Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[RS6 C5] Mocny RySiek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 7.02.2020 o 19:02, tomekhxc napisał:

Świetny samochód, jak bym kiedys w życiu zmieniał to własnie na takiego rsa c5 lub rs4 b5 , te nowsze jakos do mnie nie przemawiają a te mają w sobie to "coś"  ;) 

Ciężko się z Tobą nie zgodzić. Patrząc na to w jakim kierunku idzie dzisiejsza motoryzacja to chyba najlepszy czas na kupno starszego auta a charakterem, przy którym ważniejsze były emocje i jakość zamiast twardej kalkulacji księgowych i wszechogarniającego plastiku i tandety. 

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie, w obecnym czasie brakuje pasji do produkcji takich aut, które kiedyś były produkowane by przełamywać bariery.

Opublikowano

Mocny rysiek naprawdę! super

Opublikowano
  • Autor
W dniu 10.02.2020 o 10:59, Olgierd93 napisał:

Mocny rysiek naprawdę! super

Dzięki Wielkie ? 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Świetne auto mam dwa pytania:

1. Listwy wokół szyb relingi i grille to czarny mat czy czarny połysk ?

2. Parametry felg ,opon i czy ewentualnie masz jakiś dystans?

Jak dla mnie idealna konfiguracja auta ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 8.03.2020 o 00:12, sysek27 napisał:

Świetne auto mam dwa pytania:

1. Listwy wokół szyb relingi i grille to czarny mat czy czarny połysk ?

2. Parametry felg ,opon i czy ewentualnie masz jakiś dystans?

Jak dla mnie idealna konfiguracja auta ?

Dzięki za miłe słowa :D

1. Pakiet black to oem jest wykończony w macie.

2. Na foto felgi 20" 9J ET29, opony 245/30, bez dystansu ;-)

Opublikowano
  • Autor

Przyszedł czas na upgrade hamulców na przedniej osi, więc obecnie wpadły tarcze 390mm z RS6 C7 plus kierownice powietrza z VW Phateon W12. Wcześniej były tarcze OEM 365mm wystarczały, ale pojemność cieplna była zbyt mała :P.

Całość jeszcze na oem zacisk 8T, ale wkrótce wpadnie coś nowszego :wink:

r3tG1OOjKt3a0gzWJtxsU8CTwtjv8mj5unpoOR4T

image.png

No i najważniejsze, zawieszenie KW V3 jest już na swoim miejscu :banan:

nc5st9mcYSQJE7Xma5c5unxUu2Ph-nZcS-U-GLDFVG_GMhAVxh8clte7bjYSm08SN7jDUeuDrRS8LZab

image.png

Wiem, że jeszcze "koza", ale sprężyny ciągle się układają i robi się coraz niżej :wink:

Edytowane przez mariusz-jagi

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie raz widziany na spocie. Mariusz dba jak mało kto, piękna fura super utrzymana :)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 23.04.2020 o 21:52, daglas napisał:

Nie raz widziany na spocie. Mariusz dba jak mało kto, piękna fura super utrzymana :)

Dzięki za miłe słowa. Do zobaczenia:D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 10.02.2020 o 08:47, Animal napisał:

Patrząc na to w jakim kierunku idzie dzisiejsza motoryzacja to chyba najlepszy czas na kupno starszego auta a charakterem, przy którym ważniejsze były emocje i jakość zamiast twardej kalkulacji księgowych

 

W dniu 10.02.2020 o 09:40, mariusz-jagi napisał:

Dokładnie, w obecnym czasie brakuje pasji do produkcji takich aut, które kiedyś były produkowane by przełamywać bariery.

Ja nie wiem jaka jest Wasza definicja przełamywania barier ale ok. 600KM w najnowszym i poprzednim RS6/RS7 moim zdaniem pod definicję przełamywania barier wpisuje się idealnie ?

W dniu 10.03.2020 o 09:01, mariusz-jagi napisał:

Przyszedł czas na upgrade hamulców na przedniej osi, więc obecnie wpadły tarcze 390mm z RS6 C7 plus kierownice powietrza z VW Phateon W12. Wcześniej były tarcze OEM 365mm wystarczały, ale pojemność cieplna była zbyt mała :P.

Czyżby twarde kalkulacje księgowych okazały się lepsze? ??
 

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, BeyerBrown napisał:

Czyżby twarde kalkulacje księgowych okazały się lepsze? ??

W moim modelu, gdzie przekroczone bariery z jego lat świetności nie robią na nikim wrażenia, zastosowanie standardowych części z układu hamulcowego z nowszego modelu, daje nowe możliwości ?? i różnica jest kolosalna ??

 

49 minut temu, BeyerBrown napisał:

Ja nie wiem jaka jest Wasza definicja przełamywania barier ale ok. 600KM w najnowszym i poprzednim RS6/RS7 moim zdaniem pod definicję przełamywania barier wpisuje się idealnie ?

Obecnie taka moc nie robi już tak piorunującego wrażenia, ponieważ różnice w osiągach pomiędzy poszczególnymi generacjami są coraz mniejsze. Szybko się człowiek przyzwyczaja do dobrych osiągów i później odrobinę lepsze nie robią takiego efektu Woow. 

Nie ukrywam, chętnie bym użytkował takiego nowoczesnego przedstawiciela "przełamywania barier" ? 

