Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] tanie cabrio, a moze coupe??


RadekA4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba skusiłbym się na mx-5. Super autko na lato, a koszty nie powinny być przerażające, japońce mają tańszą ekspoatację generalnie (tańsze paski, łatwiejsza robota itd.). Trzebaby się dokładniej dowiedzieć co do konkretnego modelu, czy czasem wyjątkiem nie jest i tyle.

B4 Cabrio, albo E30, to już inny styl, pytanie jakiego rodzaju auta szukasz, bo one do Megane czy Astry, które dałeś za przykład nijak się mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde czemu nikt nie wspomniał o mk1 :shocked: to też przeceiż fajna zabawka . , ewentualnie beme ale z duzym motorem najlepiej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też maiłęm del sola VTi 160KM kapitalne auto i jedzie niesamowicie naprawdę...

A co do Audi Cabrio to nie 2.3 bo mechaniczny wtrysk potrafi dać popalić a na gazie to już wogóle porażka.

Można to opanować - jeździłem 2 lata coupe 2.3 i silnik jest bajka - elastyczność rewelka i ciągnie równo do końca. Do tego gang R5 jest wspaniałą muzyką :kox:

Skoro to auto tylko na lato, to można tylko w benzynie latać, jeśli będzie kłopot z gazownią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renault Megane Cupe 2.0 - 150 PS :naughty:

Audi 80 ..piękne cabrio ..tylko unikać motoru 2.3 :wink4:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7121802 robiłem rozeznanie ..podobno jak coś trzaśnie to części słone i mało dostępne..ale to trza by było popytać uzytkowników :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o saabie tez słyszałem ze auto ok ale co do napraw to strasznie drogo.

nie mam sprecyzowanej klasy auta cabrio ale moze byc i astra,megane,audi czy honda.

wiecie moze jak te auta radza sobie z gazem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi 2.3 nie radzi sobie z gazem w ogóle !! Byłem kiedyś użytkownikiem takiego auta z LPG ..masakra jakaś :thumbdown:

Astre bym odpuścił bo ople to gniluchy :sick3:

Megane Cabrio w wersji Coach ma dobry wypasa..silnik 2.0 -150 kupy..no i części są na pewno dużo tańsze niż do audi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zwykle 1,6?? w megane?? nie wiem jak wam ale widziałem żółtą magane w cabrio to jest poprostu kosmiczna[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 14:59_________________________________________________a mam pytanie gdzies czytałem ze b4cabrio były produkowane z silnikiem dieska mozecie potwierdzic ta informacje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi 80 było produkowane z silnikiem diesla pod koniec roku produkcji - coś koło 1997 roku..ale takie auto kosztuje już ponad 20 tys. :cool1:

Megane z silnikiem 1.6 zupełnie się nie opłaca. Jak juz chcesz ten model to tylko 2.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co Wam chodzi z 2.3 w Audi... Jak jeździłem we Wrocku na spoty, to tam są wspólne z AKP. Ludzie sobie bardzo chwalili 2.3, tańsze paski i rozdząd (bo nie V6), do tego Quattro, nikt nie mówił żeby ten silnik był jakoś mocno awaryjny :mysli:

Chociaż przyznam, że w temat się mocno nie zagłębiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cabrio nie ma Quattro :decayed:

Silnik 2.3 ..fajna pięć garków ..tylko nie znosi gazowania :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu megane 1.6 sie nie opłaca??

bo jak kupowac cabrio to jakiegos kota, a nie kompaktowe auto tylko bez dachu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: ale po co ci cabrio :decayed: jazda bez dachu to niezły obciach :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.3 20V q za***ista opcja, dzwięk R5 :kox: ale chyba w cabrio nie robili, coupe było i sedan chyba

narzekają na 10V z mech wtryskiem

jeżdziłem na wakacjach meganką cabrio 1.6 115 KM i na górskich drogach dawala radę bez szału ale dawała :)

auto z wypożyczalni z rocznik 99/00 i jakość wykończenia nie robiła wrażenia :thumbdown:

wolałbym starsze Audi, BMW z większym silnikiem, który ładnie mruczy jak się dach opuści a nie 4 cyl kosiarkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.3 20V q za***ista opcja, dzwięk R5 :kox: ale chyba w cabrio nie robili, coupe było i sedan chyba

narzekają na 10V z mech wtryskiem

Q nie było w Cabrio .. tylko 2.3 w FWD :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam się widzą właśnie saaby 900 - gdzie indziej znajdziecie w tej cenie takie wyposażenie??

pełna elektryka wraz z dachem... no i ten wygląd :cool1:

Oraz cena i dostępność części :decayed::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz fajną zabaweczkę, to naprawdę polecam Mazdę mx-5. Super autko, śmiga po mieście, w górach, wszędzie jej pełno. Przy tym nie pali dużo, bo silniczek mały, a auto bardzo lekkie. Jak chcesz 4 miejscowe Coupe z duszą, to polecam W124. Do 10K coś się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...