Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona


KANAL

Rekomendowane odpowiedzi

Lampy przednie super... pięknie się prezentują

...napisz Marcin ile zapłaciłeś za lampy, gdzie kupiłeś i czy to jest wersja xenon czy zwykła soczewka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaplacilem 500zl za lampy + 120zl kierunki... za ta cene nowe moglem miec zespolone firmy TYC... jak to swieci i wyglada po roku widzialem juz na forum i w kilku ogloszeniach na allegro. Dziekuje za taka jakosc. Poza tym nie chcialem rezac, zawsze mozna wrocic do ori przy odsprzedazy. Nie wiem czy dobrze zrozumialem instrukcje ale sa one i pod D2S (xenon) i H7, tak jest napisane na plastiku przy soczewce.... do tego w pudelku sa jakies przejsciowki plastikowe ktore zaklada sie pod zarowke D2S (nie HID). Ja wloze w to zestaw HID H7. Zastanawiam sie tylko jaka przetwornica wejdzie w specjalne do tego miejsce na obudowie plastikowej.

Przez kilka dni jezdzilem na nowych lampach i ze starymi kierunkami... gdyby ktos chcial sobie kupic taki zestaw na raty nie wyglada to zle.

Interesowalem sie tym i za ta cene nie znalazlem na allegro DEPO wz. S4, gdyby ktos chcial namiar na sprzedawce od ktorego to bralem (biore od niego uzywane i ori czesci) to chetnie wysle nr na priv. Na stronie www.4cars.pl chlopaki maja takie lampy jeszcze taniej i mysle ze spokojnie mozna od nich brac - sklep w Lodzi, mozna odebrac osobiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nizej nie bedzie Wiem ze 1BE nie wplywa na komfort jednak nie bede ryzykowal... chyba ze kiedys jakas sprezynka powie papa, wtedy pomyslimy. Mialem autko na niskim zawiasie i dobrze ze jestem niski bo inaczej podejrzewam ze w podsufitce bylaby dziura Wiem ze nie ma co porownywac 1BE do -40 w japonczyku ale niesmak mi pozostal.

Lampki tyl LED juz jada, maja byc we wtorek, w przyszly weekend rezanie :) Sa jakies zagadki przy wymianie tylnych lamp?

Doszedl:

zestaw HID 5000K

biale kierunki boczne - zamiennik do fabii/octavii

rameczka klubowa + naklejki promujace klub na trojkacikach z tylu

grill poliftowy

zaciski pomalowane na czerwono, teraz dopiero widac ze to kawal zacisku (ATE pod 288mm)

wymienione oslony przegubów zewnetrznych - LOBRO - przy okazji malowania zaciskow okazalo sie ze mechanik kilka miesiecy temu spapral robote i po oslonie nie bylo prawie sladu, na szczescie przegub jeszcze zyje.

Oto efekty...

Nowy grill + biale boczna kierunki

obraz001q.jpg

obraz008f.jpg

Rameczka klubowa

obraz013uw.jpg

HID 5000K

obraz018hb.jpg

Zaciski a na trojkaciku z tylu widac malutki napis: www.a4-klub.pl

obraz005.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra barwa xenonu! nie lans ale będziesz zadowolony...

a tam z tyłu to co jakiś zlot kalajbry?

Dokladnie... nie mam z tym nic wspolnego ;) Dziwny zbieg okolicznosci ale zaden z nich nie chcial stanac na swiatlach ;)

Co do barwy swiatla... mam w e36 6000K i jest juz niebiesko, rzeczywiscie lans wiekszy ale na asfalcie praktycznie nie ma roznicy, za to miskom nie powinno przeszkadzac moje swiatlo.

Do zimy tylko opony zimowe i lampy tyl i koniec modow... zapomnialem dodac, doszly gumy pod nogi PETEXa i cos dla ucha - skrzyneczka basowa aktywna SONY. Nie przepadam za ta firma ale o dziwo gra lepiej niz nie jeden nowy tani zestaw skrzynka + wzmak (magnat, blaupunkt itp). No chyba ze bagaznik audi jest 'przyjaznie nastawiony' pod CA i wszystko w nim gra dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 6k, jestem zadowolony

W e36 jak wspomnialem jest 6000K, juz dwa latka i rowniez jestem bardzo zadowolony. Miski tez sie nie czepialy. Tutaj rowniez mial zagoscic 6000K ale nie bylo w sklepie a ze czlowiek ze mnie niecierpliwy... ale nie zaluje. Jest bialo i widno a o to chodzi. W stosunku do H7 roznica przeogromna ale to juz od dawna wiedzialem wkladajac HID do beemki. Od tamtej pory w kazdym aucie z soczewka gosci xenon i wbrew pozorom nie wali po oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo za mody.

