Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

  • Klimatronik.
  • Czujnik zmierzchu, czujnik deszczu, PDC tył
  • Lusterko wewnętrzne fotochromatyczne
  • MMI

 

Edytowane przez wielik

Opublikowano

Bardzo ładne Auto ? Nie kupowałeś może go w Poznaniu ? :)

Opublikowano

???? fotele.... 

Opublikowano

Miło się patrzy na to autko, widać że dopieszczone ? PS. Fotele masz sporty nie Recaro ?

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, DARIO88 napisał:

Bardzo ładne Auto ? Nie kupowałeś może go w Poznaniu ? :)

dziekuje ;)

 

5 godzin temu, zlocio napisał:

???? fotele.... 

dokładnie stołki wymiataja imo ?

 

2 godziny temu, l2k2 napisał:

Miło się patrzy na to autko, widać że dopieszczone ? PS. Fotele masz sporty nie Recaro ?

dziekuje,staram się w styczniu po zakupie auto przeszło szybki detailing jednak jest jeszcze kilka niedoskonałości które poprawię na wiosne? wyawało mi sie ze to recaro bo widziałem w internetach juz takie z logo tej firmy tylko w czarnej skórze

W

Opublikowano
17 minut temu, wielik napisał:

dziekuje,staram się w styczniu po zakupie auto przeszło szybki detailing jednak jest jeszcze kilka niedoskonałości które poprawię na wiosne? wyawało mi sie ze to recaro bo widziałem w internetach juz takie z logo tej firmy tylko w czarnej skórze

W

Tak jest, wszyscy czekamy na wiosnę, no może poza tymi z quattro ? 

Te u Ciebie to jak pisałem to Sporty, można je było zamówić w opcjach i wtedy były bez żadnego logo, występowały też z pakietem Sline wnętrza, wtedy miały napis Sline wytłoczony na oparciu. A tak Recaro, były tylko w RSach.

rs.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj przyszła do mnie taka oto paczuszka:)

W sobote montaż.

 4749d6e76292.jpg  f6074d6d7378.jpg 

4d572c000851.jpg

Edytowane przez wielik

Opublikowano
Godzinę temu, wielik napisał:

Dzisiaj przyszła do mnie taka oto paczuszka:)

W sobote montaż.

 4749d6e76292.jpg  f6074d6d7378.jpg 

4d572c000851.jpg

ile taka przyjemność? :D

Opublikowano
  • Autor

2039zl myślę że w bardzo dobrej cenie kupiłem. 

Opublikowano
3 godziny temu, wielik napisał:

2039zl myślę że w bardzo dobrej cenie kupiłem. 

no cena spoko :] to ile już nalotu ma, że wymieniasz ? 

Opublikowano
  • Autor

No i nadszedł w końcu czas, kiedy najbardziej irytująca mnie podczas jazdy dwumasa została wymieniona?

Nie ma już dziwnego "pływania" na boki podczas przyspieszania na trzecim biegu, postukiwania na luzie, i szumu przy wciśnietym pedale sprzęgła (łożysko).

Wszystko pieknie chodzi a sprzegło wciska sie paluszkiem ?

Najlepsze jest to, ze dwumas jest oryginalny i nigdy wcześniej nie wymieniany- co potrwierdza "autostradowy  przebieg".

I jeszcze jedno, jak dobrze jest mieć zaufanego mechanika .. ?‍?

2f1762ee7338.jpg  db9a0176e01a.jpg  736275454e9e.jpg  23b0013b34b1.jpg  571f80b47dec.jpg 

d086a11f1bf4.jpg  d301474236d2.jpg  42e385816c46.jpg  e0e6123a16d6.jpg

 

Edytowane przez wielik

Opublikowano

Tak z ciekawości ile zapłaciłeś za wymianę? 

Opublikowano

Witam, czy dasz rade napisac gdzie kupiles dwumas w takiej dobrej cenie?:) Wlasnie sie rozgladam za kolem dwumasowym:)

 

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Kodzak33 napisał:

Tak z ciekawości ile zapłaciłeś za wymianę? 

Za wymiane musisz liczyć minimum 600 zł.

 

8 minut temu, kamilloo2188 napisał:

Witam, czy dasz rade napisac gdzie kupiles dwumas w takiej dobrej cenie?:) Wlasnie sie rozgladam za kolem dwumasowym:)

 

pozdrawiam

Ja zakupiłem cały zestaw na tej aukcji:

https://allegro.pl/oferta/kolo-dwumasowe-sprzeglo-sachs-audi-a4-b8-2-0-tdi-6771964552

Jak najbardziej polecam bo sprawdzaja zgodność po numerze Vin, a zestaw był identyczny jak oryginał z 2010 roku

Polecam!

Opublikowano

Witam, czy dasz rade napisac gdzie kupiles dwumas w takiej dobrej cenie?:) Wlasnie sie rozgladam za kolem dwumasowym:)

 

pozdrawiam

 

 

Dzieki za link! A powiedz czy juz moze wymieniles dwumas?

Opublikowano

A propo bardzo fajna furka, tez mam z 2010 roku, tez planuje troche zmian:)

Rowniez mam juz zakupiony zderzak tyl s line polift, wiesz moze czy bedzie pasowal bez problemu do naszych Audi?

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, kamilloo2188 napisał:

Dzieki za link! A powiedz czy juz moze wymieniles dwumas?

O wymianie pisałem  wczoraj?

9 minut temu, kamilloo2188 napisał:

A propo bardzo fajna furka, tez mam z 2010 roku, tez planuje troche zmian:)

Rowniez mam juz zakupiony zderzak tyl s line polift, wiesz moze czy bedzie pasowal bez problemu do naszych Audi?

Z tego co doczytałem na foum to podobno niektórzy wymieniają ślizgi na te poliftowe ale również znalazłem informacje, że zderzak pasuje P&P na ślizgi z przedlifta.

Edytowane przez wielik

Opublikowano

Witam, czy dasz rade napisac gdzie kupiles dwumas w takiej dobrej cenie?:) Wlasnie sie rozgladam za kolem dwumasowym:)

 

pozdrawiam

Faktycznie pisales o tym, sorry:)

Mam nadzieje ze bedzie pasowal P&P:P

Przedni zderzak zmieniasz na s line?

Gdzie kupiles listwy zewnetrze i w jakiej cenie?

Opublikowano
  • Autor
32 minuty temu, kamilloo2188 napisał:

Faktycznie pisales o tym, sorry:)

Mam nadzieje ze bedzie pasowal P&P:P

Przedni zderzak zmieniasz na s line?

Gdzie kupiles listwy zewnetrze i w jakiej cenie?

Listwy udało mi się zakupic w dobrej cenie takie:

https://www.ebay.de/itm/RDX-Seitenschweller-AUDI-A4-8W-B9-Slim-/312114197838

Są wykonane z abs a nie laminaty i w zasadzie jak oryginał s-line.

 

Przedni zderzak zostaje, dojdzie dokładka ( czeka na lakierowanie ) :

https://allegro.pl/oferta/audi-a4-b8-dokladka-zderzaka-przod-7260429695

 

Opublikowano

Dokladka to fajny pomysl, ale szkoda, ze nie chcesz zmienic zderzaka na s line skoro juz robisz auto na wzor s line:(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.