Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak jeździcie po parę kilosów dziennie to sobie zmieniajcie na lato, jakoś się przemęczycie w razie niespodzianki ( ale ryzyko spore :gwizdanie:).

Ja zmieniam jak już nie ma szansy na białe szaleństwo, czyli nieprędko :gwizdanie:

Opublikowano

Sobota i 19 na podkład :good: :good:

a jak to jest w temperaturach powiedzmy od -3 do 10, zakładam że mimo suchej nawierzchni chyba dobra zimówka będzie lepiej "kleić" od letniej gumy?

Czy mój tok rozumowania jest jednak zły ?

Opublikowano

Sobota i 19 na podkład :good: :good:

a jak to jest w temperaturach powiedzmy od -3 do 10, zakładam że mimo suchej nawierzchni chyba dobra zimówka będzie lepiej "kleić" od letniej gumy?

Czy mój tok rozumowania jest jednak zły ?

Opona letnia zawsze będzie lepiej się spisywała na suchym i najczęściej na mokrym asfalcie - zimówki są zrobione by trzymały się na śniegu.

Oczywiście od każdej zasady są wyjątki - zależy jakiej klasy masz zimówki, a jakiej letnie.

Generalnie na każdy asfalt lepsze są opony letnie. Zimówki są kompromisem między asfaltem a śniegiem.

Opublikowano

ja od dziś na śmigam :>

Opublikowano

Wydaje mi się, że jeszcze za wcześnie, optymalny termin - końcem marca, chyba że jeszcze śniegiem dopie...li.

Opublikowano

ja tam gdyby nie dziury to też już bym przerzucił, a tak to z początkiem kwietnia chyba przełożę... :mysli: chociaż pewnie i tak za dużo nie załatają do tego czasu... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wydaje mi się, że jeszcze za wcześnie, optymalny termin - końcem marca, chyba że jeszcze śniegiem dopie...li.

e tam :tongue4:

Opublikowano

Zmieniał może kto już na letnie z ludzi jadących do Bukowiny? będzie tam jaszcze śnieg? :mysli:

Opublikowano

ja też już dziś na letnich, a nawet jak śniegiem sypnie to można się przemęczyć, kiedyś nie było opon zimowych i ludzie dawali radę więc bez przesady że się nie da, mam paru znajomków co cały rok na letnich latają i dają radę więc nie ma się co bać, no chyba że się w górach mieszka...

Opublikowano

dzisiaj :) malo tego pierwszy raz na 18" :))

Opublikowano

Ja od ponad tygodnia na letnich śniegu nie ma i pewnie nie będzie :decayed:

Opublikowano

od wczoraj zmienione i nowe gumy dunlop SP SPORT 01 :>

Opublikowano

ja sie dzis przymierze do 18 skusze sie a co :P

Opublikowano

Zmieniał może kto już na letnie z ludzi jadących do Bukowiny? będzie tam jaszcze śnieg? :mysli:

w ubiegłym roku nie było śniegu, było bardzo fajnie, wręcz ciepło, myślę że w tym roku też przyjedziemy na letnich :kox:

Opublikowano

Ja wczoraj się skusiłem na zmianę w dzień 15 stopni a w nocy 8 to już najwyższy czas bo przy takiej temp zimówki lecą w oczach :cool1:

Opublikowano

Zmieniał może kto już na letnie z ludzi jadących do Bukowiny? będzie tam jaszcze śnieg? :mysli:

w ubiegłym roku nie było śniegu, było bardzo fajnie, wręcz ciepło, myślę że w tym roku też przyjedziemy na letnich :kox:

ja niestety muszę... zimówką mi zbąblowała na tych naszych pięknych drogach :thumbdown:

Opublikowano

Ja juz od wtorku smigam na letnich :gwizdanie: pewnie zima juz niebedzie :mysli: :mysli:

Opublikowano

ja już od tygodnia w A4 1.6 a eSa musi poczekać aż felgi pomaluje :wink4:

Opublikowano

A ja czekam na przesylke feli...wiec narazie jest czarna stal + zima :decayed:

Jak przyjda w przyszlym tygodniu odrazu wymianka :)

Opublikowano

Ja mam zmienione cały sezon :tongue4: Nawet nie pamiętam w którą zimę miałem zimówki :P A zimóweczki zmieniajcie już myślę bo szkoda gum ..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.