Z daleka nie widać, że lampy przednie nie są zespolone.

Jak byś zdjął oznaczenia z tyłu, to calibry chętnie by się z Tobą mierzyły i dostawały :evil:

Czekam na zdjęcia z nowymi lampami z tyłu. Podobają mi się takie ale nie wiem jak wyglądają na samochodzie w dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo za mody.

Z daleka nie widać, że lampy przednie nie są zespolone.

Jak byś zdjął oznaczenia z tyłu, to calibry chętnie by się z Tobą mierzyły i dostawały :evil:

Czekam na zdjęcia z nowymi lampami z tyłu. Podobają mi się takie ale nie wiem jak wyglądają na samochodzie w dzień.

Zeby nie bylo widac ze sa zespolone trzeba poswiecic troche czasu i cierpliwosci zeby je ustawic... ktos kto ma troche wyobrazni poradzi sobie z tym i naprawde wyglada to dobrze... porownujac do innych niezespolonych tutaj kierunek z lampa ladnie sie schodzi i nie ma wrazenia malej lampy w stosunku do keirunku. Druga sprawa to moze to jakie lampy i kierunki kupimy, ja uparlem sie na DEPO i wzor S4 zarowno lampa jak i kierunek. Gdyby tutaj zagoscil jakis najtanszy clear kierunkowskaz mogloby byc roznie.

Oznaczen nie chce sciagac bo tak wyjechala z fabryki i naklejone sa rowno, tak jak byc powinno. Nie raz zdarzylo sie widziec jak na czerwonym swietle kierownik albo pasazer samochodu za mna zerkal przechylajac glowe do przodu co to za oznaczenie, teraz moga skupic sie na ramce klubowej i zapamietac adres www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio kolega nauczył, że można patrzeć na wydech. Jak dwie rurki to nie ma co się mierzyć :gwizdanie:

Nie potrzeba oznaczeń.

Jeszcze halogenów Ci brakuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio kolega nauczył, że można patrzeć na wydech. Jak dwie rurki to nie ma co się mierzyć :gwizdanie:

Nie potrzeba oznaczeń.

Jeszcze halogenów Ci brakuje :wink4:

O tym wiedza tylko wtajemniczeni... ktos kto audi nie jezdzi nie domysla sie co oznacza dwururka (1.8T, 2.4, 2.6, 2.8) a powiem Ci ze AFN jedzie calkiem zwawo i nie wiem czy nie masz sie co mierzyc ;) A jesli nie masz i Ci to przeszkadza to czipsuj go ;D Gdybym mial klekota albo 1.8 T zamiast tych lampek i innych dupereli na pierwszym miejscu bylby czips ;) Mocy nigdy nie za duzo mimo ze jezdze spokojnie.... ale im wiecej mocy tym wiekszy komfort w trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny kolorek i "pożyteczne" mody :good:

Mnie ostatnio kolega nauczył, że można patrzeć na wydech. Jak dwie rurki to nie ma co się mierzyć :gwizdanie:

ciekawe :mysli: czyli moje 105 kucy wymiata... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka!!! Gryl i soczewa robi robote :> Co do tylnych lampek to polift seria takie moje zdanie :decayed:

P.S. ile procent szybki przyciemnione??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka!!! Gryl i soczewa robi robote :> Co do tylnych lampek to polift seria takie moje zdanie :decayed:

P.S. ile procent szybki przyciemnione??

Co do tylnych lampek to decyzja zapadla... jada juz LEDy. Za uzywane lampy placic wiecej niz za nowe zamienniki, niektorych ludzi naprawde ponosi fantazja z cenami. Znajomy jezdzi po czesci do Poznania i stwierdzil ze duzo tansze czesci sa tam na gieldzie niz na naszym alledrogo, niestety nie mogl znalezc lamp po II lifcie. Mam nadzieje ze bede zadowolony z LEDow. Mialy byc takie zeby nie rzucaly sie w oczy i jak najbardziej przypominaly ori.

