Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak zrobić mp3 w aucie? kabelek do schowka ?


Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem o tym bodajże 4 dni temu, nie tylko ja zresztą. To pytanie pojawia się zresztą cyklicznie. Czytajcie trochę forum, nie ma sensu raz na tydzień pytać się o to samo. Tu masz linka do przykładowego tematu: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=7598

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest, bo tam się pojawia info między wierszami :wink: Dlatego mało widoczne. :cool:

a4avant, to musisz sobie zakupić http://www.piloty.pl/TRACK66.html

Adapter TRACK66 - interfejs AUX-IN dla wejścia zmieniacza CD

• Wersja TRACK66/08

• Kompatybilna z większością odbiorników fabrycznych Audi,

VW i pokrewnych z 20-pinowym gniazdem Mini-Iso "C"

• Pozwala w odbiorniku aktywować gniazdo przeznaczone

dla zmieniarki płyt CD i uzyskać wejście liniowe dla

sygnału audio z dowolnego źródła zewnętrznego np.

odtwarzacza MP3, iPod, DVD lub nawigacji PDA

• Opis gniazda odbiornika powinien zawierać sygnały:

AVW_AUX_300x280.jpg

13 - DI lub DATA IN

14 - DO lub DATA OUT

15 - CLK lub CLOCK IN

16 - U+ stałe +12V

17 - ACC lub -o/o- +12V wyłącz.

18 - COM lub S-GND masa audio

19 - AF-L lub CD-L wej. audio L

20 - AF-R lub CD-R wej. audio R

• Czarny przewód należy połączyć w pierwszej kolejności

z masą (obudową) odłączonego od zasilania radia

• Czarne (ew. białe) gniazdo cinch - wejście audio L

• Czerwone gniazdo cinch - wejście audio R

• Po załączeniu klawiszem CC/CD adapter aktywuje wejście

audio i wyświetla na displayu napis CDC11 TRACK66

oraz kolejne jednostki sekund

• Niekompatybilny z Beta CC, Gamma CC, Delta CC.

Dla Gamma 4 wymagana przejściówka na iso 10pin

miniiso_150x110.jpg

na allegro : http://allegro.pl/item172652758_adapter_interfejs_aux_in_vw_audi_seat_mfd_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie panowie, takie rozwiazania sobie darujcie. widzilem testy wielu takich urzadzen w roznych kategoriach cenowych i jednym slowem to straszna lipa jest,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie rozwiazania sobie darujcie

To racja, brat ma w aucie taki transmiter i odbiór jest do bani.

Jak jeszcze dojdą bardzo silne stacje niemieckie to słuchać nie można :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączenie tego interfejsu ma jedną zasadniczą wadę (w porównaniu do radia z mp3) - piosenki trzeba zmieniać w odtwarzaczu MP3, co nie jest ani przyjemne ani tym bardziej bezpieczne. Trzeba oderwać wzrok na dłuższy czas od drogi i czytać na malutkim wyświetlaczu playerka co akurat leci i co chcemy znaleźć. Sterowanie z radia jest dużo wygodniejsze i bezpieczniejsze. Ale plusem jest nieograniczona pojemność odtwarzacza (zależy jaki model), nie trzeba wachlować płytami i nie trzeba tych płyt magazynować w niedużym zresztą schowku. Ale ja się zastanawiam czy nie wrócić jednak do radyjka z MP3. Wiem, że to zepsuje wygląd wnętrza, ale przynajmniej będzie się komfortowo odsłuchiwało muzykę. Jest to jeszcze kwestia przemyślenia. Pozdrawiam.

[ Dodano: 18-03-2007, 10:09 ]

Czyli ten Adapter TRACK66 jak kupie to będzie działać tak ? Ma ktoś z was wyprowadzony taki kabelek ?

Ja mam u siebie i działa. Także na pewno będzie działać. W radyjku wciskasz przycisk MODE jakbyś chciał przełączyć na zmieniarkę i w tym momencie sygnał leci z MP3. Tylko nie kupuj z tego linka z Allegro za 119 zł. Na tej stronie co Ci podał Pre_pl kupisz to za 99 zł razem z wysyłką za pobraniem. Ja tam kupowałem miesiąc temu i jest OK. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konrad_A4 no faktycznie wygląda ciekawie, powklejam różne informacje, żeby było na przyszłość :

* CD changer interface connection. NOT FM transmitter, NO tone loss, NO noise and NO interfere.

* Add multyple CDs, thousands of TRACKs on radio. MP3 Control is exactly same as CD changer.

* Disk folders is mapped to CDs, files is mapped to tracks. Organize your music more easily.

* 1000 more songs each folder can hold. Up to 6-11 folders(CDs), depend on the radio type.

* High quality MP3 player build inside. Support up to 320Kbps MP3 encode rate. Nice voice present.

* Radio button (and steering wheel) can control the MP3: Mode/Disk/Track/Volume/On-Off...

* Repeat/Random/Scan play mode can be done. Display accurate Disk/Track/Time message.

* Standard USB 2.0 interface. Can use most kind of USB memory stick, Card convertor, USB 2.5" HDD...

* FAT/FAT32 partition on USB disk. Up to 32G byte songs can be listed and played.

* Car noise restrain circuit build inside, restrain car noise and interfere perfectly.

* Can remerber the exact position of song. Continue playing when radio power on next time.

* All power supply by Audiolink. Not cigarette plug occupied. No wire outside.

* 1/8''(3.5mm) Line in jack is available for other audio resource connection.

* Keep the original internal CD/CD-changer usable. External CD-changer is usable also.

466910gs3.th.jpg e7de1um2.th.jpg

http://stores.ebay.com.cn/cartechnology

http://search.ebay.co.uk/_W0QQsassZdoumama_cn2QQhtZ-1

użytkownik doumama_cn2 na ebay.co.uk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy ktoś już w ogóle to kupił i sprawdził "namacalnie", że to działa? :mysli: Może rzeczywiście jakieś grupowe zamówienie, bo 1/4 cenny to koszty przesyłki i nie ma pewności co z tych Chin przyjedzie... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej czy jest ktos chetny na ta zmieniarke mp3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...