Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podnoszenie mocy 1.8t.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mam jeszcze pytanie. Wstawiłem downpipe wyskakuje mi błąd o niesprawnym katalizatorze. Chcę też wywalić jutro Sai. I puki pojadę do tunera może trochę minąć. Czy te błędy maja negatywny wpływ na pracę silnika? 

Druga sonda ma jakiś wpływ na skład mieszanki? 

Czy bez obaw mogę jeździć z tymi błędami? 

Opublikowano
8 minut temu, Vexart napisał:

Mam jeszcze pytanie. Wstawiłem downpipe wyskakuje mi błąd o niesprawnym katalizatorze. Chcę też wywalić jutro Sai. I puki pojadę do tunera może trochę minąć. Czy te błędy maja negatywny wpływ na pracę silnika? 

Druga sonda ma jakiś wpływ na skład mieszanki? 

Czy bez obaw mogę jeździć z tymi błędami? 

Nie ma  wpływu.  Ja tak chwilę jeździłem po montażu dp i usunięciu sai.  Oprócz błędu widniejacego na desce nic się nie działo:) mimo to i tak mnie denerwował widok pomarańczowego checka:D 

Opublikowano
  • Autor

No to dobrze. Mnie też jakiś czas będzie denerwowal. 

Opublikowano
9 godzin temu, Vexart napisał:

Mam jeszcze pytanie. Wstawiłem downpipe wyskakuje mi błąd o niesprawnym katalizatorze. Chcę też wywalić jutro Sai. I puki pojadę do tunera może trochę minąć. Czy te błędy maja negatywny wpływ na pracę silnika? 

Druga sonda ma jakiś wpływ na skład mieszanki? 

Czy bez obaw mogę jeździć z tymi błędami? 

Jezdzilem na seryjnym sofcie z DP ze 4 miechy zanim soft zrobilem i usunalem drugą sonde.

Od samegi DP auto jest ciut ciut żwawsze w calym zakresie obrotów

Opublikowano
  • Autor

Właśnie zauważyłem po założeniu DP ze dynamika się poprawiła.

Ale jak nie ma negatywnych skutków założenia dp i zdemontowania całego Sai to dobrze.

Opublikowano
  • Autor

Ta cieńsza rurka która leci obok tej grubszej od sai ma zostać? Czy można wywalić i zatkac przy tipie i kolektorze?

Opublikowano
  • Autor

Podpowie ktoś?

Opublikowano
33 minuty temu, Vexart napisał:

Podpowie ktoś?

Do pompy sai są tylko dwie rury, żadnej cienkiej tam nie ma. No chyba że chodzi ci o podciśnienie do zaworu kombinowanego.

Opublikowano
  • Autor

O ta zaznaczona na czerwono. Zostawiłem ją ale jak nie potrzebna usuną bym. Przy kolektorze jest na niej zaworek jednokierunkowy.

I co myślicie o wpięciu DV od razu pod kolektor nie przez zaworek n249.

20190217_133228.jpg

Opublikowano
6 minut temu, Vexart napisał:

O ta zaznaczona na czerwono. Zostawiłem ją ale jak nie potrzebna usuną bym. Przy kolektorze jest na niej zaworek jednokierunkowy.

I co myślicie o wpięciu DV od razu pod kolektor nie przez zaworek n249.

20190217_133228.jpg

Popatrz dobrze gdzie idzie ta rurka, bo wydaje mi się że powinna do eżektora :)

Opublikowano
  • Autor

Tak leci do eżektora. Czyli ma zostać?

Opublikowano
3 godziny temu, Vexart napisał:

I co myślicie o wpięciu DV od razu pod kolektor nie przez zaworek n249.

Zostaw, nie na darmo po coś to fabryka wymyśliła. Jak pominiesz n249 to w razie przeładowania możesz pożegnać się z turbo.

Opublikowano
  • Autor

Ok to Sai wywalone. O dziwo na razie błędu nie wywaliło.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jutro ściągam skrzynię biegów by dobrać się do sprzęgła przy okazji sprawdził bym dwumasę. Na co zwrócić uwagę? jakie dopuszczalne luzy? Luz promieniowy może być w dwumasie?

Opublikowano

Nikt za Ciebie szukać na gotowo nie będzie . Wszystkie te informacje znajdziesz w sieci 

Opublikowano
  • Autor

Sprzęgło z AWX pasuje p&p bez żadnych problemów. Działa tak samo jak seryjne.

Opublikowano
22 minuty temu, Vexart napisał:

Sprzęgło z AWX pasuje p&p bez żadnych problemów. Działa tak samo jak seryjne.

Czyli sprzęgło z awx już wrzucone ?

Żadnych problemów z tą tulejką co niektórzy muszą skracać?

Opublikowano
  • Autor

Tak wrzucone wszystko w porządku. Ta tuleja na tarczy sprzęgła jest trochę dłuższa ale od strony silnika, i to nie przeszkadza. Po stronie skrzyni tak samo wysunięta. Coś czytałem że w zestawie Sachs trzeba przycinać ta tuleje a w Luk nie, nie wiem ile w tym prawdy. Wiem że zestaw Luk pasuje p&p

Opublikowano

u mnie był sachs i bylo P&P

Opublikowano
  • Autor

Czyli bez znaczenia czy Sachs czy Luk oba pasują.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.