Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS


dayd_4

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, HOLMATRO napisał:

Nie przestali tyoko ostatnia blacha w powiecie była z uszkodzoną naklejka o nie chcieli wydać, a teraz to mi zapał do tego opadł. :shock3:

Dobra Szwagier, nie chciałem pisać, że twoja żona.... :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dayd_4 napisał:

Dobra Szwagier, nie chciałem pisać, że twoja żona.... :baseball:

To nie pisz.. człowiek tu się stara, walczy o reputację, nie chce żeby się wydało..

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, dayd_4 napisał:

Dzięki. 

Klapa USA, to spełnienie kolejnego małego marzenia. 

Tak jak mówisz, napisałem oświadczenie zgodnie z prawdą. 

Urzędnik nie wyszedł -jego sprawa. 

Szczerze mówiąc, mam wrażenie, że ustawa jest zrobiona nie do końca, bo urzędnicy sami nie wiedzą jak ją interpretować... . 

Bezawaryjność to mój priorytet. Uwierz mi jestem przewrazliwiony na tym punkcie. Dużo jeżdżę,  olej zmieniam co 8 tyś, raz na 2 tyg. przeglądam audi na podnośniku w ASO, gdzie pracuję.

Pozdro! 

P.S. @HOLMATRO też chciał przerobić klapę, ale niestety przestali wydawać numery w wydziale komunikacji, po moim :nabijasie:

Serio 

Urzędnicy dali takie tablice bo tak naprawde już kilka lat temu mieli to wprowadzić, ale jak zwykle mieli coś ważniejszego do roboty.. i poprostu wprowadzili je do użytku nie mając tak naprawdę żadnych podstaw do weryfikowania komu się należą a komu nie.... to tak luźno:kox:

Fajnie, że pracujesz w ASO i masz możliwość sprawdzenia swojego autka. Co 8 tys to nie za często? Tak tylko pytam bo wiadomo, że lepiej co 8kkm niż np 20kkm:buhaha: 

A słyszałem, że nie można zmienić rejestracji jak już się ma autko zarejestrowane.. chyba, że się zgubi tablice lub ukradną, więc Grzesiu w tej A4 chyba nie będzie miał:cool1:

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, HOLMATRO napisał:

Nie przestali tyoko ostatnia blacha w powiecie była z uszkodzoną naklejka o nie chcieli wydać, a teraz to mi zapał do tego opadł. :shock3:

To czyli da radę u Ciebie zmienić tą rejestrację:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Adam87 napisał:

To czyli da radę u Ciebie zmienić tą rejestrację:eusathink:

Żeby dostać taka blachę musisz przerejestrować auto z siebie na.... siebie, z tą różnicą że podpisujesz kwit o tym, że auto nie jest przystosowane do blach polskich. Potem szybko na warsztat i modzisz klape, żeby nie narobić sobie w papierach, bo za oświadczenie nieprawdy na kwicie urzędowym grozi niesmaczny wyrok..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adam87 napisał:

Urzędnicy dali takie tablice bo tak naprawde już kilka lat temu mieli to wprowadzić, ale jak zwykle mieli coś ważniejszego do roboty.. i poprostu wprowadzili je do użytku nie mając tak naprawdę żadnych podstaw do weryfikowania komu się należą a komu nie.... to tak luźno:kox:

Fajnie, że pracujesz w ASO i masz możliwość sprawdzenia swojego autka. Co 8 tys to nie za często? Tak tylko pytam bo wiadomo, że lepiej co 8kkm niż np 20kkm:buhaha: 

A słyszałem, że nie można zmienić rejestracji jak już się ma autko zarejestrowane.. chyba, że się zgubi tablice lub ukradną, więc Grzesiu w tej A4 chyba nie będzie miał:cool1:

  

Ja miałem zarejestrowane w Pl.

8 tyś, to interwał, który ustaliliśmy z @HOLMATRO w kompie.

Dużo jeżdżę, raczej dynamicznie, do tego mam LPG. 

Co to jest 8 tyś?  Niech ma audiczka i niech mi służy.  

Liqui moly 5W40. Z filtrem, raz na 3 miesiące wymienić - nie rujnuje to mojego budżetu, a mam spokojne serce, że i Audi jest zadbane i jak potrzebuję nagle jechać 1500km. W Europę, wsiadam i się nie martwię. 

P.S. W służbowej autolawecie, skrocilismy interwał olejowy i przy przebiegu 600000km. Jechała 170km/h nie puszczajac dymka. 

Więc z doświadczenia uważam, że warto zmieniać częściej olej. 

:thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Adam87 napisał:

To czyli da radę u Ciebie zmienić tą rejestrację:eusathink:

:acute:jasne że da. Potrzebna jest tylko autoryzacja :kwiatek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, HOLMATRO napisał:

Żeby dostać taka blachę musisz przerejestrować auto z siebie na.... siebie, z tą różnicą że podpisujesz kwit o tym, że auto nie jest przystosowane do blach polskich. Potem szybko na warsztat i modzisz klape, żeby nie narobić sobie w papierach, bo za oświadczenie nieprawdy na kwicie urzędowym grozi niesmaczny wyrok..

Czyli i tak kombinacja, ale jeśli legalna... to super:wink4:

Czyli jednak będzie Holmatrowóz USA???

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adam87 napisał:

Czyli i tak kombinacja, ale jeśli legalna... to super:wink4:

Czyli jednak będzie Holmatrowóz USA???

O to w tej chwili trzeba pytać miłosiernie mi Panującą... zone ? mam chwilowo bana na durne mody,  a ten do takich należy i nie znalazłem jeszcze argumentu którego mógłbym użyć.

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dayd_4 napisał:

Ja miałem zarejestrowane w Pl.

8 tyś, to interwał, który ustaliliśmy z @HOLMATRO w kompie.

Dużo jeżdżę, raczej dynamicznie, do tego mam LPG. 

Co to jest 8 tyś?  Niech ma audiczka i niech mi służy.  

Liqui moly 5W40. Z filtrem, raz na 3 miesiące wymienić - nie rujnuje to mojego budżetu, a mam spokojne serce, że i Audi jest zadbane i jak potrzebuję nagle jechać 1500km. W Europę, wsiadam i się nie martwię. 

P.S. W służbowej autolawecie, skrocilismy interwał olejowy i przy przebiegu 600000km. Jechała 170km/h nie puszczajac dymka. 

Więc z doświadczenia uważam, że warto zmieniać częściej olej. 

:thumbup1:

Ja u siebie olej zmieniam tak co 10-12tys, czyli tak co niecały rok, bo tyle niestety robię tylko km. W zasadzie to żonka połowe tego. Dlatego też czasami myślałem o jakiejś benzynce, ale tak naprawde to szkoda mi tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, HOLMATRO napisał:

O to w tej chwili trzeba pytać miłosiernie mi Panującą... zone ? mam chwilowo bana na durne mody,  a ten do takich należy i nie znalazłem jeszcze argumentu którego mógłbym użyć.

Coś napewno wymyślisz:wink4:

Zawsze może się ryska albo wgniotka zrobić na klapie, a to znaczy malowanie, a to z kolei znaczy... USA:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Adam87 napisał:

Coś napewno wymyślisz:wink4:

Zawsze może się ryska albo wgniotka zrobić na klapie, a to znaczy malowanie, a to z kolei znaczy... USA:whistling:

Zawsze mówiłem, że Adamy to nie głupie chłopaki. AC jest, żona ma duży talent w ubijaniu holmatrowozow więc..  kto wie ? 

Edytowane przez HOLMATRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Adam87 napisał:

Ja u siebie olej zmieniam tak co 10-12tys, czyli tak co niecały rok, bo tyle niestety robię tylko km. W zasadzie to żonka połowe tego. Dlatego też czasami myślałem o jakiejś benzynce, ale tak naprawde to szkoda mi tego...

10-12 jest ok. 

8 tyś to już jest fanaberia. 

Ale kto mi zabroni? 

Szczerze, wszystko zależy od samej eksploatacji i twojego portfela.

Ja na prawdę nie żałuję mojemu BEXowi i dlatego dla mojego psychicznego tylko zaspokojenia, zmieniam olej co 8 tyś. I to dlatego tylko, że biorę go z hurtowni, a wymianę robię sam, więc, koszty mam znikome. 

Mam na codzień do czynienia z silnikami po interwalach olejowych 30tys. Niestety, rozebranymi na stole....

To wszystko wyjaśnia. 

Pozdrawiam! 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Adam87 napisał:

Coś napewno wymyślisz:wink4:

Zawsze może się ryska albo wgniotka zrobić na klapie, a to znaczy malowanie, a to z kolei znaczy... USA:whistling:

@Adam87 niestety, to wcale nie jest takie proste. 

Nasze żony, to ściśle umysły, po fakultetach i z wyższymi wyksztalceniami.... 

Nie jesteś w stanie tak łatwo obejść tego systemu :no:

Pracuję nad tym 10ty rok, wiem, co mówię... :boobs:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, HOLMATRO napisał:

Zawsze mówiłem, że Adamy to nie głupie chłopaki. AC jest, żona ma duży talent w ubijaniu holmatrowozow więc..  kto wie ? 

I widzisz, tylko patrzeć u Ciebie temacie na kolejną zmianę w autku:cool1:

10 minut temu, dayd_4 napisał:

10-12 jest ok. 

8 tyś to już jest fanaberia. 

