Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż LED zamiast postojówek


calt

Rekomendowane odpowiedzi

jutro podam ceny za W5W i H6W

a co jutro ma być lepszy kurs dolara :decayed:

czan ma dać odpowiedz :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam led na rejestracji apostoj sié zrobil jak POLICJA migajácy.... kupilem zwykle æarówki w ksztalcie walaca... tanizna po 6zl....i nie potrzeban zabawa tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tablice tez bede musial miec rezystory???? padnie zaraz???? nie gadajcie mi tu.....:( cholera jasna...........[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 01:36_________________________________________________a po ile te ledy na postoj z rezystorami wbudowanymi???? i jak z zywotnoscia????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski...... przecież masz żyłke do handlu co tak długo :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przednie postoje led sie nie bawie chodz moje kimoto leza na polce i dalej wszystkie diody swieca :polew:

Co do oswietlenie tablicy tylnej to zakupilem juz rok temu 2 paski led elastyczne z tasma 3M.Jeden pasek ma 3 diody smd a koszt takiego paska to 4.50zl.Kolor jest jasno bialy a rozklad swiatla idealny.Zadnych bledow na fisie.Polecam z czystym sumieniem.

a u mnie jest błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komplet W5W 50 zł i od trzech tygodni świecą bez błędu :) zamówienia na pv najlepiej grupowe po kilka sztuk

JEDNA PADŁA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Kimotki w swoim ex B7 na pozycjach i były :good: ale zastosowałem rezystorki, 3 miesiące bez problemu a potem złodzieje przejęli Ledy razem z autem :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie widzę że jest problem z tymi gniazdkami, jak sprawdzić i je odróżnić ? bo chciałbym sobie włożyć ledy do moich postojówek ale nie rozróżniam tych gniazd.

a moje autko jest z przełomu 01/02 i nie ma kolorowego fisa a więc chyba nie sa mi potrzebne rezystory.

pytanie jakie mam gniazdko i jakie diody wybrać ? chcę uzyskać po prostu ładną białą barwę.

na lampie pisze kolejno h7, w5w, py21w, h7. Więc rozumiem że w5w odpowiada za postojówkę ?

za wszelkie podpowiedzi z góry dzięki!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w5w to jest postojówka, kolorowy fis nie ma nic do kontroli spalonej żarówki, ja mam czerwonego fisa i mam sprawdzenie żarówek, masz full fisa z manetką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w5w to jest postojówka, kolorowy fis nie ma nic do kontroli spalonej żarówki, ja mam czerwonego fisa i mam sprawdzenie żarówek, masz full fisa z manetką?

nie, mam fisa bez manetki.(bez komp. pokl)

ale planuję w niedalekiej przyszłości taką założyć więc lepiej od razu pomyśleć nad rezystorem ?

czy gdy odblokuję fisa nie bedzie problemow z diodą ? bo gdzieś wyczytałem że jest potrzebny jeszcze uklad kontroli przepalonych zarowek. ?

czy ktoś sprawdzał tą: http://www.natea.pl/product_info.php?cPath=22_30&products_id=147 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz kupić diodę która nie powoduje błędu - nie potrzeba rezystora, chłopaki gdzieś tam testowali, poczytaj. Ja mam u siebie rezystor i nie narzekam. Jak odblokujesz fisa i nie będziesz miał rezystora albo diody która nie powoduje błędu to będzie Ci mrugać i pokaże się błąd spalonej żarówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odradzam postojówki ledowe z rezystorkami wbudowanymi, fajnie świeciły nie pokazywały błędu na fisie ale działały tylko miesiąc :disgust:

jeden plus taki ze pomimo iż są obie spalone nie pokazują błędu i mam teraz tylko same xenony hidy. może być bez postojówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...