Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R


szafa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po sprzedaży fejka, plan był na c7 avant, niestety na miejscu w DE wyszły kwiatki z autem i odpuściłem temat, a z racji że czas gonił a nie było żadnej c7 z poszukiwanym wyposażeniem w okolicy, zdecydowałem się na a4, i tak wpadła poniższa sztuka, polisingowa po pierwszym właścicielu. Wyposażenie szału nie robi ale miała być panorama, klima 3 strefy i silnik 2,0 ultra w każdym kolorze prócz czarnego ;)  Modów na ten czas nie przewiduje, tylko serwis.

WYPOSAŻENIE FABRYCZNE:

  • s-line zewnętrzny: zderzak przód, progi, daszek, zderzak tył,
  • Zawieszenie 1BE,
  • Skrzynia mutitronic,
  • System MMI Navigation Plus,
  • Panoramiczny dach,
  • Klimatyzacja 3-strefowa,
  • Adaptive Frontlight System (AFS) - bixenony skrętne +doświetlaniem zakrętów w lampach,
  • Centralny zamek + otwieranie i domykanie szyb z kluczyka,
  • Podgrzewane fotele przód, 
  • Kolorowy FIS,
  • Oświetlenie Coming/Leaving Home,
  • System Start/Stop,
  • TPMS System kontroli ciśnienia opon,
  • Czujnik zmierzchowy świateł i czujnik deszczu,
  • Lusterka zewnętrzne: elektrycznie regulowane, podgrzewane,
  • kierownica 3ramienna z multifunkcja
  • Elektryczne szyby przód, tył,
  • Elektryczna klapa otwierana z pilota,
  • Tylne szyby przyciemnione,
  • PDC tył,
  • Podłokietnik przód, tył,
  • Schowki w przednich siedzeniach,
  • Zestaw do mocowania bagażu,
  • Brak oznaczeń modelu,

 

MODYFIKACJE:

  • Kierownica ścięta poliftowa z łopatkami S-line z jasnym szwem,
  • Dekory drewniane pomalowane na czarno wraz z dekorem licznika,
  • Podświetlane kieszenie drzwi z Audi Q3,
  • Podświetlane klamki przód, tył oraz podświetlenie przestrzeni nóg,
  • Żarówki led w halogenach,
  • Zawieszenie gwintowane H&R model RSS,
  • Aluminiowe nakładki na pedały,
  • Koła audi rs6 c6 r20 9,5J ET37 lato 235/30, hankook, falken,
  • Tempomat oraz kodowanie łopatek,
  • Obrysy ala US,
  • Maskownice B&O,
  • Oklejone chromy na czarno (drzwi, relingi, grill),
  • Czarne znaczki (przód, tył),

PLANY:

  • Pakiet oświetlenia LED w przestrzeni nóg z regulacją na MMI,
  • Hamulce 375/330 ew. 356/330,
  • Spojler tylnej klapy,
  • Dokładka przedniego zderzaka,
  • Czarny grill s4,
  • PDC przód.

Pozdrawiam, Arek

IMG_20190820_113838.jpg

IMG_20190820_113825.jpg

IMG_20190820_121040.jpg

IMG_20190820_121202.jpg

IMG_20190820_121248.jpg

IMG_20190820_113702.jpg

IMG_20190820_113648.jpg

IMG_20190820_121316.jpg

Edytowane przez szafa
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki. Wyposażenie nawet nawet - nie jest źle.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak nie lubię brązowego tak na tym aucie wygląda całkiem fajnie, dobra baza do modów, ten tekst że nic nie będziesz modził... taaaaaaaaaaa na bank!:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna b8, rozumiem że jesteś romantykiem i lubisz wieczorami podziwiać gwiazdy że panorama była obowiązkowa? :thumbup:, oby ten dodatkowy balast nie szumiał w czasue jazdy, co do a6 z linka to co z nią było nie tak? Bo kwestia braku zgody na przeczepanie auta jest dyskusyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, H4mm3R napisał:

Dobra baza do modów :decayed:

Dzięki, w najbliższym czasie się do Ciebie zgłoszę z kuzynem na aktualizację ;)

4 godziny temu, Pucek napisał:

Tak jak nie lubię brązowego tak na tym aucie wygląda całkiem fajnie, dobra baza do modów, ten tekst że nic nie będziesz modził... taaaaaaaaaaa na bank!:decayed:

Nie powiem brakuje mi paru rzeczy jak głupiego podświetlenia przestrzeni nóg, składanych fotochromów czy tempomatu, ale powiem szczerze nie porywa mnie to auto, dlatego mody nie są wskazane ;)

2 godziny temu, marcin_o23 napisał:

