Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem przed chwilą pogode na dzisiejszą noc na tvn24, i w nocy w całej Polsce na minusie, z lekkimi opadami śniegu. Nie wyobrażam sobie jak musiałbym gdzieś niespodziewanie lecieć w trase na letnich :polew:

U mnie lans może poczekać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem przed chwilą pogode na dzisiejszą noc na tvn24, i w nocy w całej Polsce na minusie, z lekkimi opadami śniegu. Nie wyobrażam sobie jak musiałbym gdzieś niespodziewanie lecieć w trase na letnich :polew:

U mnie lans może poczekać :evil:

ten śnieg według nich pada juz od tygodnia :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to nie wiem kiedy ale w Danii dzisiaj jeszcze sniegu troche spadlo i w nocy na minusie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem przed chwilą pogode na dzisiejszą noc na tvn24, i w nocy w całej Polsce na minusie, z lekkimi opadami śniegu. Nie wyobrażam sobie jak musiałbym gdzieś niespodziewanie lecieć w trase na letnich :polew:

U mnie lans może poczekać :evil:

ten śnieg według nich pada juz od tygodnia :thumbdown:

Nie wiem czy byś chciał gonić na letnich przez mazurskie lasy, nawet przy -3 stopniach C :notworthy: .

I nawet głupi przykład. Wczoraj koło 23.00 zadzwonił do mnie mój ziomek i mówi że coś mu się umaniło i że napalił się na skuter Suzuki Burgmana, i czy rano nie polecimy pod białostockie go zobaczyć. Mówie wam, na zadupiach to jeszcze snieg leży k...rwa na drodze. Moto kupiliśmy, wracać 200km, to dopiero była tragedia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zadupiach to do kwietnia śnieg będzie lezał, główne trasy są OK :wink4:

Według mnie zima spierdo@iła z kraju :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też już kusi na zmianę opon ale poczekam jeszcze trochę bo czeka mnie ostatni wyjazd na deskę a w górach bez zimówek to lipa :decayed: Chyba jednak zdrowy rozsądek nakazuje zmianę opon na początku kwietnia na święta :naughty: chyba że zrobi się cieplej wcześniej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pada snieg pada snieg :gwizdanie: na ukrainie (lubelskie) to mrozy jeszcze ladne a w dzien ledwo + takze lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze do kwietnia czekam aż w nocy i nad ranem będzie na plusie.

Dziś nad ranem ślisko było strasznie miejscami także nie ma się co spieszyć bo później blacharza odwiedzać i na nogach chodzić to żadna przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze do kwietnia czekam aż w nocy i nad ranem będzie na plusie.

Dziś nad ranem ślisko było strasznie miejscami także nie ma się co spieszyć bo później blacharza odwiedzać i na nogach chodzić to żadna przyjemność.

Dokładnie :good:

Jak wyżej... Lans może poczekać :naughty: 2-3 tygodnie mnie jeszcze nie zbawią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze jestem za młody na to, żeby lans mógł poczekać :decayed: w Pile 11 stopni i słonce świeci także lecę właśnie zmieniać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze jestem za młody na to, żeby lans mógł poczekać :decayed: w Pile 11 stopni i słonce świeci także lecę właśnie zmieniać :naughty:

Dokładnie :kox: jestem za a nawet DUŻE za :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pogratulować ładnej pogody, w Lublinie właśnie wali śniegiem:( W sumie nie mam jeszcze na co zmieniać, bo mam tylko zimówki :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pogratulować ładnej pogody, w Lublinie właśnie wali śniegiem:( W sumie nie mam jeszcze na co zmieniać, bo mam tylko zimówki :thumbdown:

70km od lublina deszcz pada :dance: weekend będzie ciepły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 4 marca już na letnich przyjechałem po odbiorze autka i nie zamierzam tego zmieniać do następnej zimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...