Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz


lider57

Rekomendowane odpowiedzi

Ty masz wersje 150km a ja 170 km

w twoim wyciśnie się max 200ps a umie poleciało mocniej:)

a ja mam b5 chyba w tej starej budzie ale wersja z usa[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 16:46_________________________________________________no ja mam b5 ale tego silnika co ja mam nie ma nawet w danych na profilu tu na stronie ja mam chyba ...hmmm

pierwsza litra to W.wdr czy cos takiego:)dlatego mam 1.8 t Q 170ps czy jak jak kto woli 125kw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za :offtopic: ale i tak poprosze o info o tej firmie bo ciekawy jestem jak robia softy +80KM, skoro najlepsi w polsce nie potrafia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czekamy na wykres z hamowni. :)

Jeśli dobrze Ciebie zrozumiałem to moc o której mówisz jest mocą na "oko" a modyfikacja śmierdzi mi gotowcem. Piszesz, że to jakiś silnik na rynek amerykański - nie znaczy to, że może osiągać po czipsie moce większe, niż np. fabryczne 180 po czipie (AJL). Z informacji jakie można znaleźć na różnych stronach/forach to przyrost jaki udaje się uzyskać samym czipem oscyluje w ok. max. 40 kucy. Na więcej nie pozwala osprzęt fabryczny czyli intercooler, układ paliwowy, dolot, turbina (na pewno w przypadku 150 PS, w 180 (AJL) jest wydajniejsza).

Na Twoim miejscu zrobił bym pomiar na hamowni - wiedział byś przynajmniej za co zapłaciłeś. Nie narażał byś się też się na ironiczne uwagi z naszej strony.

Jak kolega wyżej napisał:

... co do tych dodatkowych 80 KM samym chipem to nie będę się spierał, widocznie nowy rodzaj tjuningu powstał, daj namiary bo tez tak chce :gwizdanie:

Skoro tak dobrze robią to może zrobimy grupowe czipsowanko. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam na chipa i polecam ich

co do chipsa-to nie gotowiec-czekałem na niego pare godzinek

to fachowcy i nie robią gotowców tylko pod każde auto inny soft by było wszycho ok

poza tym nie będe ich reklamował bo nie o to tu chodzi i nie o to ile mam kucy bo też mi to lata:)mam miec dobre auto a tu jest problem??

dla kolegi wyżej-jeżdziłem bi turbo i n ie ma polotu z moim uwierz

ja sam nie wierzyłem że dodadzą aż 80 km a jednak:)a na chamowanie nie jade bo po co ale może latem dla siebie sprawdze:)[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 17:39_________________________________________________aha i 40 kucy to oni wyciagają z 1.9 disel ze 110 km robią na 150km spokojnie

mój brat ma więc wiem bo jeżdziłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli reasumujac po samym chipie objezdzasz 2.7biT??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ostatnio brałem się z mesiem slk tym najnowszym

miał silnik coś ok 5 , 6 tysięcy więc mocy ok 350km podejżewam i szliśmy ok 200 metrów łeb w łeb

a co do bi turbo-jeżdziłem i nie ma polotu

koniec:)

pomóżcie w sprawie gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do gazu to ciezko cokolwiek powiedziec bo nie wiadomo jaka masz moc auta ani jaka masz instalacje zalozona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do chipsa-w niektórych silnikach nie da sie podnieść o tyle mocy to fakt

np w oktawi 1.8 t jeden model podniesiesz o 50kucy a drugi tylko o parę

to zależy od silnika i tyle:)

ja mam szczęscie hehe

nr do nich 504-104-943 tomek moto-max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno tak sie nie usmialem :polew:

a na chamowanie nie jade bo po co

i masz racje, ja tez bym nie jechal bo z 250 moze zrobic sie 200 i wtedy tylko lina i do lasu....

