Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż LED zamiast postojówek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może w to czerwone wchodzą kable i ta blaszka je łączy jakoś ze sobą po wciśnięciu jej . Miał mi przysłać instrukcje montażu tego zestawu na email ale jeszcze jej nie mam . Jak znam forum :decayed: to HiRide wie jak to się robi na 100% :hi:[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 19:50_________________________________________________

nie rozcinasz kabla w sensie takim ze nie przecinasz go doslownie na pol.ta zlaczka ma blaszke w srodku w ksztalcie litery U,sciakajac zacisk blaszka zaczepia sie na kablu i nacina izolacje.

Ha wiedziałem tylko czekałem aż się wypowiesz :decayed:

Opublikowano

nie rozcinasz kabla w sensie takim ze nie przecinasz go doslownie na pol.ta zlaczka ma blaszke w srodku w ksztalcie litery U,sciakajac zacisk blaszka zaczepia sie na kablu i nacina izolacje.

czyli oryginalny przewod "prawie" zostaje nienaruszony :polew:

wiesz moze jak sie to cudo nazywa i ew. gdzie to mozna kupic ?:)

Opublikowano

:hi:

Panowie wiecie gdzie mozna takie zaciski jak na aukcji kupic ?? probuje sam zrobic takie rezystory ale nie moge nigdzie znalezc tych elementow - podobno dzieki nim nie trzeba rozcinac ori kabli

Nie trzeba :chytry: ( to jak to się łączy ?) to dobrze kupiłem taki zestaw tylko czekam aż przyjedzie :angry: jutro ma być podobno :rolleyes:

To sie łaczy na zasadzie noży. Dokladnie tak jak w laczówkach telekomunikacyjnych. Nożyki nacinają izolacje i "docierają" do żyły....reszta juz wiadoma :) poszukam takowychw robocie ...moze gdzies sie paczuszka jeszcze wala po kątach....

http://allegro.pl/listing/search.php?category=4147&from_showcat=1&string=szybkoz%C5%82%C4%85cze&view=gal

Opublikowano

ooo super dzieki bardzo

jak moja samoroba bedzie dzialala to opisze i dam znac ;)

Opublikowano

Ja mam takie pytanie , czytam ten wątek i znalazłem już parę kombinacji mocy i oporności do tych żarówek diodowych , wy je obliczaliście czy na oko były brane ? jakie najlepiej zamontować ? ja jestem na etapie zamontowanych diodek i żarówek na silnik które musze czym zastąpić :)

:)

Opublikowano

W Norauto można kupić i w każdym sklepie z elektroniką i radiami, po co płacić za przesyłkę.

Opublikowano

Te z Kimmoto miały chyba nawet więcej, bo zdaje mi się, że 1W i nie pokazywały błędu. Co z tego, jak leciały na potęgę

syf potworny - założyłem je wieczorem, włączylem - super :dance:. Następnego dnia rano odpalam auto - LEDy nie żyją :kwasny:

tandeta straszna

moje ledy z kimoto maja hmm z pol roku ? i dalej super swieca :) wkleje tu potem fotke zeby bylo wiadomo o jakie chodzi

daj link do nich

Opublikowano

Te z Kimmoto miały chyba nawet więcej, bo zdaje mi się, że 1W i nie pokazywały błędu. Co z tego, jak leciały na potęgę

syf potworny - założyłem je wieczorem, włączylem - super :dance:. Następnego dnia rano odpalam auto - LEDy nie żyją :kwasny:

tandeta straszna

moje ledy z kimoto maja hmm z pol roku ? i dalej super swieca :) wkleje tu potem fotke zeby bylo wiadomo o jakie chodzi

daj link do nich

http://allegro.pl/item822686363_diody_led_postojowki_w5w_t10_smd_9_bardzo_jasne.html

Opublikowano

Te z Kimmoto miały chyba nawet więcej, bo zdaje mi się, że 1W i nie pokazywały błędu. Co z tego, jak leciały na potęgę

syf potworny - założyłem je wieczorem, włączylem - super :dance:. Następnego dnia rano odpalam auto - LEDy nie żyją :kwasny:

tandeta straszna

moje ledy z kimoto maja hmm z pol roku ? i dalej super swieca :) wkleje tu potem fotke zeby bylo wiadomo o jakie chodzi

daj link do nich

http://allegro.pl/item822686363_diody_led_postojowki_w5w_t10_smd_9_bardzo_jasne.html

dzięki ... ale ja potrzebuje H6W i takie właśnie kupiłem - spaliły się natychmiast

