Zabierak przy 205k przebiegu - ocena stanu, fotki (2.0 TDI BLB 2005)
Zabierak przy 205k, robić gniazdo? 6 użytkowników zagłosowało
-
1. Czy taki poziom zużycia zabieraka kwalifikuje gniazdo pompy do regeneracji?
-
TAK, zrób to asap.5
-
TAK, ale bez pośpiechu, poczekaj do 235-240k jak będziesz robił rozrząd.1
-
NIE, gniazdo powinno być jak nowe, przez kolejne 100k nie masz się czym martwić.0
-
NIE, gniazdo powinno być w miarę ok, przez kolejne 75k nie masz się czym martwić.0
-
Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
Rekomendowane odpowiedzi
Ostatnio przeglądający 0
- Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto