Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Dylemat w doborze jednego z 3 zderzaków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi: serdecznie. Mam chęć wymienić zderzak na coś innego. Moje propozycje są następujące:

Propozycja numer 1

4ae08dc150499f92med.jpg

Propozycja numer 2

30a18bb04673776dmed.jpg

Propozycja numer 3

c3fe279a84616507med.jpg

Który waszym zdaniem pasował by do mojego auta. Nie ma opcji "żaden"

Pozdrawiam

Opublikowano

Dla mnie trójka za bardzo udziwniona. Chyba nr. 1

Opublikowano

żaden :no:

Opublikowano

Najlepiej szukaj zderzaka od S4(jakosciowo i stylistycznie bije na łeb te twoje propozycje :naughty: )

Ewentualnie cos z Riegera :gwizdanie:

Jak juz chcesz zrobić cos ze zderzakiem w tanich kosztach, to kup dokładke do zderzaka :gwizdanie: bedzie tanio i inaczej ale czy fajnie zalezy jaką wybierzesz :tongue4:

Opublikowano

Jak już coś to tylko 1

reszta to jakieś z kosmosu

najlepszy by był s-line :good:

Opublikowano

Jak już coś to tylko 1

reszta to jakieś z kosmosu

najlepszy by był s-line :good:

W B5 nie było S-line :gwizdanie: Niezakładaj tych laminatów bo po roku bedziesz je malował ponownie albo co gorsza zgrzewał bo popękają od kamyczków na drodze :gwizdanie:

Poszukaj jakiegos orginalnego zderzaka od S4 bądź RS4 (trzeba zwęrzać) a nawet od polifta plus dokładke w kolor :naughty: i efekt też będzie lepszy niz seria

Opublikowano

Żaden laminat to zło :thumbdown:

Jak już coś to tylko 1

reszta to jakieś z kosmosu

najlepszy by był s-line :good:

W B5 nie było S-line :gwizdanie: Niezakładaj tych laminatów bo po roku bedziesz je malował ponownie albo co gorsza zgrzewał bo popękają od kamyczków na drodze :gwizdanie:

Poszukaj jakiegos orginalnego zderzaka od S4 bądź RS4 (trzeba zwęrzać) a nawet od polifta plus dokładke w kolor :naughty: i efekt też będzie lepszy niz seria

zgodzę się z przedmówca tylko musisz uzbroić się w cierpliwość , bo są rzadko ale do wyłapania :naughty:

Opublikowano

Poszukaj jakiegos orginalnego zderzaka od S4 bądź RS4 (trzeba zwęrzać) a nawet od polifta plus dokładke w kolor :naughty: i efekt też będzie lepszy niz seria

nic dodać nic ująć :good: Posłuchaj się kolegi :cool1:

to co pokazałeś to kiepska propozycja :thumbdown:

Opublikowano

zlapalem sie za glowe:)

ale jezeli jestes fanem takiego tiuningu proponuje wersje 2 -na pewno nikt nie przejdzie kolo Twojego auta obojetnie.

a tak na powaznie to tak jak chlopaki napisali poszukaj zderzaka ori S4 albo RS4 ale z tym to musialbys troche podzialac, a efekt o wieeeeele lepszy;)

Opublikowano

Zaden :decayed:

Opublikowano

zdecydownie numer 2 :kox:

wchłonie wszystkich na ulicy

150KM i ten zderzak to podstawa dobrego tuningu !

ogladalnosc na ulicy 100%

ja bym do niego jeszcze dorobil skrzela na boku takie jak sa na propozycji numer 1

i do tego wszystkiego progi z obrazka 3

grill srebrna siatka z tylu lotka fast and furious

no i tuningowe lampy przod zespolone ! sonar a tyl ! srerbne lexusy

[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 01:50_________________________________________________ps. z tego co widze to twoje auto:

http://img88.imageshack.us/img88/5637/a4pt2jc2.jpg

Opublikowano

Jak chcesz konkretny zderzak to szukaj od eSy albo RSa. To najlepsza propozycja. Ale jak chcesz iść w tym kierunku w jakim masz zrobione auto i się uparłeś na któryś z tych zderzaków to numer 2.

Opublikowano

do twoich felg tylko nr1 do reszty bys musial wrzucic min z 18cali

Opublikowano

Lepiej zostaw tak jak jest :cool1:

Opublikowano

O mamo :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

a mi sie 1 podoba

Opublikowano

1 to zderzak od RSa po tuningu:decayed:

2 to zderzak od eSy po tuningu:decayed:

3 to poroże łosia po tuningu:decayed:

:polew:

Opublikowano

1 to zderzak od RSa po tuningu:decayed:

2 to zderzak od eSy po tuningu:decayed:

3 to poroże łosia po tuningu:decayed:

:polew:

:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.