Opublikowano

Te z Kimmoto miały chyba nawet więcej, bo zdaje mi się, że 1W i nie pokazywały błędu. Co z tego, jak leciały na potęgę

syf potworny - założyłem je wieczorem, włączylem - super :dance:. Następnego dnia rano odpalam auto - LEDy nie żyją :kwasny:

tandeta straszna

moje ledy z kimoto maja hmm z pol roku ? i dalej super swieca :) wkleje tu potem fotke zeby bylo wiadomo o jakie chodzi

daj link do nich

http://allegro.pl/item822686363_diody_led_postojowki_w5w_t10_smd_9_bardzo_jasne.html

dzięki ... ale ja potrzebuje H6W i takie właśnie kupiłem - spaliły się natychmiast

nie wiem co tak sie upieracie przy h6w :co:

tez mialem fabrycznie h6w w koncu zmienilem na w5w wlasnie po to zeby zalozyc ledy z linku

teraz jezdze na zwyklych zarowkach w5w i jak znam zycie pozyja kilka razy dluzej niz te przereklamowane zarowki h6w

Opublikowano

Mariusz ale mi nie zależy na żarówce tylko nie chce mi się pierdzielić z kupowaniem oprawek pod H5W, ich wymianie itd..

Opublikowano

Mariusz ale mi nie zależy na żarówce tylko nie chce mi się pierdzielić z kupowaniem oprawek pod H5W, ich wymianie itd..

miales chyba na mysli w5w?

Zamiana z h6w polega na

-kupnie dwoch gniazd w5w z przewodami w komplecie

-odciecie starych gniazd h6w

-zlutowanie nowych dwoch przewodow w5w

-wlozenie zarowki w5w na swoje miejsce a koszt zarowki w5w to chyba 1 czy 2 zl i spokoj na okolo roku a h6w to koszt namniej 6 zl i wymiana zazwyczaj co 3 miesiace

Taka cala operacja na jednej lampie to okolo 10 minut albo i mniej-naprawde warto pozegnac gniazda h6w

Opublikowano

Mariusz ale mi nie zależy na żarówce tylko nie chce mi się pierdzielić z kupowaniem oprawek pod H5W, ich wymianie itd..

miales chyba na mysli w5w?

Zamiana z h6w polega na

-kupnie dwoch gniazd w5w z przewodami w komplecie

-odciecie starych gniazd h6w

-zlutowanie nowych dwoch przewodow w5w

-wlozenie zarowki w5w na swoje miejsce a koszt zarowki w5w to chyba 1 czy 2 zl i spokoj na okolo roku a h6w to koszt namniej 6 zl i wymiana zazwyczaj co 3 miesiace

Taka cala operacja na jednej lampie to okolo 10 minut albo i mniej-naprawde warto pozegnac gniazda h6w

oczywiście - w5w

no dobra a masz pełnego FIS'a ? nic nie wywala ?

Opublikowano

Mariusz - a powiedz mi jakie gniazda W5W kupowałeś?? ja jak pytałem w ASO, tonie potrafili mi odpowiedzieć, czy będą pasowały gniazda z normalnych lamp do bix'a. Może Ty coś podpowiesz, bo mam zamiar zrobić to samo.

Tym bardziej, że zmieniałem 11 postojówek w ciągu 3 miesięcy, bo stała w lampie woda i za cholerę nie mogłem jej uszczelnić.

Jak masz, to podaj jakieś numery z ASO.

Opublikowano

Mariusz ale mi nie zależy na żarówce tylko nie chce mi się pierdzielić z kupowaniem oprawek pod H5W, ich wymianie itd..

miales chyba na mysli w5w?

Zamiana z h6w polega na

-kupnie dwoch gniazd w5w z przewodami w komplecie

-odciecie starych gniazd h6w

-zlutowanie nowych dwoch przewodow w5w

-wlozenie zarowki w5w na swoje miejsce a koszt zarowki w5w to chyba 1 czy 2 zl i spokoj na okolo roku a h6w to koszt namniej 6 zl i wymiana zazwyczaj co 3 miesiace

Taka cala operacja na jednej lampie to okolo 10 minut albo i mniej-naprawde warto pozegnac gniazda h6w

oczywiście - w5w

no dobra a masz pełnego FIS'a ? nic nie wywala ?

tak mam pelnego FISa i nic a nic nie warjuje ani na ledach z linku ani na w5w a na w5w to juz w ogole nie ma takiej opcji.

