Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Grill s4 czy rs4


boniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie mam takie nietypowe pytanko :P.... mam grill z S4 http://images29.fotosik.pl/275/0cb0290cc5e2d0a8m.jpg teraz zakupilem zderzak z rs4 ktory bede zakladal, i sie zastanawiam czy sprzedac tego grila i kupic z rs4 ... czy moze sobie tego pomalowac na czarny mat i zostawic?? sa jakis inne kratki do zderzakow rs4?? takie jak np ma kolega DIBO bo wydaje mi sie ze ma inne :) dzieki za opowiedz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiac pakiet RS dal bym grill RS.Robiac pakiet S4 mozna dac grill RS4.Takie moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grill RS4 do zderzaka RS. Grill S4 do zderzaka S4;) -wg mnie kratki musza sie zgadzac, wtedy fajnie sie prezentuje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam RS-Look Riegera stąd u mnie inne kratki :wink4: Ja bym na Twoim miejscu sprzedał ten grill i poszukał od RSa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przednich blotnikow nie mam od rs4 :) ... Niom i grill z s4 idzie pod mlotek :) tzn na sprzedaz

No to czeka Cie rzeźba z przednim zderzakiem bo on nie pasuje jest szerszy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem ten dylemat, RS czy S , padło na RS, i nie żałuje, a ze zderzakiem od RS bedzie miód :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ale nie na aucie, bo furka czeka ciągle na malowanie i założenie wszystkich gratów :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem ten dylemat, RS czy S , padło na RS, i nie żałuje, a ze zderzakiem od RS bedzie miód :naughty:

ślepy kupiłeś zderzak orginalny??? poka jakaś fote :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem ten dylemat, RS czy S , padło na RS, i nie żałuje, a ze zderzakiem od RS bedzie miód :naughty:

ślepy kupiłeś zderzak orginalny??? poka jakaś fote :kox:

nie Kowi87, rezam swój ori, tylko negocjuję cene kratek od RSa z gościem na allegro :evil:, mówię tylko że do kolegi zderzaczka bedzie pasowało;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem ten dylemat, RS czy S , padło na RS, i nie żałuje, a ze zderzakiem od RS bedzie miód :naughty:

ślepy kupiłeś zderzak orginalny??? poka jakaś fote :kox:

nie Kowi87, rezam swój ori, tylko negocjuję cene kratek od RSa z gościem na allegro :evil:, mówię tylko że do kolegi zderzaczka bedzie pasowało;)

A ma więcej tych kratek ? Bo ja w swój też bym włożył no i może cenę byśmy stargowali :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie na tej auckji są tylko dwie wystawione, i jak dobra cenę rzuci to biorę obie, a jak nie to wezme jedną i bede bardzo ostrożny przy cięciu, bo powinna jedna wystarczyć :przebiegly: , ostatnio jakiś inny gosciu sprzedawał za 100 tylko ze byla dobra z zaczepami, a te mają połamane zaczepy, ale do rezania to nie przeszkadza :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zderzak z RS to grill tez taki zakladaj.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zderzak z RS to grill tez taki zakladaj.. :good:

no tylko, gadaj z BRYLANTEM, i kupuj ten z allegro, pryśniesz go w czerń i bedzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma być zderzak od Rs4 to chyba jasne że grill też a takie mieszanie S4 z rs4 lub odwrotnie to dla mnie lipa :thumbdown: to tak jakby w B6 zmieszać zderzaki S line z S4. I przerabianie oryginalnego zderzaka na RS4 to całkiem kiepski pomysł :thumbdown: albo robisz całe Rs4 czyli błotniki itp. albo zostaw oryginalny zderzak lub kup S4 i zrób na S4 grill już masz. Dobrym wyjściem jeszcze jest tak jak ma Dibo czyli rs4 look rieger-a ale rieger-a a nie laminat za 200zł :thumbdown: takie jest moje zdanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma być zderzak od Rs4 to chyba jasne że grill też a takie mieszanie S4 z rs4 lub odwrotnie to dla mnie lipa :thumbdown: to tak jakby w B6 zmieszać zderzaki S line z S4. I przerabianie oryginalnego zderzaka na RS4 to całkiem kiepski pomysł :thumbdown: albo robisz całe Rs4 czyli błotniki itp. albo zostaw oryginalny zderzak lub kup S4 i zrób na S4 grill już masz. Dobrym wyjściem jeszcze jest tak jak ma Dibo czyli rs4 look rieger-a ale rieger-a a nie laminat za 200zł :thumbdown: takie jest moje zdanie :good:

Kolego zakupilem po okazyjnej cenie 150 zl ori zderzak z rs4 i bedzie zrobiony tak ze nic nie bedzie widac :D .... tak jak ma kolega NOSB :D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...