Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

nie

pomocy Felga od a3 7,5j x17 et 56 225/45/17 do a4 b6 avant zawieszenie ori jaki dać dystans przód i tył żeby to zgrać z góry dzięki pozdrawiam

coś między 15, a 25 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie kupiłem felgi do forda otwory na sruby pasuja itd ale niestety tra o zaciski;/ musze teraz szukac z mnijeszym czy wiekszym ET?? obecnie jest et35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomocy Felga od a3 7,5j x17 et 56 225/45/17 do a4 b6 avant zawieszenie ori jaki dać dystans przód i tył żeby to zgrać z góry dzięki pozdrawiam

coś między 15, a 25 mm

Pytanko odnośnie tego samego rozmiaru felg tylko do B5 ośka. Dystans 20mm, nie będzie za bardzo wystawać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ET optymalnie winno być aby wlazło i tył był na równo z przodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do wyboru dwa rozmiary ET w feldze którą planuję kupić.

8.0 x 18" ET 47 i 8.0 x 18" ET 25

Który wybrać ? Tak żeby może nie trzeba było kombinować z dystansami ?

Próbowałem skorzystać z programu na stronce podanej w pierwszym poście i pomimo prób uruchomienia go na Windowsie, Macu i Androidzie poległem, więc nie mogę sobie sam sprawdzić tego ET. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zapytam dla pewności ale wydaje mi się że będą pasować.

17stka 7,5J ET43 i opona 225/45 będzie ok ? Nie za szeroka guma? Nic nie beędzie ocierać? Obecnie mam 16stki 7J 205/50 Et45. Nwm czy dobrze myślę ale wychodzi na to że ta felga będzie bardziej wystawać o 4mm? Et większe o 2mm czyli bardziej się o tyle schowa. lecz pół cala to prawie 13mm :2 to 6,5mm odjąć 2mm czyli 4,5mm będzie bardziej wystawać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiej szerokości dystans do 8J 17' ET 48? Narazie mam seryjne zawieszenie 1BA, ale chciałbym obniżyć max -40mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiej szerokości dystans do 8J 17' ET 48? Narazie mam seryjne zawieszenie 1BA, ale chciałbym obniżyć max -40mm

chcę kupić takie same (17', 8J, ET48) skoro masz nie obniżone i seryjne zawieszenie to powiedz mi obciera Ci coś czy wszystko w porządku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam gotowe do założenia na oponie 225/45/17, ale wstrzymuję się do czasu kupna obniżonego zawieszenia. Jeszcze nigdy ich nie zakładałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam gotowe do założenia na oponie 225/45/17, ale wstrzymuję się do czasu kupna obniżonego zawieszenia. Jeszcze nigdy ich nie zakładałem :wink:

też ten rozmiar opon mam zamiar kupić tj. 225/45/17. tylko chcę się upewnić czy na 100% wszystko będzie grało, także miło by było gdyby ktoś to potwierdził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a jak sie ma w b5 avant taki pakiet

[TABLE=width: 414]

18x8.75 5x112 et30 plus opona 215/35R18

[TD=colspan: 3][/TD]

[/TABLE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie granicą jest 8" ET35. Wszystko szersze albo z niższym ET to perwersja. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. na przodzie B5 felga o tym parametrze jest praktycznie równo z błotnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to licho-pech nic innego jedynie et 20 jeszcze w ofercie o nic wiecej.

Kuzwa nie znajde kol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1:

---------- Post dopisany 06-04-2014 at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2014 at 22:46 ----------

Tak sobie siedzialem na kalkulatorze ET i wiem jak mialem 8,5 z et 40 i przy niskiej glebie potrafiło wcisnac błotnik w opone (minimalny naciag)

Wiec jeszcze jest opcja ktora mogła by spasowac takie parametry: 9j 18" z et 40 Na zdjeciu widac jak bylo i ponirzej jak bedzie czyli z naciagiem moze moze...

Bez_tytu_u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy felga 16" 7" z ET 42 i dystansem 15mm (czyli ET 27) i oponami 205/55/16 nie będzie nigdzie obcierała.

Ewentualnie jakie dobrać dystanse tył przód żeby ładnie wyglądała i jeszcze nie ocierała. Zawieszenie mam standardowe A4 B6 Avant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...