Mariusz - a powiedz mi jakie gniazda W5W kupowałeś?? ja jak pytałem w ASO, tonie potrafili mi odpowiedzieć, czy będą pasowały gniazda z normalnych lamp do bix'a. Może Ty coś podpowiesz, bo mam zamiar zrobić to samo.

Tym bardziej, że zmieniałem 11 postojówek w ciągu 3 miesięcy, bo stała w lampie woda i za cholerę nie mogłem jej uszczelnić.

Jak masz, to podaj jakieś numery z ASO.

w aso to siedza takie gałgany z lapanki chyba :wallbash: oni tam wiwedza mniej niz my na forum.

To jest numer ori gniazda w5w z przewodami 1J0941953 cena ok 20 zl

Nic nie zmieniasz - lutujesz tylko nowe przewody w miejsce starych odcietych i zakladasz zarowke w5w :) o jej wymiane mozesz zapomniec :good

Opublikowano

czyli wystarcza te gniazda + led z linku i wszystko ładnie bez błędów na fisie działa? :mysli:

Opublikowano

Mariusz ale mi nie zależy na żarówce tylko nie chce mi się pierdzielić z kupowaniem oprawek pod H5W, ich wymianie itd..

miales chyba na mysli w5w?

Zamiana z h6w polega na

-kupnie dwoch gniazd w5w z przewodami w komplecie

-odciecie starych gniazd h6w

-zlutowanie nowych dwoch przewodow w5w

-wlozenie zarowki w5w na swoje miejsce a koszt zarowki w5w to chyba 1 czy 2 zl i spokoj na okolo roku a h6w to koszt namniej 6 zl i wymiana zazwyczaj co 3 miesiace

Taka cala operacja na jednej lampie to okolo 10 minut albo i mniej-naprawde warto pozegnac gniazda h6w

oczywiście - w5w

no dobra a masz pełnego FIS'a ? nic nie wywala ?

tak mam pelnego FISa i nic a nic nie warjuje ani na ledach z linku ani na w5w a na w5w to juz w ogole nie ma takiej opcji.

Mariusz - a powiedz mi jakie gniazda W5W kupowałeś?? ja jak pytałem w ASO, tonie potrafili mi odpowiedzieć, czy będą pasowały gniazda z normalnych lamp do bix'a. Może Ty coś podpowiesz, bo mam zamiar zrobić to samo.

Tym bardziej, że zmieniałem 11 postojówek w ciągu 3 miesięcy, bo stała w lampie woda i za cholerę nie mogłem jej uszczelnić.

Jak masz, to podaj jakieś numery z ASO.

w aso to siedza takie gałgany z lapanki chyba :wallbash: oni tam wiwedza mniej niz my na forum.

To jest numer ori gniazda w5w z przewodami 1J0941953 cena ok 20 zl

Nic nie zmieniasz - lutujesz tylko nowe przewody w miejsce starych odcietych i zakladasz zarowke w5w :) o jej wymiane mozesz zapomniec :good

:notworthy: podziękował serdecznie. Ludzie z łapanki, to mało powiedziane - przynajmniej w ASO Lubin - jeden nie wiedział, że jest coś takiego jak S-Line, a drugi na siłe próbował mi wmówić, że zwykłe kratkki do zderzaka to S-Line. Dopiero, jak mu podałem numery seryjne, to sobie do kompa wprowadził :polew:

Opublikowano

czyli wystarcza te gniazda + led z linku i wszystko ładnie bez błędów na fisie działa? :mysli:

tak.u mnie to sie sprawdzilo

warto zmienic na gniazda w5w glownie ze wzgledu na palace sie zarowki h6w i ciagle wyciaganie lampy zeby je wymienic

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Moj znajomy kupil ledy ok rok temu i do dzis swieca tylko ma lagune nie wiem czy to jakas roznica w lutym leci do polski to mi kupi jak cos to dam znac.Mam do was pytanie na temat lamp led tylko do tylu mo ktos z was moze jak z zywotnoscia czy tez sie przepalaja?tu jest zdj.jakie mnie interesuja.

Zg3r.jpg

o0wVi.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.