Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mironowóz cz. VIII - A5 sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie

Człowiek się starzeje - więc rozpisywał się nie będę

Po kilku miesiącach szukania udało się wrócić do auta, którym z wszystkich jakie miałem jeździło mi się najprzyjemniej

Tym samym udało się po raz trzeci wejść w posiadanie wersji kolorystycznej biel+pakiet czerń (szukanie miałem o tyle ułatwione/bądź utrudnione że w grę wchodziło tylko i wyłącznie białe, czerwone lub daytona) a za wiele tego w ogłoszeniach nie ma.

Po raz szósty udało się wejść w posiadanie wersji silnikowej najbardziej cieszącej w moim przypadku 3.0tdi tym razem CDUC

I po raz drugi (po 4 manualach) wejść w posiadanie skrzyni automatycznej tym razem s-tronic

Podsumowaując: A5 sportback 3.0tdiQ CDUC 245ps 2012r sprowadzy z de 02.2018 przebieg 210tyś km s-tronic

Co do wersji wyposażenia to niestety nie jest to moje B7 czy przedliftowe A5 które były wersjami wypasionymi na maxa - jest to seryjna i przeciętna wersja która niestety nie ma np :

- B&O

- 3xklima

- select drive

- składanych lusterek

- parktronic przód

Z tego co cieszy posiada (oczywiście pomijając najlepszą jak dla mnie wersje kolorystyczną) :

- pakiet s-line wew.

- pakiet S5 zew. + aktywny wydech SQ5 (brzmienie przerosło moje oczekiwania - mruczy cudownie)

- elektryczne i grzane stołki

- szyberdach (bardzo mi na nim zależało)

- mmi 3G+

- multi kiere z płaskim dołem

DSCN4438.jpg

DSCN4446.jpg

DSCN4451.jpg

DSCN4460.jpg

DSCN4471.jpg

DSCN4405.jpg

DSCN4408.jpg

DSCN4410.jpg

DSCN4472.jpg

 

Edytowane przez miron78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna jest... :good: dźwięk na pewno bajka, jeździłem SQ5 i byłem oszołomiony.. zresztą podobnie jak c7 biturbo. jakieś mody przewidujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu jeszcze dodam (bo pewnie co drugi by zapytał ?)  że ten mały mod przedniego zderzaka to próba zmiany seryjnego wyglądu, która w każdej chwili może wrócić do serii - zrobione 2 dni temu - na razie pytam o zdanie innych i zastanawiam się czy to dodało czy odjeło uruku autku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jedrekx napisał:

piękna jest... :good: dźwięk na pewno bajka, jeździłem SQ5 i byłem oszołomiony.. zresztą podobnie jak c7 biturbo. jakieś mody przewidujesz?

Na tą chwile cieszę się tym jaka jest - mody jakieś pewnie się znajdą - te które chciałem zrobić to auto już ma czyli cały zew. pakiet S5

Na tą chwile jedynie wpadnie program w najbliższych 2 tygodniach i chcę aby lusterka dołączyły do pakietu czerń tak jak to seryjnie jest w najnowszych A5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanów się też nad listwami bocznymi w czerni, moim zdaniem przy białym ślicznie wyglądają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrekx tu mam kilka fotek z dnia zakupu gdzie przypadkowo miałem na wekend młodszego brata w tym samym pakiecie kolorystycznym i właśnie te listwy i lustra są w czerni

DSCN4353.jpg

DSCN4354.jpg

DSCN4355.jpg

DSCN4359.jpg

DSCN4360.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne są.. mam straszny sentyment do A5tki, patrzę też na sportbacki bo A6 w maju/czerwcu będzie raczej szło na sprzedaż. i jeżeli miałbym brać a5 to tylko w konfiguracji biały sportback z pakietem czerń i czarnymi lustrami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jedrekx napisał:

piękne są.. mam straszny sentyment do A5tki, patrzę też na sportbacki bo A6 w maju/czerwcu będzie raczej szło na sprzedaż. i jeżeli miałbym brać a5 to tylko w konfiguracji biały sportback z pakietem czerń i czarnymi lustrami.

Suzuka grey i będzie kosmos. 

Fajna a5ka, fajnie wymyśliłes z tym czarnym elementem zderzaka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mironek gratulacje ;)  Furka jest Piekna :) 

 

ps. bezawaryjnosci przy użytkowaniu S-tronica życzę  ! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Cuber napisał:

Mironek gratulacje ;)  Furka jest Piekna :) 

 

ps. bezawaryjnosci przy użytkowaniu S-tronica życzę  ! :) 

Nawet nie strasz bo jak coś sie sypnie to wracam do pewnego i przez lata sprawdzonego manuala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy jest Tip ale niestety był chyba tylko w przedlifcie  w  3.0 TDI ( A4 i A5 ) 

 

ps. Ja wymianiełm już Mechatronic i sprzęgła nie wspomniając o dwumasie ;)  

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrekx - właśnie wróciłem z firmy oklejającej fury - listwy progowe 300zł lusterka 400zł (czy tam odwrotnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, miron78 napisał:

pytam o zdanie innych i zastanawiam się czy to dodało czy odjeło uruku autku

A moim zdaniem to słabo wygląda, ale przydały by się lepsze zdjęcia bo te to chyba Nokią 3210 robione :facepalm:

Podobnie czarne lustra moim zdaniem lepiej w kolorze nadwozia wyglądają (zwłaszcza jak jest side asist) dlatego też u siebie takie zamówiłem chociaż do czarnych nie było dopłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zakupu! Kolory nie moje ale jako całość cieszy oko. S-tronikiem nie martw się na zapas, a nawet jeśli coś się będzie działo to już nie te koszty co kiedyś. Wszystko łącznie z usługami potaniało. Powodzenia w modach! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny białas, pozbyć się tych udziwnień kolorystycznych na zderzaku przednim i będzie lux :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marcin_o23 napisał:

pozbyć się tych udziwnień kolorystycznych na zderzaku przednim i będzie lux :whistling::decayed:

I jeszcze czarnych szyb ?

A5 Sportback najlepiej wygląda w białym kolorze - dobry wybór ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...