Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD


Hawaj

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem chromowane juz,nieliczne fimy u nas w PL zajmuja sie miedziowaniem i chromowaniem,wolałem je kupic u Niemców bo wiadomo ze jakosciowo lepiej to robią,felgi

nabiora jeszcze bardziej przy czarnym jak cholera aucie,najczarniejsza czern,szybki tez pojada do zadymienia ale to wszytko potem,narazie zmykam pasowac zderzaki na auto,poki co tak na sztuke

dla lakiernika,bo kawalem musze do niego jechac,wiem ze najwiecej klopotu przyspożą mi progi,konkretnie zamocowanie,jak ktos przerabial temat to prosze o wskazowki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swap na motor 1.8 T z TT w zaleznosci jaki sie uda znalezc 210 PS ale bardziej

chciałbym ten 225 PS i dac mu jeszcze wiecej KM,komora silnika bedzie malowana na żółto a silnik czarny mat,

ale to juz dalszy plan dzialania,pozdro

i wtedy bedzie mega kox

brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malujesz autko na czarno :shocked: myslałem że chcesz tylko odswieżyc kolor... no ale jestem ciekaw efektu malowania :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jesli zrobisz ten swap na 1,8T to juz bedzie autko sie odpychało :kox: :kox: zastanów sie nad zawiechą typu AirRide(pneumatyczna) taka jak ma kolega Style bo widze z wydatkami nie oszczędzasz :evil:

A co do koloru czarnego to jaki planujesz :mysli: moze jakis mat :kox: :kox: było zdjecie na forum w kombi takiej matowej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schowac chcem dlatego bo to nowatorskie i inne,auto otrzyma wiecej okragłości,wrzuce Vt6 potem ,co air raida to bedzie robiony tzw home made,czyli samoróbka :good: gotowego zestawu nie kupie napewno bo to sie mija z celem,a lakier pisalem bedzie najczarniejszy z czarnym czyli czarny w bazie bez zadnych dodatkow num.LO41 w zaleznosi ile sie go polozy i ile da klaru,u mnie bazy 5 wartw i klaru ok 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ożesz w morde <motherfucker> :hi: , furak prezentuje się przezajebiście juz , graty i szacun :kox:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 13:42_________________________________________________noi widac wiesz ,o co w tym wszystkim kaman :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde robi wrazenie.zapodaj fotki jak juz to wszystko ogarniesz.exsssstra. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak ... ze zwyklej szarej a4 zrobiles naprawde cos fajnego

w dodatku szykuje sie body z s4 ;) i ciekawy silnik oraz lakier.

co do auta mam jedno zastrzezenie ... lampy przednie sonar to kiicz i szit jak dla mnie jesli juz czarne to albo ori valeo wlozyc do pieca lub ... FK ... ale napewno nie sonar ( wiec popraw ten blad i doinwestuj w dobre lampy )

fajna gleba i kola.... mimo ze chrom to mi sie podoba ( dobry efekt bedzie przy czarnym lakierze )

to sa 19" czy 18" ?

bo wygladaja mi na 18"

ja bym wlozyl 19" z duzym parapetem np. bbs LM

czyli jakas kultowa felge .... i naprawde bedzie grubo

pozatym fajnie bo widze ze to nastepny dofinansowany projekt b5 na forum...

ps. zaslepki spryskow w polsce w aso kosztuja miedzy 30-40zl ( w zaleznosci od kursu euro )

ps2. z jakiego jestes miasta w Irlandii ? z tego co widze po rejestracji to z Cork ? tak ? [br]Dopisany: 26 Luty 2009, 18:08_________________________________________________ps... nie lec za grubo z tym autem bo jeszcz sie okaze ze bedzie ladniejsza niz moja .... :wallbash: hehehe[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 18:09_________________________________________________aaa... napisz moze wiecej jak zrobiles ten wlew z audi tt bo to calkiem ciekawe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz pisalem wczesniej i napisze ponownie lampy SONAR beda przerabiane dlatego niebedzie zadnych oryg valeo czy FK bo niebede psuł markowych lamp dla swoich wynalazków.

Felgi to 18 " ,19 cali moze wjedzie ale to razem juz z air raidem,wszystko powoli juz ruszy sie STAGE 2

LM-y juz oklepane troszke choc na topie nie powiem i mało tego w PL ,tak czy siak wole moje stalówki :wink4: Schmitd TH Line mi sie tu marzy :naughty:,ale nie ma co gdybac,BTW,tak mieszkam w Cork,a dla kolejnych forumowiczów,czytajcie dokladnie bo juz 5 raz pisze o tym samym :rolleyes:[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 00:27_________________________________________________wlewu nie robiłem tylko upolowalem i kupilem razem z reperaturka do wspawania,tylko linke musze pociagnac do kopitu bo ten wlew na cięgło jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stalowki mega koxxx... chcialbym zobaczyc fotke jak leza na aucie. W oczy razi mnie troche ten wlew paliwa ale ok...

W cork mieszka i pracuje moj kumpel z dawnych lat i tez ma na imie Tomek: :kox:

hhehe

pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stalowki mega koxxx... chcialbym zobaczyc fotke jak leza na aucie. W oczy razi mnie troche ten wlew paliwa ale ok...

W cork mieszka i pracuje moj kumpel z dawnych lat i tez ma na imie Tomek: :kox:

hhehe

pozdroo

jeszcze nie wiadomo czy wlew wskoczy,chyba z niego zrezygnuje ,zobacze :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takim grubym projekcie wg mnie musi byc wg mnie 19"

th line ... to dopiero oklepana felga... zwlaszcza w niemczech i na zachodznie ;)

fakt ze mocna itd .... ale chyba rownie oklepana jak bbs lm

ja nie moge sie doczekac tego jak wyjdzie lakier

lakierujesz w irlandii czy w pl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny projekt :kox::good:

Tego wlewu nie ruszaj. Zostaw Ori.

Po sprzedazy eSki wracam do B5 i też wam pokaże :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też podzielam opinie większości ....co do kierunku zmian, jest :good:. Czarne szerokie stalówki zrobią piękną robotę, jak porządnie zrzucisz auto . Jeśli masz jakieś fotosy z tymi felgami to zapodaj ,chętnie zobaczę jak to wygląda. Taki setup zrobi z auta lekki cultstyle.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...