Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 allroad lift 2.0TFSI (CNCD) 301KM 456Nm, 356/330mm


Korton555

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.09.2018 o 21:16, wampir napisał:

Cena piękna...

Ciekawe czy ktoś Ci powiedział słynny tekst "stać cie na konia to stać cie na owies" ???

Mnie ten tekst wkurw.a do żywego....  ?

Tu nie chodzi o to czy mnie stać, czy nie. Jakby był problem, to zrobiłbym te czynności pewnie za połowę taniej u prywaciarza olewając pół roku gwarancji. Kwota zabolała bo, za nie tak wiele zapłaciłem całkiem dużo :) Bardziej chciałem pokazać ile kosztuje przegląd przy 120tys km, może ktoś będzie kiedyś szukał podobnej informacji, gdzieś tu na forum trafiłem na wątek z pytaniami ile kosztuje przegląd w ASO przy X kilometrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ze nie maja w papierach wymiany filtra powietrza, paliwa i płynu hamulcowego... chyba, ze robiłeś to wcześniej ? Co ile robisz wymianę oleju ? 30kkm ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Norbas napisał:

Dziwne, ze nie maja w papierach wymiany filtra powietrza, paliwa i płynu hamulcowego... chyba, ze robiłeś to wcześniej ? Co ile robisz wymianę oleju ? 30kkm ? 

Wymiana oleju co 15tys km, olej mialem swoj, bo oni jakiegos long-life'a leja. Co do plynu hamulcowego i reszty, to moze w poprzednim przegladzie bylo to robione.

Edytowane przez Korton555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, jnow napisał:

@Korton555, ładny Allroad, jeszcze raz gratulacje. Jaki olej silnikowy dokładnie wybrałeś?

Motul x-clean 5W40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimówki kupione, dunlop winter sport 5 245/45/18. Jako, że nie bardzo miałem miejsce na nie, to zrobiłem sobie półke pod sufitem.

20180912_184857.jpg

Edytowane przez Korton555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Korton555, pisałeś w innym temacie, że decydujesz się na remap. Napiszesz coś więcej pls? Sam remap czy IC+DP również? Stroisz na paliwie 98?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jnow napisał:

@Korton555, pisałeś w innym temacie, że decydujesz się na remap. Napiszesz coś więcej pls? Sam remap czy IC+DP również? Stroisz na paliwie 98?

Tak, zaklepałem program u Gregor10, ma mi dać znać o konkretnym terminie. Chce zrobić program dla silnika + dla s-tronica, paliwo po programie 98, jakby nie było 98 (np jakieś wakacje za granica) to można 95, ale nie wykorzystujesz pełnej mocy. W IC, DP, hybrydy nie chcę się bawić, lekko chcę serie polepszyć, powinno być ok 270KM jeśli seria sprawna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli podobny kierunek jak ja planuję, choć kusi mnie opcja DP+IC.. A powiedz mi proszę czy wiesz coś więcej na czym polega program S-Tronica? Co konkretniej zostanie przeprogramowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jnow napisał:

Ok, czyli podobny kierunek jak ja planuję, choć kusi mnie opcja DP+IC.. A powiedz mi proszę czy wiesz coś więcej na czym polega program S-Tronica? Co konkretniej zostanie przeprogramowane?

- wyżej limiter obrotów, przy których zmieniane są biegi

- zniesione limitery momentu obrotowego dla poszczególnych biegów (nie wiem do którego biegu są fabryczne limity)

- szybsza zmiana biegów

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś paraliż w Krakowie, pod jedna górke w Wieliczce tylko ja wyjechalem, reszta stała bezradnie kręcąc kołami, miszkańcy na tej górce oglądali te zmagania i jak wyjechałem to kciuki w górę :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarnorzeki, okolice Krosna - dużo śniegu. Minus allroada, po wyłączeniu kontroli trakcji pozwala buksować kołami, ale anioł stróż czuwa, koryguje poślizgi i nie pozwala na soczyste boczury

20190115_201510.jpg

20190115_201725.jpg

20190115_201834.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych zdjec pasuje tylko jeden komentarz...

Welcome to the land of Quattro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę warunków, w Gdańsku bez śniegu. Ale żeby ESP działało pomimo wyłączenia..? ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Korton555 napisał:

Czarnorzeki, okolice Krosna - dużo śniegu. Minus allroada, po wyłączeniu kontroli trakcji pozwala buksować kołami, ale anioł stróż czuwa, koryguje poślizgi i nie pozwala na soczyste boczury

20190115_201510.jpg

20190115_201725.jpg

20190115_201834.jpg

da się wyłączyć esp tylko dłużej musisz przytrzymać guzik i aż na zegarach będzie pisać esp off

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, egon47 napisał:

da się wyłączyć esp tylko dłużej musisz przytrzymać guzik i aż na zegarach będzie pisać esp off

Ale jak przekroczysz 40km/h lub 50km/h nie pamiętam dokładnie to się załączy samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, egon47 napisał:

da się wyłączyć esp tylko dłużej musisz przytrzymać guzik i aż na zegarach będzie pisać esp off

To u mnie chyba nie bardzo, trzymam przycisk od kontroli trakcji dlugo, po jakims czasie gasnie komunikat jak na zdjeciu, ale nic nie pisze o wylaczeniu esp.

20190116_124618.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...