265890135642734592_n.jpg

Dokładnie o to chodzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Napisz po 500km czy błąd od braku odpowiedniej wydajności kata nie powrócił. :)

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

I jak Panowie, i jak? 

Opublikowano

A w porządku. Ochłodziło się ? Jakich informacji potrzebujesz? U mnie DP siedzi już 1,5 miesiąca :hi:

 

Opublikowano
2 godziny temu, Hugo napisał:

A w porządku. Ochłodziło się ? Jakich informacji potrzebujesz? U mnie DP siedzi już 1,5 miesiąca :hi:

 

Hehe, no gdzie/kto spawał? Ile taki DP? Czy jest wszystko p&p? Czy jest głośno/jak jest głośno? Czy trzeba wyłączać którąś sonde? 

Opublikowano

1. DP robiony przez @toman

2. Cena też u Tomka

3. Wszytko jest u mnie P&P

4. U mnie jest głośniej po wstawieniu DP. Mam cały układ zmieniony. Jest tylko jeden tłumik środkowy i dwa końcowe z MG Motorsport. W trasie nie przeszkadza i bez bólu głowy śmigam. Jak lecę ogniem to słychać strzały przy zmianie biegów. 

5. Do wyłączenia jest sonda bo świeci check 

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Masz może opis potrzebnych rzeczy pod moda wydechu?

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

DP od Tomka zamówiony :banan:

Dam znać, czy trzyma jakość heheheh ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Zakładał ktoś DP turbo works z allegro za ok 500 zł ? Zastanawiam się jak on pasuje. Interesuje mnie też poprawa przepływu z DP może ktoś porównywał przed montażem i po ?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

DP od @toman na aucie, siadł perfekcyjnie :) :hi:

Dźwięk zrobił się bardziej rasowy, nie dużo głosniejszy, czasem coś pierdnie przy zmianie biegu czy odjęciu gazu. Spoko.

Na trasie cicho, słychać wiatr i opony.

Ogólnie jest też trochę jakby pierdząco, brakuje basowego brzmienia, trzeba pomyśleć o reszcie wydechu też ;-)

Aha, check-engine oczywiście wyskoczył gdzieś po około 50km.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 6.04.2020 o 12:28, pawelosinski83 napisał:

DP od @toman na aucie, siadł perfekcyjnie :) :hi:

 

Jaka cena?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.