Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż LED zamiast postojówek


calt

Rekomendowane odpowiedzi

Wg. ELSY wychodzi że masz w lewej lampie "+" szaro/czarny a w prawej szaro/czerwony ale sprawdzałem to bez VIN-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a czarnym gdzie się podłączyć? Sorry za lamerskie pytania ale trochę laik jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEDy w postojówkach...wybaczcie ale nie czytalem calego watku (moze ktos juz o tym napisal). za LEDy w postojowkach przy kontroli drogowej z miejsca pozbywacie sie dowodu rejestracyjnego jesli sie tego dopatrzą. nie wazne czy sa to kolorowe czy biale. ja mialem biale a ze zatrzymano mnie wieczorem zostawilem samochod na postojowych i bylem zaproszony do radiowozu na alkomat.chcieli mi zatrzymac dowod ale na szczescie mialem stary komplet zarowek, a wg prawa masz 15 minut na "usuniecie usterki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut na usunięcie usterki :mysli: cos słabo z tym prawem u Ciebie, pokaz mi taki przepis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przeczytaniu prawie całego postu rozumiem, że dla A4 B6 nie ma możliwości wstawienia zamiast żarówki postojowej H6W, LED bez rezania rezystora i radiatora?

Czy coś się zmieniło na rynku tak aby założyć LED w miejsce H6W bez błędu na FISie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEDy bez błędu ale żywotność max 4 tygodnie :polew:

W porywach do 5 lub nawet 1 dnia (odpalenia auta) :polew: :polew:

Nie ma sensu montować led w miejsce postojówek bez rezystora, co widać po przeczytani tematu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEDy bez błędu ale żywotność max 4 tygodnie :polew:

W porywach do 5 lub nawet 1 dnia (odpalenia auta) :polew: :polew:

Nie ma sensu montować led w miejsce postojówek bez rezystora, co widać po przeczytani tematu :kwasny:

a nie ma nadal na allegro gotowych zestawów z rezystorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:szukaj: ja tymczasowo dałem sobie spokój z tym modem, bo nie chce mi się wyciągać lampionów (chcę przy okazji przelutować gniazda na W5W)[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 11:21_________________________________________________Kiedys ktoś wrzucał chyba linka z takim ustrojstwem. Poza tym wszystko jest opisane w wątku, a ze zrobieniem samodzielnym nie ma dużo roboty :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmienilem oprawki na w5w i zastosowalem takie LED-y http://www.allegro.pl/item967700236_led_can_bus_2xsmd_w5w_t10_white_vw_audi_ford_opel.html Teraz przetestuje zywotnosc :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmienilem oprawki na w5w i zastosowalem takie LED-y http://www.allegro.pl/item967700236_led_can_bus_2xsmd_w5w_t10_white_vw_audi_ford_opel.html Teraz przetestuje zywotnosc :mysli:

siema, dużo roboty jest z wymianą oprawek na w5w i czy długi już testujesz te ledy?

Rozumiem, że błędów na fisie nie masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tez takie tylko h6 i juz ponad miesiac swieca bez zadnych problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmienilem oprawki na w5w i zastosowalem takie LED-y http://www.allegro.pl/item967700236_led_can_bus_2xsmd_w5w_t10_white_vw_audi_ford_opel.html Teraz przetestuje zywotnosc :mysli:

siema, dużo roboty jest z wymianą oprawek na w5w i czy długi już testujesz te ledy?

Rozumiem, że błędów na fisie nie masz?

Dopiero od dzisiaj testuje. Roboty duzo nie ma ale oprawki od w5w sa troszke mniejsze i musialem je owinac tasma izolacyjna zeby ciasno weszly w miejsca oprawek po h6w.Bledow faktycznie nie wywala :good:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co o takim pomyśle sądzicie, niby mają układ eliminacji błędu żarówki (czyli zakładam że może mają jakiś rezystor?):

http://www.allegro.pl/item980440841_zarowka_led_ba9s_h6w_8_smd_can_bus_kontr_zar.html

Mają rezystor i błędu nie ma będzie wyświetlało :)

Kupiłem niedawno do rejestracji właśnie C5W Can-Bus, błędu nie ma, świeci idealnie. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co o takim pomyśle sądzicie, niby mają układ eliminacji błędu żarówki (czyli zakładam że może mają jakiś rezystor?):

http://www.allegro.pl/item980440841_zarowka_led_ba9s_h6w_8_smd_can_bus_kontr_zar.html

Mają rezystor i błędu nie ma będzie wyświetlało :)

Kupiłem niedawno do rejestracji właśnie C5W Can-Bus, błędu nie ma, świeci idealnie. :naughty:

to po co tyle tu pisania skoro można kupić takie ledy i nie mieć problemu z błędem na fisie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...