Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż LED zamiast postojówek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Te ledy H6W Can-Bus, można kupić dosłownie od 2-3 dni na allegro. Szukałem, jak zamawiałem C5W i niestety nie znalazłem, były tylko W5W. :kwasny:

Tylko, ciekawe jak to będzie w reflektorze wyglądało. Mają dosyć specyficzną budowę.

Opublikowano

to jeżeli tak jest to przełom w temacie. Plug & Play i żadnych przeróbek, problemów itp.

Ciekawe tylko czy w moim roczniku to zadziała??

Opublikowano

Z całą pewnością zadziała. Wszystkie diody z układem Can-Bus, mają taki sam opór jak zwykła żarówka. Nie ma prawa wyświetlać błędu. :)

Opublikowano

Z całą pewnością zadziała. Wszystkie diody z układem Can-Bus, mają taki sam opór jak zwykła żarówka. Nie ma prawa wyświetlać błędu. :)

generalnie Can-Bus mi nic nie mówi, nie wiem czy w rocznikach 2002 był CAN, ale mam nadzieję że to zadziała

Opublikowano

ciekawe czy bedą sie mocno grzały.. a nie wiecie moze gdzie mozna kupic samo gniazdko do takiej zarówki ? sprobowal bym sam zrobic taka zarówke i podlaczyc do opornika zeby sie nie grzało w lampie..

Opublikowano

a ja dzisiaj próbowałem podłączyć LEDY zamiast postojówek i zaczęły mi migać równocześnie nie wiem w czym problem był niby wszystko podłączyłem dobrze :no:

Opublikowano

a ja dzisiaj próbowałem podłączyć LEDY zamiast postojówek i zaczęły mi migać równocześnie nie wiem w czym problem był niby wszystko podłączyłem dobrze :no:

a jakie dokładnie założyłeś? h6w czy w5w? daj linka do auckji

Opublikowano

a ja dzisiaj próbowałem podłączyć LEDY zamiast postojówek i zaczęły mi migać równocześnie nie wiem w czym problem był niby wszystko podłączyłem dobrze :no:

a jakie dokładnie założyłeś? h6w czy w5w? daj linka do auckji

ja stroboskop miałem po założeniu w5w.. na h6w pochodziły ładnie 1-a dzień a 2-ga o dziwo cały czas z przerwami na stroboskop chodziła

Opublikowano

Ja dzisiaj założyłem ale nie do Audi w tablice rejestracyjną i pięknie świecą i błędu nie wywala bo FISa nie ma :)

Opublikowano

dalej lipa z żywotnością ledów :gwizdanie:

Opublikowano

Coś mi tu nie gra. Ludzie ! Każda dioda led powinna wytrzymać około 50 000 godzin. Nie miałem jeszcze (nie)przyjemności montażu w samochodzie takich żarówek więc na razie w teorii ale próbuję znaleźć jakieś wytłumaczenie. Przyczyną raczej nie jest słaba jakość stosowanych diod (choć mam świadomość, że żaden z tych chińskich producentów nie montuje tam czegoś markowego np. Cree, Luxeon itp.). Moim zdaniem problem jest w naginaniu możliwości tych diod. Każda (a szczególnie diody bardzo jasne - dużej mocy) ma swój nominalny prąd przy którym pracuje poprawnie i bardzo źle reaguje na wzrost tego prądu. Dodatkowo (choć to może niektórych dziwić) te mocniejsze np. 1 W bardzo się grzeją a przy zmianie temperatury zmienia się prąd. Dioda niezabezpieczona świeci 1 s i tyle. Dioda nieprawidłowo zabezpieczona świeci... no właśnie, tyle co Wam. Do prawidłowego zabezpieczenie diod dużej mocy używa się stabilizatora prądu - zasilacza prądowego ( nie mylić ze stabilizatorem napięcia). Najprościej można zastosować taki:

79433618.jpg

Wartość rezystora oblicza się ze wzoru: I = 1,2 / R

Niedługo spróbuje coś podobnego przetestować w samochodzie.

Opublikowano

U mnie po założeniu świeciły dobrze a po tygodniu zrobiły się stoboskopy i wywaliło błąd :wallbash:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

chcę wrzucić LEd na postój i oswietlenie tablicy rejestr, czy muszę montowac opornik czy coś?? bo nie wiem jakie kupić żeby mi si enei paliły a ponadto info nie mam FIS'u więc chyba mi żaden błąd sie nei wyświetli co?

Opublikowano

Elvis zacznij czytać ze zrozumieniem to nie będziesz zadawał dziwnych pytań

Opublikowano

Elvis zacznij czytać ze zrozumieniem to nie będziesz zadawał dziwnych pytań

i pisać :wink4:

Opublikowano
:tongue4:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie dostałem do testów nowe postojówki led ,wbudowane rezystory ,wyglądają profesjonalnie i działają .

Mam nadzieję że będzie ok. [br]Dopisany: 25 Maj 2010, 15:22_________________________________________________wieczorkiem zdjęcia wkleję jak wygladaja

Opublikowano

A na jaki kolor świecą? Będą pasować do ori ksenonów?

No i pytanie jak z żywotnością.

Opublikowano

Panowie dostałem do testów nowe postojówki led ,wbudowane rezystory ,wyglądają profesjonalnie i działają .

Mam nadzieję że będzie ok. [br]Dopisany: 25 Maj 2010, 15:22_________________________________________________wieczorkiem zdjęcia wkleję jak wygladaja

h6w czy w5w?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.