Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż LED zamiast postojówek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szajs te diody - od dziś jestem zwolennikiem siuśków :polew:

Opublikowano

Zróbcie porządna instalację z rezystorkami i nie będzie problemu.

Opublikowano

Zrobie... ale tylko wtedy gdy zdecyduje sie na inne zarniki, bo przy 4300K wole zolte postojowki :wink4:

Opublikowano

ja się wyleczyłem z żarników z allegro po "okazyjnej" cenie. ta które kupiłem spaliły mi obie przetwornice. "zaoszczędziłem" :angry: może miałem pecha

Opublikowano

Jeśli myślisz, że te sprzedawane w ASO po 700PLN/szt są lepszej jakości to się grubo mylisz. Obecne wszystkie żarniki mają żywotność ok 12-18 miesięcy. Ciężko mi też uwierzyć w to, że żarnik może spalić przetwornicę.

Opublikowano

ja na razie tydzień :good: oby tak dalej...

Opublikowano

Tydzień??????? GRazny - za jazdę bez włączony świateł jest mandat :tongue4::wink4:

Dziś spróbuję przetestować nowe LEDy - FIS się wysypie ale nie w tym rzecz... (na rezystory jeszcze przyjdzie czas). Szukam czegoś barwą światła zbliżonego do 4300k. Jeśli efekt będzie zadowalający pyknę jakąś fotkę...

Opublikowano

Oto moje white ledy :

39724425.jpg

oraz ledy + ksenony

77190610.jpg

Opublikowano

montowałeś rezystory ??

Opublikowano

To samo, led na niebiesko, a xenon bialo.

Ja dzis wyjalem ledy, nie poluzowaly sie w gniazdach, czyli jednak padly po 1 dniu :cool1:

Opublikowano

Nie montowalem rezystorów, ledy po 12 zl dzialaja od wrzesnia , xenony rowniez.

Opublikowano

ooo.. co to za ledy? :mysli:

ze dzialaja ponad pol roku :kox:

Opublikowano

ooo.. co to za ledy? :mysli:

ze dzialaja ponad pol roku :kox:

Niewiem, co to za ledy, kupowalem od tego sprzedajacego http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=4299470

to moze niech ktos kupi i zobaczymy co sie bedzie działo :)Wojtek a co z FISem ??
Opublikowano

Wojtek[/b] a co z FISem ??

Tzn ja nie mam pelnego fisa, nie pokazuje spalania itd, tylko jest ile km/na baku wiec bledow zadnych niema ...

Opublikowano

ale i tak,ze tyle te ledy wytrzymaly :blink:

Opublikowano

Na pierwszy ogień

BlueVision vs. H6W (zgodnie ze stronami)

BVvsH6W.jpg

A teraz ledy które kupiłem wcześniej - oczywiście po założeniu w kloszu robi się dyskoteka, bez rezystorów nie przejdzie ale... pstrykałem fotkę gdy LED się zapalał. Światełko jest bielsze od tego oferowanego przez LEDy Kimoto - oczwiście delikatnie idzie w niebieski ale o wiele subtelniej niż wcześniej. Mój aparat niestety nie uchwycił tego zbyt dobrze...

LEDXennew.jpg

Więcej fotek pstryknę jak już uda mi się namówić VT na instalację rezystorków...

Opublikowano

Dzis zmienilem ledy na zwykle postojwki H6W - i tez obie nie swieca. Fak!

Opublikowano

Dzis zmienilem ledy na zwykle postojwki H6W - i tez obie nie swieca. Fak!

Flyer, możesz mi dać te ledy, które wyjąłeś ... :)

Bezpieczniki? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.