widze, ze jestes od nas to zapraszam na spot do Gliwic :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Otfwebd jeżeli tobie ze 170 konnego motoru (którego nie ma w B5) zrobili faktyczne 250 KM to ja się dam obrzezać na żywca tępym nożem :polew:

Ps. Co do problemów z instalką LPG to ja bym pojechał do innego zakładu bo ten co ci zakładał instalację to, jeżeli coś spie*dolił, raczej się do tego nie przyzna i będzie szukał innych przyczyn dla picu tak jak kolegę wkręcali a jak pojechał gdzie indziej to mu powiedzieli że instalacja była odwalona najgorszą fuszerką i dlatego ma problemy co się sprawdziło jak ją zmienił :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 80 km które dodał powiedział że to lekka modyfikacja i najbezpieczniejsza

az sie boje jaka moc wyszłaby przy hardkorowym programie :kox:

Mozemy zrobić tak , że podasz mi nr. swojego konta ja ci przeleje 200pln na hamownie , pojedziesz , shamujesz , wkleisz wykres.

jesli bedzie minimum 210KM to nie zwracasz mi kasy , jesli powyżej to ja płace , ok ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak ze 110 w 1,9 tdi robią 150 to chyba tam pojade moze wykrzesają ponad 200KM z mojego 2.0 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki macie ubaw heheh

akurat silniki 2.0 kolego kiepskie są do chipa ale co ja się tam znam

:)

Wy jesteście to spece jakich mało o podważacie gościa który robi chipsy na europę

więc mam dla Was dobry pomysł

otwórzcie zakłady róbcie chipy i zarobicie co???kończę temat panowie bo widzę że po prostu mało się znacie

a do guregoru-"Kolego Otfwebd jeżeli tobie ze 170 konnego motoru (którego nie ma w B5)" -mało się znasz więc nie powinneś tu zamieszczać wątku, bo są nawet wersje 180km ale przecież Ty się znasz lepiej nie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do guregoru-"Kolego Otfwebd jeżeli tobie ze 170 konnego motoru (którego nie ma w B5)" -mało się znasz więc nie powinneś tu zamieszczać wątku, bo są nawet wersje 180km ale przecież Ty się znasz lepiej nie:)

to ze są 180 konne to my dobrze wiemy kolego , i wiemy również że nie ma 170 konnych :gwizdanie:

no i wiemy napewno ze nie mozna ze 170KM zrobić 250KM samym programem :gwizdanie:

dałem ci propozycje , rozważyłeś ją ????

Wy jesteście to spece jakich mało o podważacie gościa który robi chipsy na europę

moze i robi ale to oszust i tyle :wink4:

DAJ WYKRES I BEDZIE PO DYSKUSJI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Otfwebd jeżeli tobie ze 170 konnego motoru (którego nie ma w B5) zrobili faktyczne 250 KM to ja się dam obrzezać na żywca tępym nożem :polew:

popuscilem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

moskal dorzucam drugie 200 ale jak nie bedzie 200+ to biore 400 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie było zabawnie pośmialiśmy się :polew: ale nie odchodźmy aż tak daleko od tematu. Każdy ma prawo do własnych przemyśleń i osądów - czasami błędnych, ale to nie znaczy aby po nim jechać od dłuższego czasu jak po łysej kobyle. Proponuję uciąć temat tępym nożem (czystym, bądź zakrwawionym) i powrócić do wątku, ewentualnie można chyba część tych przemyśleń przelać do odpowiedniego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok przesyłaj kase zrobei specjalnie dla Ciebie-myśle żę 210 będzie bez problemu

a co do mojego silnika to zagne was i zrobie zdjęcie z dowodu poza tym panowie cos słabo sie znacie

bo u porządnego elektronika który ma nowe programy mój silnik z oznaczeniem wychodzi a w sklepach jak kupuje części go nie ma np hehe

Przy uzupełnianiu profilu także go nie ma dlaczego znawcy?????????????????????????????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...