Fajna b8, rozumiem że jesteś romantykiem i lubisz wieczorami podziwiać gwiazdy że panorama była obowiązkowa? :thumbup:, oby ten dodatkowy balast nie szumiał w czasue jazdy, co do a6 z linka to co z nią było nie tak? Bo kwestia braku zgody na przeczepanie auta jest dyskusyjna

Rzekłbym że taki kaprys, jak narazie zero szumów nawet przy wyższych prędkościach  ;) Co do auta to szyba przód do wymiany, 2 odpryski w polu widzenia kierowcy, dekor tunelu środkowego obity jak by ktoś młotkiem walił, podwinięta uszczelka szyby przedniej, gdzie było widać że woda do środka leciałam, zderzak przód pokiereszowany od krawężników, wszystkie 4 felgi obite, opony nadające się już do wymiany, tak samo jak klocki tył, wygłuszenie maski i uszczelki pod maską zżarte przez jakieś zwierzątka. W czasie jazdy żadnych problemów nie zauważyłem, ostateczna cena za auto to 17400e, dla mnie przy tylu mankamentach za dużo i odpuściłem, zresztą jak by poinformował przez telefon o tych usterkach nawet bym się nie fatygował po to auto... a miała być perełka ;)

A i najważniejsze o czym bym zapomnial, dach nad szybą cały z odpryskami i powierzchowną rdzą... 

 

Właśnie ogarnąłem że to b8 nie ma nawet podgrzewanych lustetek ?

Edytowane przez szafa
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marcin_o23 napisał:

Bo kwestia braku zgody na przeczepanie auta jest dyskusyjna

Dlaczego dyskusyjna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo oni tego nie lubią :grin:, zresztą sam nie wiem czy w PL bym się zgodził na jakieś głębsze prześwietlanie auta typu rozbieranie osłon itd, grzebanie, z jednej strony można powiedzieć że jest coś do ukrycia a z drugiej gdybym miał pewność że auto igła to bym po prostu na to nie pozwolił, ale nie o tym temat, btw. mam niestety podobne przeżycia z oględzin auta w DE, sam kiedyś targałem 1100km żeby na miejscu zobaczyć auto zupełnie niezgodne z rozmową telefoniczną, byłem kilkanaście razy i na dzień dzisiejszy chyba wolałbym kupić w USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie chciałem żadnych osłon ściągać, tylko do salonu audi który był 600m dalej ? ale jest nauczka na przyszłość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne auto. Niech sie sprawuje jak najlepiej. Ciekawa opcja ze nie ma tempomatu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może wystarczy zmienić wkłady na podgrzewane i zakodować, audi często miało już kabelki grzania w lusterkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa Gratulacje zakupu ? chociaż skoro szukałeś C7 to ja na twoim miejscu bym jeszcze poczekał, a nie pchał się w B8. Choć oczywiście ta ładnie na zdjęciach się prezentuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, zawias 1be koła rotor 9jet33, jakie opony na to zapodać 245/35 czy 235/35?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szafa napisał:

Panowie mam pytanie, zawias 1be koła rotor 9jet33, jakie opony na to zapodać 245/35 czy 235/35?

245 lepiej wypełni nadkole, na 235 będzie lepiej się jeździło. Wydaje mi się że przy 235 w zależności od marki może być juz lekki naciąg. Chociaż sam myślę mocno nad 235 do siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2019 o 09:06, szafa napisał:

Panowie mam pytanie, zawias 1be koła rotor 9jet33, jakie opony na to zapodać 245/35 czy 235/35?

Mam u siebie 245/35 na Rotorach 9J19 i jest idealnie 255/35 do a4 są za szerokie a  235/35 myślę że jeszcze mogłyby być ale już byłby naciąga i trzeba już mocno uważać na felgi...

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem opony hankook evo ventus s1 rozm 245/35/19, ułożyło się to średnio na felgach, także daje o sobie znać brak gwintu i zawias 1be ? Chcąc nie chcąc chyba będzie trzeba coś pomyśleć w tym temacie.

f53862b36aa7d54991124b141fd3c650.jpg

d8f5007fce412bd770e2ab1e60cc810c.jpg

W najbliższym czasie serwis olejowy i klimatyzacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy że ułożyło się średnio? Chcę właśnie hankooka brać do siebie. Lub Continental, z tym że u mnie jest 1be z założonym prokitem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, MaciekPL napisał:

Co to znaczy że ułożyło się średnio? Chcę właśnie hankooka brać do siebie. Lub Continental, z tym że u mnie jest 1be z założonym prokitem.

Jestem przyzwyczajony do naciągów, a tutaj rant zakryty, myślałem że lepiej będzie wyglądać na kole ?

34 minuty temu, H4mm3R napisał:

Co najmniej 2cm musi iść w dół ;) 

 

Chodzi mi po głowie eibach sportline, ale znów czy wybór opon nie zmusi mnie to pro kita, nie chce żadnych przycierek opona, nadkole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...