Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 allroad lift 2.0TFSI (CNCD) 301KM 456Nm, 356/330mm


Korton555

Rekomendowane odpowiedzi

A8 nie jedzie w porównaniu z Allroadem:P

Pewnie odczucia za kierownicą też były mniej intensywne bo wiadomo A8 lepiej wyciszone.

Wczoraj w ramach pokuty wziąłem do pracy auto mojej Szanownej Małżonki tzn. Skodę Fabię 1.2 wolnossące i brutalne 64KM. Wystarczy zrobić tym potworem 20 kilometrów i już nie potrzebuje podnosić mocy w Allroadzie :D 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wampir napisał:

Wystarczy zrobić tym potworem 20 kilometrów i już nie potrzebuje podnosić mocy w Allroadzie

tez tak mam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak żona miała fieste 75KM, to na początku jazdy sprawdzałem czy aby ręcznego nie mam zaciągniętego :) bo coś nie chciało jechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2019 o 12:50, jnow napisał:

jak będziesz miał okazję to nagraj proszę też 0-100 km/h.

Nagrałem dwa starty:

1. Normalny w trybie :

2. W trybie sport:

Wychodzi ok 5 sek w trybie sport i 6 sek w trybie drive

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci, że jedzie. S4 B6 344KM ma gorsze osiągi ;)

Juz sie nie moge doczekać aż sam pojade do Gregor10 i coś czuje, że też bedzie mod skrzyni tylko, że ja mam tiptronic... ZF8HP55. 

Edytowane przez wampir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wampir napisał:

No powiem Ci, że jedzie. S4 B6 344KM ma gorsze osiągi ;)

Juz sie nie moge doczekać aż sam pojade do Gregor10 i coś czuje, że też bedzie mod skrzyni tylko, że ja mam tiptronic... ZF8HP55. 

No....19sek do 200 to poziom leon'a cupry, czy golfa R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Korton555 napisał:

Nagrałem dwa starty:

1. Normalny w trybie :

2. W trybie sport:

Wychodzi ok 5 sek w trybie sport i 6 sek w trybie drive

idzie zdrowo, moja Esa ma minimalnie lepszy wynik na 200, dwie moze trzy sekundy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, kamelus_ napisał:

Ile Ci mocy i momentu wyszło w serii?

229KM i 370Nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realny wynik, a nie jak na niektórych hamowniach wychodzi seria plus 20KM więcej :D

Tomek, jaki masz numer OEM swojej turbiny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Korton555 napisał:

229KM i 370Nm

No to imponujący przyrost. Ciekawe ile mi wypluje i ile finalnie wystroją. Bedę robił w Comp Sport. Ile Ci wzięli za program silnika i skrzyni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie połowe tego co compsport :) Wolalbym już pojechać do Jasła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między compsportem a gregorem wcale nie ma takiej dużej różnicy w cenie. Jeśli chodzi o mój silnik to: compsport 2500 a gregor 2300 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wampir napisał:

Pewnie połowe tego co compsport :) Wolalbym już pojechać do Jasła.

Ja mam do nich zaufanie. Robili mi kilka aut i znam wiele ich projektów. Co by nie mówić fachowcy z najwyższej półki. Wolę trochę dopłacić a mieć to jak należy (nikomu nie ujmując).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mój znajomy robił takie auto jak Twoje i płacił chyba niecałe 2000zł. Trzeba zawsze dzwonić i pytać o aktualne ceny.

Każdy może wydawać swoje pieniądze jak chce, podałem tylko alternatywę wartą rozważenia :)

Ja wolałem z Opola jechać do Jasła specjalnie aby mieć wystrojone auto u Grześka w Gregor10 a efekt uboczny w postaci zaoszczędzonych pieniędzy mogłem dalej przeznaczyć na mody. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wampir napisał:

Ostatnio mój znajomy robił takie auto jak Twoje i płacił chyba niecałe 2000zł. Trzeba zawsze dzwonić i pytać o aktualne ceny.

Każdy może wydawać swoje pieniądze jak chce, podałem tylko alternatywę wartą rozważenia :)

Ja wolałem z Opola jechać do Jasła specjalnie aby mieć wystrojone auto u Grześka w Gregor10 a efekt uboczny w postaci zaoszczędzonych pieniędzy mogłem dalej przeznaczyć na mody. :)

Jeżeli chodzi o benzyne to gregor chyba najlepiej ogarnia temat :) ja jakbym miał PB to jechałbym tylko do niego.

 

Mierzyłeś może 100-200 ? ciekawy jestem wyniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, wampir napisał:

Tomek, jaki masz numer OEM swojej turbiny?

Nie mam pojęcia :) Wiem tyle, że jest w miarę nową, 20 tys km temu poprzedni właściciel miał wymieniane turbo na gwarancji w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gibons napisał:

Mierzyłeś może 100-200 ? ciekawy jestem wyniku

Ok 13 sek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie jak burza, gratuluję i zazdroszczę :) Ja swojego jutro odstawiam na przegląd 120 tys. km i przy okazji ocenę stanu technicznego skrzyni/silnika pod kątem remapu. Jak będzie pozytywny werdykt to się będę powoli umawiał... Pytanie tylko czy jest sens zasuwać do Gregora z Gdańska (660 km w jedną stronę...) czy ogarnąć to w Tune-Up w Gdańsku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, jnow napisał:

Idzie jak burza, gratuluję i zazdroszczę :) Ja swojego jutro odstawiam na przegląd 120 tys. km i przy okazji ocenę stanu technicznego skrzyni/silnika pod kątem remapu. Jak będzie pozytywny werdykt to się będę powoli umawiał... Pytanie tylko czy jest sens zasuwać do Gregora z Gdańska (660 km w jedną stronę...) czy ogarnąć to w Tune-Up w Gdańsku..

Trochę km jest ale Gregor TFSI ogarnia chyba jak nikt inny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...