Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Dylemat w doborze jednego z 3 zderzaków


denveco

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhh no chwila moment... Zderzak z propozycji 1 jest pododbny jak RS4, ba powiem wiecej, jest na nim wzorowany z tym że ma on jeszcze na dole taką jakby wstawkę. Fakt że numer 2 i 3 to nie bardzo ale 1 wygląda chyba ciekawiej. Choćby z tego względu że wzorowana jest na RS4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie posłuchaj sam siebie :cool1:auto ma się podobać tobie,ale te projekty to chyba lekka przesada :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko ten Rieger z linka kolegi Dibo kosztuje 294,-€, więc cenowo jest w okolicach s4. Co ciekawe najdroższy model Riegera (430 €) jest z włókna szklanego a nie z abs-u jak reszta, widocznie mają jakąś lepszą technikę niż producenci tych tanich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko ten Rieger z linka kolegi Dibo kosztuje 294,-€, więc cenowo jest w okolicach s4. Co ciekawe najdroższy model Riegera (430 €) jest z włókna szklanego a nie z abs-u jak reszta, widocznie mają jakąś lepszą technikę niż producenci tych tanich

Tylko że i jakość jest na poziomie S4 a wygląd masz jak RSa i to bez jakichkolwiek przeróbek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dla mnie to tak naprawdę żaden ....ale jeśli chcesz koniecznie zmieniać to nr.1 jest w miarę możliwy :good:

p.s. ja wybrał bym Rieger albo zostawił serię ...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko ten Rieger z linka kolegi Dibo kosztuje 294,-€, więc cenowo jest w okolicach s4. Co ciekawe najdroższy model Riegera (430 €) jest z włókna szklanego a nie z abs-u jak reszta, widocznie mają jakąś lepszą technikę niż producenci tych tanich

Własnie że z abs-u :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj kolegów, bo to oni będą cię oceniać na najblizszym spocie i żeby potem nie było płaczu ze siekę wywaliłes a efekt trochę nie taki jak był założony. Szukaj seryjnych Rs-ów w tedy to wszystko gra i buczy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denveco , posłuchaj kolegow , twoje propozycje pasowały by do grubo porezanych aut , znam twoje auto i proponuje zrobic pozadek z tym co juz masz zalozone bo nie jest zle a jesli juz chcesz koniecznie cos zmieniac to musowo zainwestuj w ori lub markowe produkty , wiem ze ciezko jest dostac kompletny zderzak do e-ski i rs-a ale warto sie napocic i cos znalesc , przegladnij sobie rowniez propozycje riegera stylizowanych na rs-a, jest tam tez duzo chu....tych produktow ale zawsze masz gwarancje jakosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli koniecznie chcesz zmienić zderzak, to wybieram 1 (mniejsze zło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko ten Rieger z linka kolegi Dibo kosztuje 294' date='-€, więc cenowo jest w okolicach s4. Co ciekawe najdroższy model Riegera (430 €) jest z włókna szklanego a nie z abs-u jak reszta, widocznie mają jakąś lepszą technikę niż producenci tych tanich

[/quote']

Własnie że z abs-u :cool1:

Mam przed sobą katalog Riegera 2009 i przy zderzaku nr katalogowy D 00122646 (taki trochę w stylu RS) za wspomniane 429,-€ jak wół jest napisane GfK (Glassfieber Kunstoff) czyli włókno szklane (laminat), wszystkie inne z ABS-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko ten Rieger z linka kolegi Dibo kosztuje 294' date='-€, więc cenowo jest w okolicach s4. Co ciekawe najdroższy model Riegera (430 €) jest z włókna szklanego a nie z abs-u jak reszta, widocznie mają jakąś lepszą technikę niż producenci tych tanich

[/quote']

Własnie że z abs-u :cool1:

Mam przed sobą katalog Riegera 2009 i przy zderzaku nr katalogowy D 00122646 (taki trochę w stylu RS) za wspomniane 429,-€ jak wół jest napisane GfK (Glassfieber Kunstoff) czyli włókno szklane (laminat), wszystkie inne z ABS-u

Rieger ma w ofercie zderzak z włókna szklanego. Przy czym jest to jakaś specjalnie wzmacniana mieszanka i jakościowo jest na wysokim poziomie :wink4: Nie jest to to samo włókno szklane co na plastikach z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez urazy ale mi się nie podoba żaden, bardziej pasują do gry komputerowej niż cywilnego auta, ale wszystko kwestia gustu także bierz taki, który się Tobie podba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz coś na wzór RS4 to poszukaj Rieger RS4-Look :

http://www.lltek.com/PRS_bin/prs62_rieger_frntwCFsplttr_Z.jpg

A te laminaty odpuść sobie :thumbdown:

Dibo dobrze gada :good: taki zderzaczek jest dosłownie :kox::good: a jak nie to zostań przy ori :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz coś na wzór RS4 to poszukaj Rieger RS4-Look :

http://www.lltek.com/PRS_bin/prs62_rieger_frntwCFsplttr_Z.jpg

A te laminaty odpuść sobie :thumbdown:

Dibo dobrze gada :good: taki zderzaczek jest dosłownie :kox::good: a jak nie to zostań przy ori :wink4:

Dobrze gada bo sam ma taki u siebie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko ten Rieger z linka kolegi Dibo kosztuje 294' date='-€, więc cenowo jest w okolicach s4. Co ciekawe najdroższy model Riegera (430 €) jest z włókna szklanego a nie z abs-u jak reszta, widocznie mają jakąś lepszą technikę niż producenci tych tanich

[/quote']

Własnie że z abs-u :cool1:

Mam przed sobą katalog Riegera 2009 i przy zderzaku nr katalogowy D 00122646 (taki trochę w stylu RS) za wspomniane 429,-€ jak wół jest napisane GfK (Glassfieber Kunstoff) czyli włókno szklane (laminat), wszystkie inne z ABS-u

Rieger ma w ofercie zderzak z włókna szklanego. Przy czym jest to jakaś specjalnie wzmacniana mieszanka i jakościowo jest na wysokim poziomie :wink4: Nie jest to to samo włókno szklane co na plastikach z allegro.

No o to mi chodziło, bo nasi "wytwórcy" to chyba po najmniejszej linii kosztów i materiałów i dlatego trwałość jest jaka jest, a przecież można dobrze (wystarczy popatrzeć na łodzie-też w PL robione...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zrobić ale chodzi o cenę. Zobacz sobie ile taki lepszy jakościowo zderzak kosztuje. A tu idzie tania masówkai zawsze się ktoś znajdzie co kupi choćby ze względu na cenę :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...