Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Moja czarna, śliczna S4 :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

S4 to tylko i wyłącznie sedan :kox::naughty::decayed::slina:. Też nie przepadam za Avantem :disgust::no::confused4::thumbdown:.

Opublikowano

Gratki zakupu,wygląda zacnie a wnętrze w stanie idealnym jak na ten rok :good:

Opublikowano

dla mnie bommba :hi: :hi:

gratuluje udanego zakupu... oby wi ęcej takich aut na naszyvh drogach :> :rolleyes:

Opublikowano

s4 polift w sedanie to rarytas;) i to mega;) :cool1:

Opublikowano

super furka tyle ze ma kilka minusów :P

raz to nie Avant :P

dwa coś mało kompletne to wyposażenie :/ brak grzanych stołków, navi, recaro, szyberdachu, BOSE jest? no ale to nie najważniejsze, ważne jest to co pod maska :D:D

czekamy na wykres przed i po :) no i te klamki to nie mercedes :P ja tu widzę czarny pakiet :P zero chromu, ciemne szyby-> gangsterka pełną gębą :D

Ps. nie słuchaj innych drewno w środku jest kox :D i tej wersji się trzymam/aj :)

Opublikowano
  • Autor

raz to nie Avant :P

brak grzanych stołków, navi, recaro, szyberdachu, BOSE jest? no ale to nie najważniejsze, ważne jest to co pod maska :D:D

czekamy na wykres przed i po :) no i te klamki to nie mercedes :P ja tu widzę czarny pakiet :P zero chromu, ciemne szyby-> gangsterka pełną gębą :D

Ps. nie słuchaj innych drewno w środku jest kox :D i tej wersji się trzymam/aj :)

Bose jest, szyberdach jest, może na fotkach nie widac wyraznie, ale jest ze szklanym dachem oczywiscie, czarna podsufitka pięknie sie komponuje z całą resztą..:-)

Opublikowano

no wreszcie ktos kupil to auto - stalo w komisie ponad rok czasu, zapewne dlatego ze cena poczatkowo byla mocno przesadzona

auto sam kiedys ogladalem, przebieg na 99,9% prawdziwy, jeszcze nie widzialem B5 ze skora w tak dobrym stanie

gdyby nie to drewno i to, ze za wysoko stoi to nie bylo by do czego sie przyczepic

Opublikowano

Auto prezentuje się przepięknie,

super, że sedan no i ten kolor :kox:

Tak jak koledzy pisali zdejmij nakładki z klamek to będzie jeszcze lepiej... chrom wokół szyb :good:

Gratulacje!

Opublikowano

piękna czarna sztuka w sedanie :kox:

ciemne drewno wygląda OK

faktycznie lekki allroad :mysli:

jedyny "-" to klamki IMO nieporozumienie i :sick3:

eMeM, hhacek miał w swoim 2.8q skórę w b.d stanie, moze i w lepszym :wink4:

Opublikowano

Miód malina autko. Codziennie lookałem na nią, jak przejeżdżałem obok komisu. Niech Ci służy.

Opublikowano
  • Autor

zdejmij nakładki z klamek to będzie jeszcze lepiej

Nie, kur....nie zdejme..:-)

Opublikowano

A mi gadają, żebym zdjął skórzane pokrowce, które wszystkim się podobają, tylko na forum już nie :mysli::shocked::no:. Całkiem fajnie wyglądają te srebrne nakładki na klamkii pasują ogólnie do całego samochodu :naughty::decayed: :>.

Opublikowano

Super furmanka, gratuluję zakupu :cool1: Aluski tylko mi się nie podobają, ale to kwestia gustu

Opublikowano

ładny samochód i ładnie utrzymany to widać , wg mnie ale to tylko wg mnie ! te chromy na klakach nie robia, juz ładniej by było chromy ale lusterka, pozatym zrób cos z lampami z chomologacją DOT,

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze jedna fotka foteli i dwie silnika, nie pucowalem specjalnie dla zdjecia, jest taki jaki jest..heh

29zel4z.jpg

11slde9.jpg

e9f09d.jpg

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

tylko tak mozna opisac to auto

Opublikowano

Śliczna niunia. Ja bym zmienił lampy zeby byly biale kierunki, zdjal te chromy z klamek, zmienił alu, zmienil drewno w srodku i najchetniej jeszcze klape tylna :gwizdanie: Ale pomimo ze tak marudze, fura do pozazdroszczenia kolego !! :good: :good:

Opublikowano

haha ja sie zupelnie nie zgadzam z przedmowca bo np lampy i klape zalozylbym do siebie:D

najladniejsza B5 w serii na forum!

Opublikowano
  • Autor

haha ja sie zupelnie nie zgadzam z przedmowca bo np lampy i klape zalozylbym do siebie:D

najladniejsza B5 w serii na forum!

Dzieki..chociaz pewnie znalazloby sie duzo wiecej ladnych..w kazdym razie milo cos takiego uslyszec..:-)

Opublikowano

Widziałem ją wystawioną na allegro :)

Bardzo ładna czarnulka i dodatkowo sedan :kox: oby Ci służyła długo i objeżdzała bemki :naughty:

A tą oglądałeś :?: :gwizdanie: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6498219

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.