A jesli chodzi o szybki jak kupilem autko szyby byly zrobione takze nie pomoge... wiem gdzie je kleili i folia jest naprawde dobrej jakosci, nie stracila wogole swojej barwy. Z zewnatrz jest ciemno, od wewnatrz jak bardzie sa przyeciemnione widac na pierwszej stronie przy ktorejs focie.

_________________________________________________

No i dotarly LEDy... z przelozeniem nie bylo zadnego problemu, pasuja plug&play. Jakosc wykonania na pierwszy rzut oka OK jednak pozostaje niedosyt no ale czego mozna spodziewac sie po produktach made in taiwan... Kolor szkla jak dla mnie za bardzo 'landrynkowy'... Moglyby to byc idealne zamienniki poliftow gdyby za produkcje wziela sie jakas ceniona marka, moze DEPO. Gdyby szklo bylo zblizonej barwy do ORI polifta byloby cacy. A tak ciagle zadaje sobie pytanie czy bylo warto... pociesza mnie fakt ze po zmierzchu robia robote na drodze i zwracaja na siebie uwage. STOP 'wali' po oczach a postojowka swieci rowno nawet patrzac ze skosa. Kierunek ladnie swieci po calej swojej powierzchni - czasem w niektorych 'bublach' widac swiecaca zarowke i nic poza tym. Tak samo ze wstecznym, dobrze oswietla droge za nami. Niestety w dzien jesli chodzi o LEDy nie jest tak kolorowo. STOP jest bardzo widoczny jednak swiatlo postojowe patrzac 'ze skosa' na auto nie swieci rowno po obu stronach. No ale to LED.

Moim zdaniem do ciemnego lakieru pasowalyby duzo lepiej - samoocena i samokrytyka ;)

Na brudnym aucie wyglada to tak:

obraz004r.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy są bardzo ładne. Tylko ta tak jakby ich otoczka jest bordowa chyba :cool1:

Są dużo lepsze niż te stare :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: dla mnie z tym kolorem auta się to gryzie, ale bardzo fajnie prezentowały by się na ciemnym lub białym aucie, tu mi się nie podoba.

Same w sobie są ładne, tylko niepotrzebnie mają taką otoczkę ciemną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy są bardzo ładne. Tylko ta tak jakby ich otoczka jest bordowa chyba :cool1:

Są dużo lepsze niż te stare :good:

:mysli: dla mnie z tym kolorem auta się to gryzie, ale bardzo fajnie prezentowały by się na ciemnym lub białym aucie, tu mi się nie podoba.

Same w sobie są ładne, tylko niepotrzebnie mają taką otoczkę ciemną

Dokladnie... ta otoczka psuje caly efekt. Nie jest bordowa tylko spod (wnetrze lampy) jest czarne i dlatego wyszedl taki efekt... czerwien + czarny = bordo. Ori lampy audi zrobione sa z czerwonego plastiku dlatego nie ma takiego efektu. No ale skad mogl czlowiek wiedziec jak to sie zgra na zywo. Do ciemnego autka wygladalyby bardzo ladnie. Podejrzewwam ze gdybym wczesniej widzial je na tym kolorze kupilbym polifty :)

Na szczescie ladnie swieca a ze zima tuz tuz, szybko robi sie ciemno... lans bedzie :)

Pozdrawiam.

_________________________________________________

Czy malowal ktos ciemne lampy czerwonym sprayem do lamp? Jak juz wydalem kilka stowek chcialbym zeby to sie jakos prezentowalo na moim kolorze. Narazie oka przyzwyczaic nie moge. Pomyslalem ze gdyby ladnie obkleil lampe, ta obwodke ktora zrobila sie czerwona moznaby prysnac sprayem czerwonym do lamp.... Ewentualnie 'rozebrac' je i to co czarne dookola zrobic czerwone.

Chyba ze ktos kto ma ciemny kolor A4 i mysli o LEDach a ma lampki po lifcie jest chetny na 'dilll' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...