Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż LED zamiast postojówek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spas :) BTW moje LEDy postoje z Kimoto nadal świecą :)

Mi wczoraj padła lewa strona :disgust::wallbash: Strona z ktora na samym początku -toz po jej założeniu-mialem problem. Zgasła i już :polew::) dzis przyjdzie zapas :naughty::) zaloze i zobaczymy.

Dodam tylko ze druga strona mimo strasznego katowania wlaczaniem i wylaczaniem na zmiane swiec i nie ma wiadac zamiaru zgasnac :) znajac zycie zaloze lewą...padnie prawa...

I wrocim do siuskow :)

Opublikowano

Panowie, na dniach będzie rozwiązanie stabilizacji i eliminacji peaków napięcia :)

Opublikowano

Panowie, na dniach będzie rozwiązanie stabilizacji i eliminacji peaków napięcia :)

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Mijają prawie dwa tygodnie od czasu wyrezania rezystorków (mimo że bixy parują jak cholera) LEDy nadal pracują. [Vario :good:]

Opublikowano

Bart-S to oki, jak wyrezam nowy systemik to czas działania LEDów powinien znacząco wzrosnąć :)

Opublikowano

Bóg Ci Vario w dzieciach wynagrodzi jak wyda :> Ale LED od Kimmoto juz nie założę :thumbdown: Lukaszr miał chyba z dobrej dostawy, bo te nasze padają jak muchy :gwizdanie:

Opublikowano

Bez rezystorów tak jest - gadałem dzisiaj z mistrzem elektrykiem chociaż minimalnie ograniczają peaki - mam nadzieję, że wypali nowe rozwiązanie, inna sprawa, że wersje z kontrolą impedancji mają mniejszy wpływ na przepalanie się LEDów.

Opublikowano

Witam, które diody W5W polecacie do B5 ?

pojedyncze np

tania : http://www.allegro.pl/item662736822_postojowki_w5w_led_xenon_efekt_hit_cenowy_vat.html

droższa : http://www.allegro.pl/item665095807_zarowka_led_w5w_lub_ba9s_1hp_skuteczna_mocna.html

poczwórne np

http://www.allegro.pl/item647899855_diody_postojowki_4_led_w5w_tuning_vw_audi_bmw_fv.html

z sześcioma ledami np

http://www.allegro.pl/item665095821_zarowka_led_w5w_6_led_wiele_zastosowan.html

a może jeszcze inne ? Jak mialem lampy valeo przed liftem to biale stożkowe diody świeciy mi raczej na niebiesko, a dokładnie tak

postojowki.jpg

teraz mam soczewki i w nich Philips blue vision W5W oraz Osram Cool blue H7 i chce sie pozbyc zółtego odcienia od postojowek...

Co radzicie?

Opublikowano

Wczoraj zauważyłem jedną ciekawą rzecz po zamontowaniu LEWEWGO LEDa (zamiennik tego ktory padł)

Zaraz po przekreceniu kluczyka w pozycje w ktorej zapalaja sie kontrolki na zegarach oba LEDy migaja ok 3 razy i gasna. Jest to praktycznie nie zauwżalne i gdyby nie ciemny garaz prawie bym tego nie zauważył.Tak sobie mysle ze to moze byc przyczyna padnięć tych LEDzików :mysli: :mysli: :mysli:

Zobaczymy ile czasu te pozyją. Jak zdechna niebawem poczekam na pomysl ze stabilizacją napiecia w ukladzie i dopiero cos zakombinuje...wczesniej nie ma sensu.

Opublikowano

Wczoraj zauważyłem jedną ciekawą rzecz po zamontowaniu LEWEWGO LEDa (zamiennik tego ktory padł)

Zaraz po przekreceniu kluczyka w pozycje w ktorej zapalaja sie kontrolki na zegarach oba LEDy migaja ok 3 razy i gasna. Jest to praktycznie nie zauwżalne i gdyby nie ciemny garaz prawie bym tego nie zauważył.Tak sobie mysle ze to moze byc przyczyna padnięć tych LEDzików :mysli: :mysli: :mysli:

Zobaczymy ile czasu te pozyją. Jak zdechna niebawem poczekam na pomysl ze stabilizacją napiecia w ukladzie i dopiero cos zakombinuje...wczesniej nie ma sensu.

Takie samo zjawisko występuje u mnie ale w DLRach przy zainstalowanych rezystorach i to są chyba jakieś skoki napięcia. Ledy szybko padają :(

Opublikowano

simon u mnie jeden postój tak się zachowywał ale nadal działa, pracuję nad sposobem wyeliminowania problemu z "padającymi" LEDami, musicie trochę poczekać

Opublikowano

to nie sa skoki napiecia tylko modul komfortu wysyla do odbiornikow male napiecie w celu sprawdzania czy wszystkie zarowki sa ok

Opublikowano

simon u mnie jeden postój tak się zachowywał ale nadal działa, pracuję nad sposobem wyeliminowania problemu z "padającymi" LEDami, musicie trochę poczekać

CZekamy więc :) mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie :):good:

to nie sa skoki napiecia tylko modul komfortu wysyla do odbiornikow male napiecie w celu sprawdzania czy wszystkie zarowki sa ok

Nie dobry moduł komfortu....niedobry!! :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

Wampir a masz może zdjęcie jak Ci świecą Osram Cool blue H7?? Mam zamiar kupić i nie wiem czy to dobry pomysł.

