Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ooo tak jest plan na taką zawieche,ale to za jakis czas,najpierw musze ukonczyc to co jest do zrobienia,z zewnątrz i wewnątrz,potem przyjdzie pora na silnik i nowe zawieszenie,prawdopodobnie rowniez nowe wieksze felgi ,dzieki na linka kowi87 ,powiem ci ze szukalem takiego czegos,do tego zestawu jeszcze musi byc kompresor butla i inne graty koszt to ok 5000 zl za calosc :kwasny:

Opublikowano

dzieki na linka kowi87 ,powiem ci ze szukalem takiego czegos,do tego zestawu jeszcze musi byc kompresor butla i inne graty koszt to ok 5000 zl za calosc :kwasny:

:wink4:

Spoko sprawa tylko zbyt kosztowna :disgust:

Opublikowano

Hawaj a jak wygląda sprawa z quattro ? Pchasz się w SWAPa silnika a gdzie cztery łapy ?

Opublikowano
  • Autor

a kto ci powiedzial ze w quattro ? :cool1: zwykle 1.8 T :tongue4:

Opublikowano

Nikt mi nie mówił dlatego pytam :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

dobra wrzucam najświerzszcze pikczersy i po jutrze odbiór auta i składanie wszystkiego,rozebrac

było łatwo ze skladaniem bedzie troche zabawy :D wnetrze wypucowane czeka na auto ,a ja rozgladam sie za nowa felga na ten sezon,bo auto porzebuje szerszej feli przynajmniej 9j -10j bo niejest za szeroko przy takim setupie,dojazdowki leżą,musze je przywiezc ze soba jak pojade do PL,dzisiaj

farbowanie zderzakow i w piątek jakde po auto.. a póki co ja juz jestem zadowolony :>

dsc00368yvv.jpg

dsc00371agm.jpg

dsc00372lwk.jpg

dsc00373j.jpg

Opublikowano

składaj składaj bo mnie ciekawi efekt końcowy :gwizdanie:

lampki z tyłu zmieniasz? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

dla kontrastu dam ori ,poklarowane sa piekne i odswierzone

lampkityl.jpg

Opublikowano

dla kontrastu dam ori ,poklarowane sa piekne i odswierzone

lampkityl.jpg

trzeba bylo juz dac II lift :good:

Opublikowano

Szacun za wkład i zacięcie, ale powiedz zamiast tego miałbyś B6 czy już B7?

Opublikowano
  • Autor

moze i bym mial i kiedys napewno bedzie :good: co do lamp takie mialem i takie wsadzam,mam jeszcze czarne, a jeszcze mialbym kupowac lampy po II lifcie bezsens:no:

Opublikowano

Może ktoś Ci da w prezencie takie lampy jak Go to uszczęśliwi.

Opublikowano
  • Autor

ty masz avanta mogl bys mi pomoc w jednej sprawie :naughty: zobacz w dziale wnetrze :good:

Opublikowano

mi jakoś chyba lepiej leżą te lamki po I lifcie - po II auto staje się takie przymulone :decayed:

Opublikowano
  • Autor

chłopaki porzebuje zdjęć jak jest mocowana tylnia kanapa w avancie,te bolce co trzymaja kanape,ewentualnie jakies inne mocowania boczków oparcia,mam wnetrze od recaro S4 i chcem wpasowac je do sedana i potrzebuje obrazowo jak wygladaja takie uchwyty,sprawa pilna ,z góry dziękuje[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 22:17_________________________________________________pogoda sie zrobiła to tak na szybkiego :grin:

100_4197.jpg

100_4199.jpg

100_4200.jpg

Opublikowano

miód... :slina::kox::good:

Opublikowano

fajny cooornuch. :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.