Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, help:

czy fele alu 6.5Jx16H2 ET50 będą pasowały? czy trzeba jakieś dystanse zakładać?

samochód A4 Avant B7 2.0 140KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie jaki dystans będzie potrzebny pod ET 54, bo mam 3 komplety na oku ale wszystko z ET 54. Dystans 20mm będzie dobry, nie będzie felga zbytnio wystawała z nadkola felgi 2x 8J i jedna 8,5J. Ale raczej skuszam się ku tym 8J do B6-tki oczywiscie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie. Czy oryginalne alufelgi do Audi SPEEDLINE 7JX16H2 ET 31 podejdą do mojej a4 b5 (1996r) ?? Jutro będę miał możliwość przymierzenia samej felgi bez opony. Dodam, że zawieszenie standard bez żadnego obniżania.

Ok sam sobie odpowiedziałem. Fele typowo do TT czyli rozstaw 5x100 ... trzeba poszukać coś typowo pod moją niunię, a nie kombinować jak koń pod górę.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie doradzcie czy 19" et30 8,5cala szer na kapciu 235/35 r19 będą pasowały do a4b6 czy bedą obcierać czy coś w tym stylu? Bo mam okazje kupic za w miare dobre pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie doradzcie czy 19" et30 8,5cala szer na kapciu 235/35 r19 będą pasowały do a4b6 czy bedą obcierać czy coś w tym stylu? Bo mam okazje kupic za w miare dobre pieniądze...

będą obcierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga 17" na 7" szerokości ET40 + opona 205/50 runflat. Zawias na -4. Myślę że powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że to było pytanie :decayed: nadal mam dość miękki zawias i sie zastanawiam czy gdzieś nie przytrze o nadkole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie parametry na trumniaka w b5 maja prawo bytu ?

Szerokość przód : 8,5 J ET 58Szerokość tył : 9,5 ET 46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie parametry na trumniaka w b5 maja prawo bytu ?

Szerokość przód : 8,5 J ET 58Szerokość tył : 9,5 ET 46

nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylne koła w audi a4 b7 siedzą głebiej niż przednie?

Mam felgi et48 i gość od dystansów mi powiedział żeby na przód założyć 13mm a na tył 17mm wtedy się wyrówna i bedzie lepiej wyglądał. Co Wy na to?

Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylne koła w audi a4 b7 siedzą głebiej niż przednie?

Mam felgi et48 i gość od dystansów mi powiedział żeby na przód założyć 13mm a na tył 17mm wtedy się wyrówna i bedzie lepiej wyglądał. Co Wy na to?

Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4

w każdej A4 tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam wątpliwości, otóż przymierzam się pod 235/40zr18 z et45 ale obawiam się czy nie będą "za płytkie". Spotkałem się z problemem haczenia o zaciski. Felgi oryginał audi, nie mam jak ich przymierzyć więc zapytanie do Was. Dzieki za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@biggVv zależy jakiej szerokości masz felgę. Kilka postów wcześniej ktoś ma szerokości 8,5 cala i pisze że brakuje około 2-3mm aby nie obcierała o zacisk.

Jeśli masz ET45 i szerokość 8.0 cali to powinno być ok, w razie czego możesz skorzystać z dystansów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam felgi 18" 8.5J et35 przód i tył a do tego opony 225/40/18, jakie dystanse założyć na przód i tył (o ile potrzebne) aby nic nie ocierało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam felgi 18" 8.5J et35 przód i tył a do tego opony 225/40/18, jakie dystanse założyć na przód i tył (o ile potrzebne) aby nic nie ocierało ?

jeśli masz obniżone zawieszenie to przód już ci może przycierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam możliwość nabycia felg od vw sharana 7x16 ET59 do mojej B7,zawieszenie standard,quattro.Jak to widzicie?Przerabiał ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@biggVv zależy jakiej szerokości masz felgę. Kilka postów wcześniej ktoś ma szerokości 8,5 cala i pisze że brakuje około 2-3mm aby nie obcierała o zacisk.

Jeśli masz ET45 i szerokość 8.0 cali to powinno być ok, w razie czego możesz skorzystać z dystansów.

zawiecha z S-line czyli nisko, a rozchodzi sie o 8jx18h2 et45 245/40/18

co myślisz??

GU6sz-SmprI8.JPG?v=2

taka sytuacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy koledzy podpowiecie mi czy te felgi będą pasowały do moje A4B6 kombi

Felgi Aluminiowe 16 5x100 5x112 7J ET42 piasta 72mm Tarnowskie Góry

Będą odstawały czy raczej bedą w nadkolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...