Opublikowano

HiRide to dlaczego w wersjach bez sprawdzania rezystancji LEDy padają szybciej? Skoki powstają podczas rozruchu silnika, napięcie spada i nagle ma peak, to najczęstsza przyczyna uszkodzenia LED, kilkadziesiąt-kilkaset takich cykli i LED do śmietnika.

Opublikowano

Ale, przynajmniej u mnie, błąd żarówki wywalało mi zaraz po przekręceniu kluczyka ale PRZED włączeniem świateł :blink:

Opublikowano

HiRide to dlaczego w wersjach bez sprawdzania rezystancji LEDy padają szybciej? Skoki powstają podczas rozruchu silnika, napięcie spada i nagle ma peak, to najczęstsza przyczyna uszkodzenia LED, kilkadziesiąt-kilkaset takich cykli i LED do śmietnika.

wynika z tego ze wersje ktore posiadaja autodiagostyke zarowek maja mniejsze skoki napiecia bo watpie zeby tam byl jakis uklad stabilizujacy

Moje ledy kimoto dalej swieca a do tego mam we wszystkich drzwiach i pod siedzeniami paski led smd biale i tez to wszystko swieci bez problemu

Opublikowano

HiRide to dlaczego w wersjach bez sprawdzania rezystancji LEDy padają szybciej? Skoki powstają podczas rozruchu silnika, napięcie spada i nagle ma peak, to najczęstsza przyczyna uszkodzenia LED, kilkadziesiąt-kilkaset takich cykli i LED do śmietnika.

wynika z tego ze wersje ktore posiadaja autodiagostyke zarowek maja mniejsze skoki napiecia bo watpie zeby tam byl jakis uklad stabilizujacy

Moje ledy kimoto dalej swieca a do tego mam we wszystkich drzwiach i pod siedzeniami paski led smd biale i tez to wszystko swieci bez problemu

HiRide podrzuc gdzie kupiles te ledziki w drzwi i pod siedzenia?? alledrogo?
Opublikowano

HiRide to dlaczego w wersjach bez sprawdzania rezystancji LEDy padają szybciej? Skoki powstają podczas rozruchu silnika, napięcie spada i nagle ma peak, to najczęstsza przyczyna uszkodzenia LED, kilkadziesiąt-kilkaset takich cykli i LED do śmietnika.

wynika z tego ze wersje ktore posiadaja autodiagostyke zarowek maja mniejsze skoki napiecia bo watpie zeby tam byl jakis uklad stabilizujacy

Moje ledy kimoto dalej swieca a do tego mam we wszystkich drzwiach i pod siedzeniami paski led smd biale i tez to wszystko swieci bez problemu

HiRide podrzuc gdzie kupiles te ledziki w drzwi i pod siedzenia?? alledrogo?

Mozna to kupic na allegro i jest to chyba to samo co ja mam.Ja tego nie kupilem przez siec tylko osobiscie w sklepie niedaleko mnie.A to dlatego ze w sklepie zaplacilem za taki odcinek z trzema diodami 4.50zl a na allegro...zobacz sam-złodziejstwo za przesylke.

Tak wyglada pasek z bialymi led ktore mam w drzwiach i pod siedzeniami :

97ea2b5a191ddc90med.jpg

Tak to wyglada na aucie :

26c4b93a3bb27548med.jpg

fc792f744fec94f3med.jpg

Natomiast odradzam kupowanie takich modułów led z diodami flux chyba ze zalozyc opornik to moze sie nie beda palic :

b06335a678ecb428med.jpg

Swieca one bardzo tzn BARDZO mocno i intesywna barwa (w tym wypadku czerwona) ale pala sie.Mialem takie zalozone w lampce na klapie bagaznika(z jednej strony biala z drugiej czerwona)Listwa led smd z bialymi diodami do dzis swieci tak jak ta w drzwiach a obok niej zamontowalem wlasnie taki modul led z czerwonymi diodami flux-efekt ładny ale ten modul spalil sie dwa razy podczas gdy listwa led smd z bialymi diodami dalej swieci :) Nigdzie nie zakladalem opornikow bo nie bylo potrzeby i nie ma bledu.

Opublikowano

HiRide widocznie nie doczytałeś tego co pisałem wcześniej, a mianowice układy z diagnostyką rezystancji mają mniejsze peaki ale spadku napięcia i wzrostu po rozruchu bez dodatkowego układu się nie wyeliminuje, też mam inne LEDy podłączone, oświetlenie nóg + wnętrza i? z racji tej, że moduły flux na oświetlenie nóg świecą stosunkowo rzadko to są ok ale jedna dioda rurkowa z oświetlenia wnętrza zaczyna już "padać" więc generalnie brak stabilizacji napięcia w całej instalacji auta ma na to wpływ, większość podzespołów albo jest na to nie wrażliwa albo do tego przystosowana, w moim Alpine jest zamontowany dodatkowy stabilizowany zasilacz który po pierwsze robi 4V z 2 V na wyjściu mocy i eliminuje spadki mocy powodowane nie stabilnym napięciem instalacji, po to też mam 1,2 Fa kondenstator pod wzmak i wszystko śmiga jak należy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.