Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana termostatu w A4 B8 2.0TDI


Kozak677

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, przem8 napisał(a):

Dokładnie. Jeden wielki bełkot, a rzeczowych informacji max na 5 minut, z resztą jak we wszystkich jego "produkcjach".

Więcej dowiedziałem się z komentarzy pod jego filmem niż z samego filmu😅 Chociaż szacun za podjęcie tematu. W końcu siedział wieczorami przy tym... 

Edytowane przez ozi58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod silnika CAHA wymiana dwóch termostatów i zaworek wszystko Ori wydane pieniądze w błoto jak było tak jest 😟

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, marcin120383 napisał(a):

Kod silnika CAHA wymiana dwóch termostatów i zaworek wszystko Ori wydane pieniądze w błoto jak było tak jest 😟

To samo miałem w CGLC, 2x wymieniałem termostaty, a nawet tą kulkę zwaną szumnie zaworem zwrotnym. W zeszłą sobotę byłem u tunera na modyfikacji algorytmu działania pompki i dopiero teraz problem zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy w CJCB jest drugi termostat auto manual poliftowe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Michu 76 napisał(a):

Panowie czy w CJCB jest drugi termostat auto manual poliftowe 

 

VIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dev napisał(a):

 

VIN

WAUZZZ8K4EN018516

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja próbuje namierzyć kogoś w pomorskim co robi ale bez skutku. Co mniej więcej robią w tym sofcie? Zmniejszają prędkość pompki względem temperatury? Może jakbym podpowiedział tunerowi w mojej okolicy to by też ogarnął. Ja u siebie wymieniłem drugi termostat ma temp otwarcia 87 jest lepiej ale niestety spada. 

Edytowane przez ozi58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Michu 76 napisał(a):

Panowie czy w CJCB jest drugi termostat auto manual poliftowe 

Jeżeli się nie mylę to wszystkie polift mają, ja mam cjcd i posiadam taki termostat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ozi58 napisał(a):

kogoś w pomorskim

VAG Performance Pomorze - Reda, zadzwoń może pomogą

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, pilKOZAK napisał(a):

VAG Performance Pomorze - Reda, zadzwoń może pomogą

Ok, zadzwonię dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ozi58 napisał(a):

Ok, zadzwonię dzięki. 

Dzieki podjade do carsa moze oni mi sprawdza dokladnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do tunera w mojej okolicy i zna temat, ale za to wyśmiał Krzyśka z EKG i jego grzebanie w sofcie🤔. Mówi że nie ma takiego czegoś jak grzebanie w sofcie tylko i wyłącznie oryginalne termostaty z logo. Ja mam u siebie główny mahle a ten drugi z temp otwarcia 87st od audi a6. Osiąga 90st tylko ze temp spada, czy ktoś może potwierdzić że po wymianie na oryginały jest tak jak powinno być? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieprzy glupoty, setki aut ma zalozone nowe termostaty z logo audi z aso i problem dalej wystepuje ... 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minuta temu, soul87 napisał(a):

pieprzy glupoty, setki aut ma zalozone nowe termostaty z logo audi z aso i problem dalej wystepuje ... 

Nie pamiętam o jakich kodach silnika mówił ale wydaje mi się że o przedlift a tam takich problemów nie było ale nie dał sobie wytłumaczyć😅 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ozi58 napisał(a):

Dzwoniłem do tunera w mojej okolicy i zna temat, ale za to wyśmiał Krzyśka z EKG i jego grzebanie w sofcie🤔. Mówi że nie ma takiego czegoś jak grzebanie w sofcie tylko i wyłącznie oryginalne termostaty z logo. Ja mam u siebie główny mahle a ten drugi z temp otwarcia 87st od audi a6. Osiąga 90st tylko ze temp spada, czy ktoś może potwierdzić że po wymianie na oryginały jest tak jak powinno być? 

Masz przykład na moim aucie, że chłop nie zna się na temacie. Ja zmieniłem prawdopodobnie sprawne termostaty pierwszy raz na zamienniki a drugi raz na ORI i to nic kompletnie nie dało. Dopóki ktoś nie zrozumie, że ten układ chłodzenia po prostu tak został skonfigurowany, to będzie wymieniał termo co 3 miesiące, bo może "wadliwe" mu się trafiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Prometeo7 napisał(a):

Masz przykład na moim aucie, że chłop nie zna się na temacie...

Dokładnie, chociaż powiem ze dzisiaj u mnie było 8st na zewnątrz i w miarę ta temperatura się trzymała. Zobaczę albo przeczekam zimę i będę jeździł tak albo ogarnę u siebie jakiegoś tunera. Na tą chwilę walczę żeby znaleźć aktualizacje softu sprzed dieselgate i bez skutku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Prometeo7 napisał(a):

Masz przykład na moim aucie, że chłop nie zna się na temacie. Ja zmieniłem prawdopodobnie sprawne termostaty pierwszy raz na zamienniki a drugi raz na ORI i to nic kompletnie nie dało. Dopóki ktoś nie zrozumie, że ten układ chłodzenia po prostu tak został skonfigurowany, to będzie wymieniał termo co 3 miesiące, bo może "wadliwe" mu się trafiły.

Potwierdzam. U mnie ta sama sytuacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2024 o 22:38, slawek_wkc napisał(a):

Potwierdzam. U mnie ta sama sytuacja

Panowie a ten drugi termostat to jaka temperature otwarcia bo sa dwa rodzaje 78 stopni i 87 teraz pytanie ktory wybrac

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Michu 76 napisał(a):

Panowie a ten drugi termostat to jaka temperature otwarcia bo sa dwa rodzaje 78 stopni i 87 teraz pytanie ktory wybrac

 

Bierz 87 jest poprawa, poprzedni miałem 80. Termostat borsehung od audi a6 dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...