Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BFB - rzucanie silnikiem na postoju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, problem następujący. Po trasie 250km autostradą zjechałem na postój i kiedy stanąłem buda zaczeła się telepać. I tak aż do teraz mam, ale tylko na bardzo niskich obrotach, tylko kiedy stoje w miejscu. W trasie idealnie. Dodam, że na benzynie telepie gorzej niż na gazie. Check mi nie wywalił, nie mam aktualnie możliwości podpiąć VAGa. Od czego najlepiej zacząć? Gaz, multitronic BFB.

Opublikowano

Mogła paść cewka zapłonowa.

Opublikowano
17 minut temu, dayd_4 napisał:

Mogła paść cewka zapłonowa.

14D494E6-1E98-45AF-9E6E-82A9BC8F92F5.jpeg

ty wiesz, za co

Opublikowano

Kolego tez mialem taki problem. na jalowym rzucalo buda, dodalem gazu bylo ok. w trakcie jazdy tez ok.

Podejzewalem cewki, swiece, a wyszedl banalny problem. Wymieniłem zawór odmy i problem znikł. koszt okolo 30zl

Opublikowano

i co kolego było przyczyną?

Opublikowano
  • Autor

Jutro jestem umówiony z mechanikiem, póki co nic nie wiem. W drodze powrotnej zapalił mi się check. Podłączyłem mój skaner i wyrzuciło coś takiego:

 

20180927_161143.jpg

Edytowane przez m_kott
Dodatkowa informacja

Opublikowano

Sonda lambda. Najlepiej byłoby to zdiagnozować vagiem.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, przem8 napisał:

Sonda lambda. Najlepiej byłoby to zdiagnozować vagiem.

Jutro będzie podpięty pod poważniejsze urządzenie ? 

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, m_kott napisał:

Jutro będzie podpięty pod poważniejsze urządzenie ? 

Lipa, komp nie działa. Sprawdziliśmy cewki. Jedna jakoś niedomagała. Pojechałem kupiłem nówkę BERU i dalej ten sam problem. Tylko, że sprawa jest tego typu, co nie zamienimy cewki na cylindrach to problem jest tylko przy tej BERU. Jakieś pomysły?

Opublikowano

Zamów sobie kabel za kilka dych  i będziesz mógł zrobić diagnostykę-w jaki sposób sprawdzałeś że cewka niedomaga?

Szarpanie może być od sondy od której jest błąd.

Sprawdzałeś zawór odmy jak kolega wyżej pisał? U mnie też szarpało silnikiem i po odkręceniu korka wlewu oleju wszystko wracało do normy-padnięty zawór odmy

Opublikowano
  • Autor
34 minuty temu, sitar napisał:

Zamów sobie kabel za kilka dych  i będziesz mógł zrobić diagnostykę-w jaki sposób sprawdzałeś że cewka niedomaga?

Szarpanie może być od sondy od której jest błąd.

Sprawdzałeś zawór odmy jak kolega wyżej pisał? U mnie też szarpało silnikiem i po odkręceniu korka wlewu oleju wszystko wracało do normy-padnięty zawór odmy

 

20180928_164348.jpg

Opublikowano

Jednak komp odpalił:)

Zmieniałeś cewki miejscami z 3 i 4?

Opublikowano

Sprawdź zaworek jednokierunkowy odmy. Nie zasysa Ci korka oleju?

Opublikowano

Kolego jak wspominalem wczesniej zmien ten zaworek. Niewielki koszt bo okolo 30zl. I powinno pomocm ja mialem podobny przypadek. Nawet cewki zmienialem od kolegi na podmiane. Pomoglo wymienienie zaworka od odmy

Opublikowano

Zaworek tylko ori jeśli już, nie żadne toprany, bo cyrki się potem dzieją.

Opublikowano

Ja kupilem zamiennik i jest wszystko ok. Juz ponad rok 

Opublikowano
  • Autor

Jak ten zaworek wymienić? Gdzie On się znajduje? To jutro Sobie sam to wymienie jeśli to nie jest wielka sztuka. Póki co jestem zielony jeśli chodzi o mechanike.

Opublikowano

Pod kolektorem w trójniku odmy. Dojdziesz po kolanku odmy, który wchodzi w ten trójnik.

Opublikowano

Tak wygląda  ja też wymieniałem ?

 

 

Screenshot_2015-06-15-23-09-14.png

Opublikowano
12 godzin temu, m_kott napisał:

Jak ten zaworek wymienić? Gdzie On się znajduje? To jutro Sobie sam to wymienie jeśli to nie jest wielka sztuka. Póki co jestem zielony jeśli chodzi o mechanike.

Ogarniesz sam, Odchyl sobie tylko zbiornik z plynem chlodniczym i masz lepsze dojscie ;)

 

Wymienisz czujnik bedziesz wiedzial czy to to, a wg mnie koszt okolo30zl to nie jakas astronomiczna cena.

Jak wspominalem wczesniej mialem te same obiawy i u mnie to pomoglo ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.