Ale kto mi zabroni? 

Szczerze, wszystko zależy od samej eksploatacji i twojego portfela.

Ja na prawdę nie żałuję mojemu BEXowi i dlatego dla mojego psychicznego tylko zaspokojenia, zmieniam olej co 8 tyś. I to dlatego tylko, że biorę go z hurtowni, a wymianę robię sam, więc, koszty mam znikome. 

Mam na codzień do czynienia z silnikami po interwalach olejowych 30tys. Niestety, rozebranymi na stole....

To wszystko wyjaśnia. 

Pozdrawiam! 

Pewnie, nikt nie zabroni wymieniać i nawet nie wymieniać jak to zdarzało się... 

Jak jeszcze w polsce pracowałem zmienialiśmy gościowi motorownie bo zatarł.nie pamiętam samochodu.nieważne. Jak rozebraliśmy to nie było oleju.Powiedzieliśmy że silnik zgnił od oleju, a on na to uderzając się w pierś mówił "jak boga kocham 3 lata nie zmieniałem" :polew:

2 minuty temu, dayd_4 napisał:

@Adam87 niestety, to wcale nie jest takie proste. 

Nasze żony, to ściśle umysły, po fakultetach i z wyższymi wyksztalceniami.... 

Nie jesteś w stanie tak łatwo obejść tego systemu :no:

Pracuję nad tym 10ty rok, wiem, co mówię... :boobs:

Ale jakoś dałeś radę sporo porobić, czyli luki w systemie znasz :thumbup1:

Grzesiu też da rade..

Pozdrawiam Panowie :hi:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adam87 napisał:

I widzisz, tylko patrzeć u Ciebie temacie na kolejną zmianę w autku:cool1:

Pewnie, nikt nie zabroni wymieniać i nawet nie wymieniać jak to zdarzało się... 

Jak jeszcze w polsce pracowałem zmienialiśmy gościowi motorownie bo zatarł.nie pamiętam samochodu.nieważne. Jak rozebraliśmy to nie było oleju.Powiedzieliśmy że silnik zgnił od oleju, a on na to uderzając się w pierś mówił "jak boga kocham 3 lata nie zmieniałem" :polew:

Ale jakoś dałeś radę sporo porobić, czyli luki w systemie znasz :thumbup1:

Grzesiu też da rade..

Pozdrawiam Panowie :hi:

O proszę. 

Sam widzisz, jak jest. 

Czestszy interwał wymiany oleju jeszcze nikomu nie zaszkodzil! 

Jeśli tylko żona nie widzi tego w budżecie domowym, czego chcieć więcej? :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Adam87 napisał:

I widzisz, tylko patrzeć u Ciebie temacie na kolejną zmianę w autku:cool1:

Pewnie, nikt nie zabroni wymieniać i nawet nie wymieniać jak to zdarzało się... 

Jak jeszcze w polsce pracowałem zmienialiśmy gościowi motorownie bo zatarł.nie pamiętam samochodu.nieważne. Jak rozebraliśmy to nie było oleju.Powiedzieliśmy że silnik zgnił od oleju, a on na to uderzając się w pierś mówił "jak boga kocham 3 lata nie zmieniałem" :polew:

Ale jakoś dałeś radę sporo porobić, czyli luki w systemie znasz :thumbup1:

Grzesiu też da rade..

Pozdrawiam Panowie :hi:

Masz rację @Adam87 po tylu latach, znam luki... 

:buziak:i po sprawie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, dayd_4 napisał:

10-12 jest ok. 

8 tyś to już jest fanaberia

 

Yyy a 7-7,5kkm to tez jeszcze zalicza się pod fanaberie ? :decayed: 

Ja tam w każdym swoim co 7-7,5kkm wymieniam tak jak kiedyś producenci nakazywali? 

BTW dupka wyszła konkretnie :kox: zresztą całe auto świetnie się prezentuje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dayd_4 napisał:

Kolego @dekiel 13, właśnie podniosłem cały wydech i teraz jest igła. Widziałem na stronie millteka, że wymaga on regulacji po zagrzaniu. Niestety zdjęć nie robiłem bo mam brudne auto:no:

Pozdro! 

Zapodaj foty. Każdy wydech po zagrzaniu nieco przesunie się na wieszakach bo się po prostu rozszerza w różne strony / także nie patrz specjalnie na ustawienie końcówek po zagrzaniu silnika /. Odlegość dyfuzora do końcówki przy tym typie wydechu gdzie masz końcowy i coś przed nim to min 15 mm.   ☺️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli teoretycznie mam auto na siebie plus dziadek i jak bym chciał taką rejestrację to przerejstrowywuję auto tylko na siebie i żądam małej tablicy i takie pytanie rejkę dają tylko na tył małą czy na przód mogę dużą a na tył małą ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...