Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szara A4 1.8T / Stage II / S-Line / Quattro Swapped

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 5.09.2019 o 18:49, MarcinL napisał:

I co zgadałeś się z Łukaszem? Do mnie turbo przyszło i jutro chyba już od mechanika auto odbieram.

Nieee, rozmawiałem z Łukaszem, ale muszę odpuścić chwilowo i zabrać się za naprawę najprawdopodobniej uszczelniaczy zaworowych, bo kopci mi podopieczna przepalonym olejem. Już na 99% postanowiłem, że głowica przejdzie kompletną regenerację, sprawdzę stan tłoków z pierścieniami i przy okazji wpadną kute korby.

Edytowane przez hervi89

Opublikowano
37 minut temu, hervi89 napisał:

Nieee, rozmawiałem z Łukaszem, ale muszę odpuścić chwilowo i zabrać się za naprawę najprawdopodobniej uszczelniaczy zaworowych, bo kopci mi podopieczna przepalonym olejem. Już na 99% postanowiłem, że głowica przejdzie kompletną regenerację, sprawdzę stan tłoków z pierścieniami i przy okazji wpadną kute korby.

Oj to słabo... moje auto już poskładane, ale zostało jeszcze zawieszenie. Mam nadzieję, że w poniedziałek będzie gotowe ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

więc nadeszła ta chwila żeby się pochwalić :P Głowica już się regeneruje...

20191019_111029.jpg

A w międzyczasie...

20191004_193835.jpg

20191005_201412.jpg

20191023_135439.jpg

20191024_123448.jpg

20191023_142311.jpg

 

Opublikowano

E Panie na pokład wjeżdża  quattro!!! He i fajno :)

ładnie po malowane, nie jak u mnie wrzucane  na szybko bo śnieg jeszcze leżał ?

Edytowane przez Misieqq7
Blad

Opublikowano

Ja patrzę i zazdraszczam :slina:

Dużo pln'ów wyszedł koszt dokładki Q? Uwzględniając części, przygotowanie i montaż?

 

Opublikowano
  • Autor

Podsumuje jak bedzie skończone, albo może lepiej nie? :P

Opublikowano

No przeze mnie ciekawość przemawia :decayed:

Opublikowano

Myślę, że coś koło 2 tys.. wyjdzie :decayed:

Ale mod jak najbardziej na plus:oklasky:

Opublikowano
14 minut temu, Adam87 napisał:

Myślę, że coś koło 2 tys.. wyjdzie :decayed:

Ale mod jak najbardziej na plus:oklasky:

Hmmm 2 tyś to nie dużo, biorąc pod uwagę ile wrzuciłem ostatnio u siebie :co:

Ale, nie,  Darek nie - nie teraz nie myśl o tym :wallbash:

 

Poczekam na dokładne wyliczenia od Piotra :naughty:

Opublikowano

Świetne autko fajnie wygląda 

Opublikowano
  • Autor

Głowica już wróciła :)

20191030_071704.jpg

Opublikowano

Ile taka przyjemność? Jeśli można wiedzieć ☺

Robiłeś całą? Wszystko wymienione (zawory, prowadnice) i sprawdzana na szczelność?

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Gremlin0209 napisał:

Ile taka przyjemność? Jeśli można wiedzieć ☺

Robiłeś całą? Wszystko wymienione (zawory, prowadnice) i sprawdzana na szczelność?

Kompletna regeneracja, wszystkich zabiegów nie potrafię wymienić, ale na pewno wymienione wszystkie uszczelniacze i prowadnice, wszystkie zawory wydechowe i kilka ssących, myjka ultradźwiękowa, sprawdzona szczelność płaszcza wodnego itd itd. więcej nie pamiętam :P  Koszt 2200 zł w TOP-MAR

 

20191030_185645.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

a więc w kolejnym międzyczasie, nowe zimówki wpadły na obecne fele a nowy nabytek czeka na wiosnę :D

20191107_234208.jpg

20191107_234225.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

OK! Oficjalnie remont silnika i swap quattro zakończony sukcesem. Dziękuję wszystkim którzy pomogli wszelkimi poradami, szczególnie @Ever za kompletny i bezproblemowy zestaw do swapa, @McGiver za dobre rady i usługi oraz @MemberA4 i @Misieqq7 za długie rozmowy nt przekładki :)

Teraz geometria i w końcu jazda :)

20191117_094533.jpg

Opublikowano
8 godzin temu, hervi89 napisał:

OK! Oficjalnie remont silnika i swap quattro zakończony sukcesem. Dziękuję wszystkim którzy pomogli wszelkimi poradami, szczególnie @Ever za kompletny i bezproblemowy zestaw do swapa, @McGiver za dobre rady i usługi oraz @MemberA4 i @Misieqq7 za długie rozmowy nt przekładki :)

Teraz geometria i w końcu jazda :)

20191117_094533.jpg

Super!!! To abs udało się zakodowac?

Widzę już przygotowany jesteś odrazu dekor quattro i gekon:)

Opublikowano
  • Autor
53 minuty temu, Misieqq7 napisał:

Super!!! To abs udało się zakodowac?

Widzę już przygotowany jesteś odrazu dekor quattro i gekon:)

Tak,  wszystko się udało :)

detale zbierałem w międzyczasie :P

Opublikowano

Fajnie! Zima Cię nie zaskoczy ;)

Opublikowano
  • Autor

Geometria completed

20191120_110327.jpg

zbieram opinie dotyczące napisu na grillu, może być czy wywalić?

Opublikowano

Jeśli podoba Ci się to go zostaw :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.