Opublikowano

Piękny egzemplarz! Nie jestem zwolennikiem gleby, według mnie seria fajnie leży. Niemniej Twoje auto = Twoja koncepcja. ;) Mod hebli pochwalam.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 27.05.2020 o 22:02, george napisał:

Piękny egzemplarz! Nie jestem zwolennikiem gleby, według mnie seria fajnie leży. Niemniej Twoje auto = Twoja koncepcja. ;) Mod hebli pochwalam.

Dzięki za miłe słowo. 

Ogólnie po wymianie zawieszenia na kw, wysokość jest jak w serii ?. Początkowe foty są na zawieszeniu wg koncepcji poprzedniego właściciela. 

 

IMG_20200506_145915.jpg

Edytowane przez mariusz-jagi

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Aktualizacja dokonań z ostatniego roku ;-)

Odnowienie jednostki napędowej oraz wzmocnienie skrzyni biegów tiptronic :kox:, pakiet maxtondesign :dance:, upgrade hamulców przód i tył :peace:,

zmodyfikowana kierownica oraz zamontowane obudowy lusterek "carbon";)

IMG_20210111_162759.thumb.jpg.9667d05d444b086d58fa5be824b8dd4d.jpg 

Zacisk hamulcowy z Audi RS4 B9 6T

484043703_IMG_2791(Duy).jpg.23d9c9b125bd6058dded935208747417.jpg

2047394628_IMG_20210321_101717(Duy).jpg.b7c69c5d18ea6f071528dcb9b8dbca2e.jpg

Tarcze hamulcowe 390 mm

1580806596_IMG_20210111_162029(Duy).thumb.jpg.97b1938b212e3db2cf1150c9c8973099.jpg

 

Upgrade tylnych hamulców na "dwuzacisk" 

received_419125862612451.thumb.jpg.070dbbb5d08acfbcee0777a9602f6df5.jpg

1631739741_IMG_20210327_123050(Duy).jpg.d34095440a88339a16740ecbc00db351.jpg

475582955_IMG_2792(Duy).jpg.d4b97922daf0e44714175321fb1083f8.jpg

 

Kierownica z wykorzystaniem włókna węglowego

DSC_4069.thumb.jpg.3c9ba647d9e049a04bd4bfb8bb5a3b79.jpgDSC_4073.thumb.jpg.0542cf8693801c7c23b19ac366454728.jpg

1155456206_DSC_4094(Duy).thumb.jpg.a695b0f9416e23837b4742c84d620496.jpg

IMG_20210321_103837.thumb.jpg.061a78359c3267d9ec2bab60890ea85b.jpg

 

Obudowy lusterek wg nowej koncepcji 1833201892_IMG_4372(Duy).thumb.jpg.6e34ee719152a45d881f3fcf61c2642e.jpg

879075235_IMG_4370(Duy).thumb.jpg.3b36803f1dba86c82f99fac87ff821fe.jpg

 Nowe czerwone nici ?

446936318_IMG_2789-Edit(Duy).thumb.jpg.a91dfae9efa99bb240a31f7ec665294f.jpg

 

Rewizja i odnowienie jednostki napędowej ?

received_366622717848785.thumb.jpg.ab0d22591fbd134b968ae2dd8d5e3882.jpg

received_846576459482482.thumb.jpg.364a762d02b3eca78ad978ebb21a502f.jpg

 Po nie spiesznym dotarciu i lekkim strojeniu wykres prezentuje się następująco

received_259494155867854.thumb.jpg.c4e7e3de4bd190cd0cd909ca156caf74.jpg

Pakiet maxtondesign moim zdaniem komponuje się bardzo dobrze do tego nadwozia

 

DSC_4053.thumb.jpg.a7b7a41bcafbca5f75be6d561bef7a70.jpg

406368067_IMG_20210327_122816(Duy).jpg.590c830346cc3466725e54a63c0ef421.jpg

DSC_4105.thumb.jpg.770e6da95b0d8013e7565098fd58f577.jpg

1272311276_IMG_4659(Duy).thumb.jpg.c1cc6827d5ddbe5ac856fed4e470a8b6.jpg

844951610_DSC_4139(Duy).thumb.jpg.b03a48924b717292f5083d4dcc39672f.jpg

42817995_IMG_4756(Duy).thumb.jpg.191f61234be202ed576f67ee25476e19.jpg

1895303901_Untitled-39copy.thumb.jpg.06854be0fe4f3b93fe7b624b9410b353.jpg

1790498454_Untitled-38copy(Duy).jpg.732656c19109a8361850cdfc22d686f4.jpg

1749983655_IMG_4719(Duy).jpg.8f2279ecf8772e6b3bc6fe0fc5049e7c.jpg

328807694_IMG_4823(Duy).thumb.jpg.c2037f83ff2a87717b583122db604e55.jpg

 

Edytowane przez mariusz-jagi

Opublikowano

Kurde auto bajka. Zazdroszczę.

Opublikowano
  • Autor

 

Edytowane przez mariusz-jagi

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Rob@k napisał:

Kurde auto bajka. Zazdroszczę.

Dzięki za miłe słowa

Pozdrawiam ?

Opublikowano

Piękności :kox:

jeśli to nie tajemnica gdzie robiłeś motorownię i upgrade hamulców ?

Opublikowano

Wysyłaj tylne tarcze do mnie, zrobię z nich kwiatki jak z przodu ;) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.