Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 allroad lift 2.0TFSI (CNCD) 301KM 456Nm, 356/330mm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
55 minut temu, jnow napisał:

Pytanie tylko czy jest sens zasuwać do Gregora z Gdańska (660 km w jedną stronę...) czy ogarnąć to w Tune-Up w Gdańsku..

No kawałek masz, może jakoś da radę połączyć przyjemne z pożytecznym i coś przy okazji zwiedzić w okolicy.

Opublikowano
18 minut temu, Korton555 napisał:

No kawałek masz, może jakoś da radę połączyć przyjemne z pożytecznym i coś przy okazji zwiedzić w okolicy.

Jasło i zwiedzanie w zimie :) hmmm chyba może być ciężko :) 

Opublikowano

Jest galeria i kebab :D

Wez powerbank i dasz rade :D

 

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Jasło i zwiedzanie w zimie :) hmmm chyba może być ciężko :) 

No nie musi być zima, napisał "będe się powoli umawiał" - Gregor też nie ma terminów na za kilka dni. Na wiosnę się ugada i zwiedzi Troję Karpacką, w Krośnie Centrum Dziedzictwa Szkła, ewentualnie do Folusza zjeść dobrego pstrąga.

Opublikowano

Hehe, dzięki za rekomendacje :) Przemyślę temat, bo lokalny Tune-Up też jest polecany (również przez Gregora10), ale z tego co widzę to głównie robi jednak diesle.

Opublikowano
2 minuty temu, jnow napisał:

Hehe, dzięki za rekomendacje :) Przemyślę temat, bo lokalny Tune-Up też jest polecany (również przez Gregora10), ale z tego co widzę to głównie robi jednak diesle.

ja byłem w Berlinie, robilismy na raz 4 auta

ceny takie same jak w PL

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wyklarował się plan na dalsze mody, wkrótce wpadnie:

1. upgrade hamulców na 356/330mm

2. sprężyny obniżające H&R -35mm

3. zestaw letni felgi 19" (narazie szukam, mam 2 typy)

a) bbs

allroad-underground.jpg

b) 

1629-9241-m.jpg

Opublikowano
W dniu 4.02.2019 o 12:25, Korton555 napisał:

 

Obniżanie ? Nie idź tą drogą :(

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, wampir napisał:

Obniżanie ? Nie idź tą drogą :(

35mm to nie dużo, a przy większej feldze na standardowym zawieszeniu nie będzie to dobrze wygladało - spokojnie nie robie low-rider'a :)

Tutaj opisany mod na tych samych sprężynach:

https://fourtitude.com/features/project_cars_and_builds/project-b85-allroad/project-b85-allroad-sport-springs-from-hr/

Znalezione obrazy dla zapytania a4 b8 allroad H&R LOWERING SET

Znalezione obrazy dla zapytania a4 b8 allroad H&R LOWERING SET

Edytowane przez Korton555

Opublikowano

Jak dla mnie opcja a), czyli BBS :) Ale tak jak @wampir pisze, ja też osobiście zawieszenia bym nie ruszał.

Pozdro,

Kuba

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, jnow napisał:

Jak dla mnie opcja a), czyli BBS :) Ale tak jak @wampir pisze, ja też osobiście zawieszenia bym nie ruszał.

Pozdro,

Kuba

Nie wykorzystuje wyższego zawieszenia, a taki wygląd mnie nie przekonuje

Znalezione obrazy dla zapytania a4 b8 allroad 19" wheels

Opublikowano

Gwint mu pakuj i ewentualnie nakładki w kolor :kox: :thumbup1:

120bc0a5927ddc65.jpg

 

Opublikowano

Ale dno. Jeszcze tylko negatyw i pełen wygląd srającego psa...

Opublikowano
5 minut temu, wampir napisał:

Ale dno. Jeszcze tylko negatyw i pełen wygląd srającego psa...

No widzisz jakie to różne gusta ludzie mają. Dla mnie allroad w serii to dno. Co to ma być? Kombi do lasu? Litości :facepalm: Chcesz auto terenowe to takie kup a nie że do kombiaka plastików ponaklejali i auto do lasu. Do czego to ma być wogóle? Chcesz regulowany prześwit to kup normalne auto z pneumatyką.

Jak dla mnie allroad tylko na glebie...

Opublikowano
2 minuty temu, kamelus_ napisał:

No widzisz jakie to różne gusta ludzie mają. Dla mnie allroad w serii to dno. Co to ma być? Kombi do lasu? Litości :facepalm: Chcesz auto terenowe to takie kup a nie że do kombiaka plastików ponaklejali i auto do lasu. Do czego to ma być wogóle? Chcesz regulowany prześwit to kup normalne auto z pneumatyką.

Jak dla mnie allroad tylko na glebie...

Jestem tego samego zdania. 

Opublikowano

To jest auto rodzinne na polne drogi , wycieczki za miasto wysokie krawężniki i generalnie polskie drogi.

Chcesz glebę to sobie kup golfa 2 i tak można zakończyć dyskusję.

Opublikowano
5 minut temu, wampir napisał:

To jest auto rodzinne na polne drogi , wycieczki za miasto wysokie krawężniki i generalnie polskie drogi.

Chcesz glebę to sobie kup golfa 2 i tak można zakończyć dyskusję.

Golfa 2 na glebie lepiej wygląda jak allroad w serii. W Niemczech większość allroadow porobionych właśnie wyglądają tak jak kamelus pokazał na zdjęciu. Kwestia gustu ?  jednemu podobają się brunetki drugiemu blondynki.. 

Edytowane przez MaciekPL

Opublikowano
18 minut temu, wampir napisał:

To jest auto rodzinne na polne drogi

Na polne drogi to było projektowane 2CV a nawet na zaorane pole :polew:

Aż się dziwie że na PL drogach ktoś mający rodzinę decyduje sie na inne auto niż allroad.

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem allroad bo mi się mega podobają te nagładki plastikowe, nie dla prześwitu - bo zwyczajnie nie potrzebuję większego prześwitu. W a8 miałem pneumatykę i może z kilka razy użyłem ustawienia najwyższego.

Najbardziej to mi się podoba allroad w tym stylu

image.png

image.png

Ten jest taki jak sobie wymyśliłem z tymi samymi sprężynami H&R -35mm

image.png

Ale np ten to już przesada:

image.png

Opublikowano

I takiego tutaj w tym temacie chce zobaczyć ? masz gust :travolta:?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.