Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do świąt to nawet nie myślę o letnich.

Pomijając to czy spadnie jeszcze śnieg czy nie to wystarczy wyjść o 5 czy o 6 rano i spojrzeć jak jest wszystko pomarznięte łącznie z asfaltem po którym nawet na zimówkach trzeba uważać nie mówiąc co by było na letnich.No chyba że ktoś tylko jeździ po mieście do pracy i z powrotem to inna sprawa.Ja za dużo jeżdżę w nocy i nad ranem w dłuższe trasy żeby ryzykować zakładając już letnie, tym bardziej dwa tygodnie w tą czy w tamtą żadniej różnicy mi nie robi.

Bezpieczeństwo ważniejsze od lansu.

Opublikowano

Bezpieczeństwo ważniejsze od lansu.

no chyba że ktoś ma ładniejsze alusy zimowe od letnich :naughty:

Opublikowano

He he no chyba że tak wtedy ma dwa w jednym :wink4:

Opublikowano

żart wymiana, przy tych anomaliach to do połowy kwietnia można sobie odpuścić :confused4:

a czemu kolega się w newbie nie przywitał ? :naughty:

witałem ale chyba coś poszło nie tak :mysli:

Opublikowano

żart wymiana, przy tych anomaliach to do połowy kwietnia można sobie odpuścić :confused4:

a czemu kolega się w newbie nie przywitał ? :naughty:

witałem ale chyba coś poszło nie tak :mysli:

a przepraszam - mój bład - w tym dziale nie działa licznik wiadomości i myślałem że to Twoja pierwsza :hi:

Opublikowano

JA od soboty smigam na letnich...

Opublikowano

Ja w nadchodzącym tygodniu będę zakładał :).

Opublikowano

Ja w nadchodzącym tygodniu będę zakładał :).

ja chyba też...

Opublikowano

ja juz zmienilem wlasnie. dziury zlatali w wiekszosci (mowie o wyrwach bo dziur to nigdy nie zalataja u nas)...

przy okazji okazalao sie ze oslona przegubu z prawej jest dziurawa.

Opublikowano

Ja zmienilem w sobote.. :decayed:

Opublikowano

A kto jezdzil cala zime na letnich? :polew:

Opublikowano

A kto jezdzil cala zime na letnich? :polew:

TOSIK :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

A kto jezdzil cala zime na letnich? :polew:

Np. Ja :kox:

Opublikowano

Ja zmienilem w sobote.. :decayed:

ja też... jest super... kręcą się a nie piszczą :blink:

Opublikowano

ło matko - w sobotę 20stopni !!!

Opublikowano
  • Autor

ło matko - w sobotę 20stopni !!!

to teraz trzeba będzie klimatyzacje konserwować :naughty:

Opublikowano

Zmienione :)

W końcu jest lans :) :)

Opublikowano

Letnie opony są na lato. sa też wiosenne :embarrassed:

Teraz jest wiosna ;(, zmienie w lipcu :>

Opublikowano

A u mnie jeszcze daleko do zmiany opon na letnie, może w maju jak przestanie sypac śnieg :tongue4:

Opublikowano

A u mnie jeszcze daleko do zmiany opon na letnie, może w maju jak przestanie sypac śnieg :tongue4:

po świętach można śmiało już zmieniać już zimy nie będzie :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.