Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Znaczenie ET Felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, felga:

Średnica 19''

Szerokość felgi 8,5

Odsadzenie(ET) 42

jak to będzie w a4b6 avant  z zawieszeniem s-line ? Nie będzie wystawać za nadkole, obrys ? Opona o jakich parametrach do takich felg żeby nic nie tarło ? 

  • Odpowiedzi 3,7 tys.
  • Wyświetleń 510,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
5 godzin temu, r7adek napisał(a):

Witam, felga:

Średnica 19''

Szerokość felgi 8,5

Odsadzenie(ET) 42

jak to będzie w a4b6 avant  z zawieszeniem s-line ? Nie będzie wystawać za nadkole, obrys ? Opona o jakich parametrach do takich felg żeby nic nie tarło ? 

Nie będzie wystawać. Opona 235/35

Opublikowano

Witam.

Felga 18, 8J, ET30, zawieszenie 1BV czy podejdzie do A4 B7 avant żeby nie ocierało i za mocno nie wystawało?

Zaciski z przodu fabryczne 320mm.
Również jakie oponki do tego żeby w miarę fajnie wyglądało?

Edytowane przez gordo

Opublikowano
5 godzin temu, gordo napisał(a):

Witam.

Felga 18, 8J, ET30, zawieszenie 1BV czy podejdzie do A4 B7 avant żeby nie ocierało i za mocno nie wystawało?

Zaciski z przodu fabryczne 320mm.
Również jakie oponki do tego żeby w miarę fajnie wyglądało?

 

235/40-18 bedzie ok

Opublikowano
10 godzin temu, Dev napisał(a):

 

235/40-18 bedzie ok

ET30 nie będzie wystawać z przodu poza obrys bo ludzie różnie piszą?

Opublikowano
Godzinę temu, gordo napisał(a):

ET30 nie będzie wystawać z przodu poza obrys bo ludzie różnie piszą?

Możesz zakładać nic nie będzie wystawać. 

Opublikowano
W dniu 12.11.2022 o 08:30, Rob@k napisał(a):

Możesz zakładać nic nie będzie wystawać. 

A 18" 8,5J ET35 do tego opona 225/40?

Opublikowano
10 minut temu, gordo napisał(a):

A 18" 8,5J ET35 do tego opona 225/40?

Też będzie ok. Przy tym ET miałem 9 cali i było na styk. 

Opublikowano
38 minut temu, Rob@k napisał(a):

Też będzie ok. Przy tym ET miałem 9 cali i było na styk. 

Będzie to jakoś wyglądać czy jednak wziąć opony jak wyżej 235/40?

Nie ukrywam, że zależy mi też żeby to jakoś ładnie wyglądało z 18 cali.

Opublikowano

Na pewno bedzie wyglądać poprawnie ale najlepiej byłoby spasować niżej ale to na gwincie a to już inna sprawa.  :guma:

Opublikowano

Witam. Chcę zmienić felgi na zimówkach; opony mam 205/55R16, obecna felga ma 7 cali i et42, ta  którą chce kupić ma też 7 cali ale et już 35. Wiem , że wejść to wejdzie, schowa się pod błotnik z chyba dosyć dużym zapasem, ale zastanawiam się czy nie zacznie juz chlapać błotem czy śniegiem np po drzwiach, są z tym jakieś problemy czy to jeszcze nie przy takim et? Tak od strony praktycznej jak to wygląda. Zbyt długo już te felgi wybieram i się nad tym zastanawiam a chcę mieć to z głowy. Tutaj każdy pyta czy się pomieści a czy nie będzie problemu z błotem śniegiem itp jakoś chyba nie ma nic na ten temat. Z góry dzięki za pomoc. Zawieszenie seryjne.

Opublikowano
24 minuty temu, uzytkownikaudi napisał(a):

Wiem , że wejść to wejdzie, schowa się pod błotnik z chyba dosyć dużym zapasem, ale zastanawiam się czy nie zacznie juz chlapać błotem czy śniegiem np po drzwiach,

Jak się schowa z dużym zapasem to jakim cudem ma chlapać błotem po drzwiach ?

Rozwiń tą swoją myśl bo nie rozumiem takiego toku myślenia.

 

PS. Szerokie chlapacze możliwe, że rozwiążą Twój problem.Choć nie w 100 procentach.

 

Twoja zamiana to tylko 1 cm różnicy w stosunku do ori.To i tak będzie schowane w nadkolu.

A chlapania nawet przy ET49 się nie ustrzeżesz.

Edytowane przez Fido

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Witam, jestem na etapie zakupu opon 235/40 R18 i planuje kupić felgi (głównie myślę nad JR)  rozmiar 18" na lato do mojego samochodu lecz nie mam pojęcia jakie dobrać ET, Szerokość, Otwór Centralny. Tak aby nie obcierały nadkola i żeby w miare dobrze wyglądało?

 

Z góry dziękuję za pomoc

 

 

aktualne posiadam takie r17 

a4felg.jpg

Opublikowano
2 godziny temu, beagiel napisał(a):

Witam, jestem na etapie zakupu opon 235/40 R18 i planuje kupić felgi (głównie myślę nad JR)  rozmiar 18" na lato do mojego samochodu lecz nie mam pojęcia jakie dobrać ET, Szerokość, Otwór Centralny. Tak aby nie obcierały nadkola i żeby w miare dobrze wyglądało?

 

Z góry dziękuję za pomoc

 

 

aktualne posiadam takie r17 

a4felg.jpg

Szerokość 8-8.5 cała. ET najlepiej 35. Otwór centralny 57.1. Może być większy, dasz wtedy pierścienie centrujące. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Pozwolę zapytać również w tutaj, ponieważ w temacie o kołach cisza.

Czy dla B7 felgi o parametrach 18x7J ET38 nie będą "za wąskie"? Planuję opony 225/40.

Otwór centrujący to 66,6 - zastosuję pierścienie.

Moja zawiecha to 1BE z talerzykami z przodu.

Opublikowano
3 godziny temu, rosati napisał(a):

Pozwolę zapytać również w tutaj, ponieważ w temacie o kołach cisza.

Czy dla B7 felgi o parametrach 18x7J ET38 nie będą "za wąskie"? Planuję opony 225/40.

Otwór centrujący to 66,6 - zastosuję pierścienie.

Moja zawiecha to 1BE z talerzykami z przodu.

Zrobi się lekki balon. Lepiej by było 7.5-8 cali

Opublikowano
W dniu 7.06.2023 o 17:33, Rob@k napisał(a):

Zrobi się lekki balon. Lepiej by było 7.5-8 cali

Niestety, tak właśnie sądziłem...

Dzięki za odpowiedź ?
 

Edytowane przez rosati

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Aktualnie mam opony 225/50/17, felga 7j ET42, chce dokupić drugi komplet felg 7,5j ET36 4K0601025. Czy opona nie będzie wystawała poza błotnik? Może ktoś posiada takie felgi na B8 i posiada zdjęcia jak to wygląda?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

B6 na zawiasie 1BV, zaciski 320, niedługo talerzyki na przód. Felga 18/8j/et30 + opony 225/40, nie będzie obcierać z przodu? Szukać et35? Pozdrawiam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.