Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6 AWX] Czarny Sedan by pksmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

@MichałA4 wiadomo. Też już leży i czeka ?

Opublikowano

Spoczko :) sugerowałem się wczesniejszą fotką :) to od razu poszukaj jeszcze jednego kluczyka bo jak przejdziesz na MK BD to starego kluczyka nie przuczysz do niego.

Opublikowano
  • Autor

Stary będzie już służył tylko awaryjnie ?

Opublikowano

:thumbup1: tak też można - miałem tak w poprzedniej B6:decayed: 

Opublikowano

Tuba z Q5 w sedanie się nie nadaje wiem to bo sam mam i nie pasuje 

Opublikowano
  • Autor

@marky2552 tzn?

Opublikowano

Sedan ma wyżej wnękę na koło niż avant i nie domknie się wykładzina jak na foto sory za syf stare zdjęcie 

 

Screenshot_20190107-225923_Gallery.jpg

Screenshot_20190107-225911_Gallery.jpg

Opublikowano
W dniu 7.01.2019 o 23:00, marky2552 napisał:

Sedan ma wyżej wnękę na koło niż avant i nie domknie się wykładzina jak na foto sory za syf stare zdjęcie 

 

Screenshot_20190107-225923_Gallery.jpg

Screenshot_20190107-225911_Gallery.jpg

W 17 nie domyka, ale 18 już tak 

Opublikowano

No to moje akurat 17 a w 19 wpada do środka ta tuba a 18 nie miałem 

Opublikowano
  • Autor

@marky2552 nie siej mi tu paniki ? Wszystko jest galante ?

ZZwRrDD.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No to BOSE już w aucie ?

Głośnik w półce, tuba z Q5 w zapasie ( @marky2552 nic nie wystaje ? ), srebrny wzmak na miejscu.

Opublikowano

I jak Ci to gra z tubą z q5? Mam prawie identyczna tube bose tyle że nie z q5 ale z nissana Murano i jakoś rewelacji to u mnie nie robi ?

Opublikowano

Kolego pklmłody,

Tubę z q5 masz w 18" zapasie?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

@black4 tak w 18''.

@Vipp niestety to sedan, nie będzie takiego efektu jak w avancie.

Opublikowano
4 minuty temu, pksmlody napisał:

@black4 tak w 18''.

@Vipp niestety to sedan, nie będzie takiego efektu jak w avancie.

To mój też sedan więc wszystko wyjaśnia. 

Opublikowano

Dopiero na temat trafiłem, opłacał Ci się ten cały interes z zamiana aut?

Opublikowano
  • Autor

@FroS-t tak ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Konkretne auto i właściciel :) 

 

Patrzyłeś na korekty i bipy wtrysków po regeneracji  ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zbliża się serwis po zimie. Kilka rzeczy już czeka. Oczywiście mechanika + zrobię kilka małych detali wizualnych.

FZRV1Di.jpg
BFtoHDH.jpg
69NxAM5.jpg
5NuzMcw.jpg
hyGAs7i.jpg

Jeszcze dwie paczki od @dzik i lecimy do warsztatu.

Opublikowano
  • Autor

Wszystko od dzika dotarło, jak zwykle szybko i sprawnie. 10tego auto ląduje w CK Project u Kamila.

Serwis obejmie:

-Wymiana zestawu wahaczy
-Wymiana amortyzatorów przód i tył / Sachs
-Osłony i odboje / Sachs, Kayab
-Łączniki stabilizatora tył / RTS
-Poduszki silnika / ORI
-Poduszka skrzyni / Swag
-Filtr oleju, powietrza, paliwa, kabiny / Knecht, Filtron
-Olej 5w40 / Motul Specific
-Płukanka do wymiany oleju / Millers Engine Flush
-Dodatek do oleju / Liqui Moly CeraTec
-Czyszczenie wtrysków / Liqui Moly Diesel Spulung
-Pióra wycieraczek / Bosch AeroTwin
-Dławik zaworu rozprężnego / NRF
-Podstawowa obsługa klimy

+ jak starczy funduszy to może malutki dodatek ;) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.