Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD


Hawaj

Rekomendowane odpowiedzi

Mati to do S4 też se załóż brewki :polew:

brewki to do calibry, ale takim modem robisz z siebie pośmiewisko, cóż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w życiu , bo wszyscy sciagaja jak im sie powie ? ha a ja zakładam i mi sie podoba :evil:

twardziel :decayed:

teoretycznie... :gwizdanie:

a naprawdę... :decayed:

no dobra pitusie,brewki na tasiemke zostaly przyczepione zeby zobaczyc jak bedzie to wygladalo...

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się czepiałeś o dywaniki a sam założyłeś brewki :polew:

Co do tuningu z tamtego okresu i Riegera to sam jestem jednym z nielicznych zwolenników tego typu modyfikacji na forum. Przy czym nie wszystko w danym stylu jest fajne. Dlatego wybieram z różnych stylów tylko najlepsze rzeczy,według mnie oczywiście. Akurat brewek do nich nie zaliczam, podobnie zresztą jak i lusterek M3 Power :sick3:

Jeżeli w to celujesz to z Riegera weź pakiet zderzaków: przód + tył i do tego progi. Dodatkowo konkret gleba i 19" z konkretnym rantem i będzie :good:

http://www.lltek.com/images/riegertek/A4_B5_Rieger_V1V2_Sideskirt_Comparison_ZZ.jpg

Zrobiłbym go tak jak ten po prawej stronie (szary) tylko oczywiście bez brewek i lusterek. No i grill i lampy te co masz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co maja brewki do alu dywaników?? :gwizdanie: łamie sterotyp i namiawiam

" ZAKŁADAJCIE BREWKI BO TO MEGA KOX " niebede robil auta pod ludzi z forum ,kupione i założone,jezeli autko wyglada i niepsuje to jego linjii to dlaczego nie,pomijajac fakt ze lampki USA beda w nast tygodniu ,to moge zobaczyc chociaz inny wizerunek auta,a nie klepac wszystko ja jedno kopyto jak to robi połowa ludzi na forum,tak samo mozna osądzic ringi na zegary,podswietlane gałki,halogeny LED w zderzak,diodki,czy inne dodatki na siłę,takze pany nie ma co klepac wacka :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co maja brewki do alu dywaników?? :gwizdanie: łamie sterotyp i namiawiam

" ZAKŁADAJCIE BREWKI BO TO MEGA KOX " niebede robil auta pod ludzi z forum ,kupione i założone,jezeli autko wyglada i niepsuje to jego linjii to dlaczego nie,pomijajac fakt ze lampki USA beda w nast tygodniu ,to moge zobaczyc chociaz inny wizerunek auta,a nie klepac wszystko ja jedno kopyto jak to robi połowa ludzi na forum,tak samo mozna osądzic ringi na zegary,podswietlane gałki,halogeny LED w zderzak,diodki,czy inne dodatki na siłę,takze pany nie ma co klepac wacka :tongue4:

I dywaniki :cool1: Podchodzę do tego jak Ty do brewek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie podobaaają, :gwizdanie:poki co nawet ich niezalozylem bo deszcz napierdziela dzien i noc,wiec chyba szybciej nowe lapiszony z usa do mnie przyjda,juz sie odoczekac nie moge :naughty: :naughty: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widziałem ostanie A6 C6 czarne + Czarny grill + czarny znaczek na grillu + brewki i wyglądało tak kosiarsko że hej :slina:

po prostu sie tak przyjęło że jak brewki to feee ;) bo zazwyczaj brewki występują ze "sticker tuningiem" , "szpachla&laminat tuningiem"

i "spiner kopłak tuningiem" i jeżeli miałbym oceniać całość to brewki jak najbardziej pasują , podobało mi sie jak miał Miron78 w B5 brewki plus grill z ABSu i było :kox:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 17:09_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t1877.0.html :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega kunio jeździł z brewkami i też auto wyglądało kox :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo brewki to "ciało obce". Jak ktoś chce miec bad look to pozostaje mu robota blacharska jak w tym przykładzie:

brewki.th.jpg

Ogólnie rzecz biorąc to kontrowersyjna sprawa i ma tyle samo zwolenników co przeciwników :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok duperelki zalozylem dzisiaj brewy bo niepadalo,jutro zrobie focisze auta jak sie prezenci całokształ :rolleyes:

btw roznica pomiedzy brewkami a wyspawana maską jest kolosalna i osobiscie mi bardziej podoba sie brewka [br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 00:45_________________________________________________ ło tak to sie prezentuje ,mozecie sie powyżywać :rolleyes:

100_4320.jpg

100_4319.jpg

100_4318.jpg

i zostało zakupionych kolejnych kilka gratów

681005744.jpg

672109270.jpg

reczny w skórce

675604308.jpg

Kiera od Sokolnh-a

675478196.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100_4319.jpg

jak dla mnie mega kox :good::kox:

zgadzam sie :good:, a USA też z brewką :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem zdania ze brewki to zbedne dziadostwo, ale do tego autka pasuja i nie robia wiochy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...