Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

mam felgi et 35 tyl 9j na oponie 235/40/18 zawias 1bv chce wrzucic do tylu jakis dystans z tego co sie orientuje to najmniejszy z otwortem centrujacym jest 13mm. czy to nie bedzie za duzo?

ja mam 10 mm z kołnierzem :wink:

skad? allegro czy jakies ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No nie będą. :facepalm:

Naprawdę nie idzie poświęcić trochę WŁASNEGO czasu we WŁASNYM interesie, przeczytać pierwszy post i kilka ostatnich stron i dojść do tego samodzielnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alufelgi 17 5 sztuk RH 3 częsciowe skrecane 5x112 5x120 Pilchowice

Czy te felgi będę pasować do a4 b5 avant zawieszenie -40

Temat już nie aktualny felgi sprzedane :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w przyszłym miesiącu kupuje nowe rolki i chciałbym się dowiedzieć jakie potrzebuję do nich opony no i czy to w ogóle będzie dobrze leżeć na B5.

2x 18' 8,5J ET42

2x 18' 9,5J ET42

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam felgi et 35 tyl 9j na oponie 235/40/18 zawias 1bv chce wrzucic do tylu jakis dystans z tego co sie orientuje to najmniejszy z otwortem centrujacym jest 13mm. czy to nie bedzie za duzo?

ja mam 10 mm z kołnierzem :wink:

skad? allegro czy jakies ori?

TA Technics, koleś na allegro sprzedaje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w przyszłym miesiącu kupuje nowe rolki i chciałbym się dowiedzieć jakie potrzebuję do nich opony no i czy to w ogóle będzie dobrze leżeć na B5.

2x 18' 8,5J ET42

2x 18' 9,5J ET42

Dobrze leży ale chyba będzie potrzebny lekki dystans by było pro. Gwint? czy coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw kupuje koło i zakładam na to co jest czyli sprężyny obniżające -40 mm przód i tył, gwint dopiero w czerwcu jakoś. O dystansach pomyśle bo ma być pro! I jeszcze jakie opony najlepiej na takie koło? o parametry się rozchodzi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw kupuje koło i zakładam na to co jest czyli sprężyny obniżające -40 mm przód i tył, gwint dopiero w czerwcu jakoś. O dystansach pomyśle bo ma być pro! I jeszcze jakie opony najlepiej na takie koło? o parametry się rozchodzi ;]

Masz fwd tak? Bo to cie wtedy nie oganicza. Na przod 215/35 tyl 225/30 bo wg serii co nie wyglada powinno byc 225/40 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 B6 Avant - Witam mam Felgi 17" 7,5 ET 28 kupiłem do tego opony 215/50/17 zawieche chce zmnienić na 1BE czy wszystko bezie grało i czy ma może ktoś zdjęcie jak to będzie wyglądać. Dopiero za miesiąc będe w kraju i chciałbym zobaczyć jak to będzie wygladać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,przejrzałem prawie cały wątek i nie mogę znależć takiego czegoś

19'' ET45 9J 215/35 do sedana B5 zawias 1BE ,jaki dystans i czy trzeba nadkola rolować??Jazda czasem z pełnym obciążeniem.Dzekuje za wszelkie wskazówki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w b6 mam 16 et 35 .laczek 225x45 i jest ok przyjemnie sie jezdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Otóż zakupiłem felgi 18 8J do a4 b5

Po zakupie opon 225/40 zauważyłem iż lewa strona bardziej wystaje....

Okazało się że 2 felgi mają ET 33 a dwie ET 45

Do tyłu dałem ET 33 a na przód ET 45.

Zawieszenie 1BA. Obecnie nie zauważyłem by coś tarło ale zrobiłem zaledwie 10km i to bez pasażerów.

Pomiędzy wachaczem a oponą na prostych kołach jest luz jakieś 7mm.

Czy to nie będzie tarło przy jeździe ? (obciążeniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18" 8j na 1ba tosz to kooza.

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

Nie bedzie tarlo z tylu, ale przod rolka lub klepiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolka tzn? Będzie gwint ale nie teraz. Jak pójdzie w dół to na pewno będzie tarło o nadkola ale teraz na 1ba też? A wachacz czy maglownice czy jak to się zwie nie będzie tarło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolka tzn? Będzie gwint ale nie teraz. Jak pójdzie w dół to na pewno będzie tarło o nadkola ale teraz na 1ba też? A wachacz czy maglownice czy jak to się zwie nie będzie tarło?

ET 45 przód- nic Ci nie będzie tarło

ET 33 tył- bez obciążenia nic nie będzie tarło (też mam taką konfigurację) ale jak pojedziesz z obicążeniem to na lekkich wybojach będzie przycierać o nadkole (ja tak mam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak dużym obciążeniu mowa?? Tylko ja mam b5 a ty kolego b6 to będzie tak samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...