Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, kris67 napisał:

Z samą dokładką wyglądało by spoko ...ta dołożona guma pod dokładką w.g mnie zaburza proporcje,harmonie etc. tego zderzaka

Jest na pinach w każdej chwili można odpiac  bez problemu ale raz że lepiej się wg mnie prezentuje a dwa zawsze lepiej zaryc o krawężnik  guma jak dokładka.. 

Tym bardziej że planuje wrzucić springi -35  

:thumbup1:

Opublikowano

Strasznie słabo to wygląda z przodu z tymi dokładkami zderzaka ...:kwasny:

Dawaj ją na glebę , ściągnij tą gumę i będzie już dużo lepiej :decayed: 

Opublikowano
11 godzin temu, wielik napisał:

Przecież zderzak jest seryjny:facepalm:

 

No ale jak koledzy piszą do ori zderzaka spych dołożony.

10 godzin temu, Olekmis napisał:

C+ w przedlifcie nie wiem skad taki dostac he

Jak chce coś poprawić w wyglądzie to czemu nie polift?

Opublikowano

Tak serio to z tymi dokładkami to wygląda jak Honda z lat 90 tych.

Chcesz żeby było nisko to wywal tą gumę i opuść auto w dół a zyskasz na wyglądzie z każdej strony auta.

Opublikowano
  • Autor

Tyle zachodu o jakąś chińska gume

:facepalm::facepalm::lol:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Agrotuningu ciąg dalszy:

-Wycięta folia pod wstecznie i kierunki

- ledy do cofania na tył  ( miał być canbus , ale wywalaly bledy- vcds załatwił sprawę)

- kierunki żarówki Osram diadem

:thumbup1: 322e70bd4338.jpg

51ea0bfc3d98.jpg

06e47b07bc4a.jpg

f7f366a44ae1.jpg

13cd3d3c4711.jpg

e51ffdcda5d4.jpg

Edytowane przez wielik

Opublikowano
W dniu 3.04.2020 o 07:16, Olekmis napisał:

C+ w przedlifcie nie wiem skad taki dostac he

Nie ma, ale można trochę przerobić i jest ? Screenshot_20200416_164217.jpg

Opublikowano
3 godziny temu, MaciekPL napisał:

Nie ma, ale można trochę przerobić i jest ? Screenshot_20200416_164217.jpg

Jeszcze takiej rzeźby nie widziałem ale trzeba przyznać że dobrze to wygląda

Opublikowano
52 minuty temu, kamelus_ napisał:

Jeszcze takiej rzeźby nie widziałem ale trzeba przyznać że dobrze to wygląda

Jest do kupienia, 700€ koleś chce ? 

Czyli nie dużo licząc wszystkie kratki itd. 

Opublikowano
  • Autor

Mała zmiana frontu i lusterek gumą w sprayu:

 

308668042e9a.jpg

278adacc4456.jpg

c2ca7f640b23.jpg

75f4b23b72ce.jpg

9be683988127.jpg

b890ae06326e.jpg

ec239b0a4b00.jpg

Edytowane przez wielik

Opublikowano
W dniu 16.04.2020 o 20:15, kamelus_ napisał:

Jeszcze takiej rzeźby nie widziałem ale trzeba przyznać że dobrze to wygląda

podsunełeś pomyśł na zderzak , a że mam moja skorupę bo zmieniałem na Sline to teraz tylko C+ lifta i zrobić jeden :D

Opublikowano

Słabo te lusterka wyszły - to nie jest taka satyna jak ori , lepiej by było to okleić folią .Bezawaryjności :hi: 

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, marcinch001 napisał:

Słabo te lusterka wyszły - to nie jest taka satyna jak ori , lepiej by było to okleić folią .Bezawaryjności :hi: 

Była folia.

Zerwałem bo się pomarszczyla od chorwackiego słońca .. zobaczymy ile to potrzyma. 

Opublikowano

Przód niezły bandzior. :thumbup1:

Lusterka dałbym jednak w kolor nadwozia.

Opublikowano
  • Autor

Tak aktualnie prezentuje się mój "ulep" z czarnym frontem chyba znacznie lepiej

cc59aec93dbe.jpg

a64af78357a0.jpg

192c03e9105f.jpg

6a52af1bdd01.jpg

bde0f892d008.jpg

9bacb83950c4.jpg

Opublikowano

Czarny front spoko, ale ta dokładka to już o krok nie za dużo?:hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Kolejny modzik- dynamiczne kierunkowskazy. 

 

Opublikowano

Elegancko duzo z tym pracy? Skąd brałeś ledy

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, karolek_ust napisał:

Elegancko duzo z tym pracy? Skąd brałeś ledy

Ledy od chinoli. 

Zeszło mi trochę bo nie chciałem żeby siedziały przy kloszu a były w głębi światła tj oryginaly i musiałem dorobić "stelaż" a tam ciasno ale dało radę?

Opublikowano

z kierunkami za***isty efekt wyszedł :D tego brakuje w tych lampach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.