Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon


gagat3k

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Awra napisał:

Bardzo ładne to masz! Jaki masz grill? Bo mam póki co plaster miodu ale już mi się znudził :)

grill z s4, szczebelki w piano, pomiędzy matowe. Mi to połączenie podoba się najbardziej i lakier nie odpryskuje jak na tych całych w piano.

plastry miodu przerabiałem dwa i nigdy więcej nie założę.

 

a tak ze zmian, to licznik już ze skalą EU, szary z białymi wskazówkami, dekory licznika z A5 przerobione na carbon i tyle ze zmian :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się koła znudzą to biorę :kox:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2022 o 08:44, gagat3k napisał:

plastry miodu przerabiałem dwa i nigdy więcej nie założę.

Bo to z gównolitu nie?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2022 o 21:34, R4xx napisał:

Jak Ci się koła znudzą to biorę :kox:

4400 za same felgi i są Twoje. gdyby był klient, to bym sprzedał, ale bez opon, bo w planach lekkie felgi pod lepszy performance  :)

4 godziny temu, kristof91 napisał:

Bo to z gównolitu nie?

Gównolit, wygina się na każdą stronę, łatwo robią się odpryski. Kiedyś się tym jarałem, zmarnowana kasa w moim przypadku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, gagat3k napisał:

 

Gównolit, wygina się na każdą stronę, łatwo robią się odpryski. Kiedyś się tym jarałem, zmarnowana kasa w moim przypadku :)

Kupiłem do b9. Wyjebałałem po 2 dniach. Mocowania pdc pękały już przy wkładaniu czujników. Na szczęście wywalczyłem zwrot gówna na allegro.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2022 o 19:33, kristof91 napisał:

Kupiłem do b9. Wyjebałałem po 2 dniach. Mocowania pdc pękały już przy wkładaniu czujników. Na szczęście wywalczyłem zwrot gówna na allegro.

szkoda kasy, czasu i nerwów :D ale są gusta i guściki. sam szalałem, a po zakupie jedno wielkie rozczarowanie. 

a w a4 trzeba w końcu coś dłubnąć, ostatnio słabo z modami, jakieś pomysły ktoś podrzuci? oprócz foteli :D 

Edytowane przez gagat3k
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh zmień zderzak na zwykły przód będzie mod bo ten po Vin nie pasuje do twojego . Panie co tu robić jak jest wszystko to co powinno na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, karolek_ust napisał:

Heh zmień zderzak na zwykły przód będzie mod bo ten po Vin nie pasuje do twojego . Panie co tu robić jak jest wszystko to co powinno na miejscu.

:grin: trzeba albo modzić albo zmienić auto, a że w zmiany auta nie chce mi się bawic, to trzeba zapobiegać nudzie :D oprócz spraw kosmetycznych i innego turba, to brak pomysłów. wszystkie mody to już tyyysiące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gagat3k napisał:

:grin: trzeba albo modzić albo zmienić auto, a że w zmiany auta nie chce mi się bawic, to trzeba zapobiegać nudzie :D oprócz spraw kosmetycznych i innego turba, to brak pomysłów. wszystkie mody to już tyyysiące. 

Co wkładasz za suszarkę teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, karolek_ust napisał:

Co wkładasz za suszarkę teraz

od dłuższego czasu się nie mogę zdecydować. są 3 opcje.

geremi hybryda, dobrze wstaje i moc dobrą generuje i koszt 2x mniejszy niż dłubanie z k04

coobcio hybryda na kołach z s8/rs6

k04-064 ( może być za słaba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, gagat3k napisał:

od dłuższego czasu się nie mogę zdecydować. są 3 opcje.

geremi hybryda, dobrze wstaje i moc dobrą generuje i koszt 2x mniejszy niż dłubanie z k04

coobcio hybryda na kołach z s8/rs6

k04-064 ( może być za słaba)

Hehe coobcio spec od turbo w tfsi , noo ja teraz mam IHI z 2.0 tfsi do włożenia jest 3 tys temu regenerowana zobaczę co będzie i co wyjdzie bo w ośce to ciężko będzie z trakcja he.  064 to już mało kto zakłada z tego co zauważyłem chyba że do jakieś 1.8 T to tak ale do tfsi czy TSI to już każdy szuka coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora trochę odświeżyć, bo przy aucie trochę się zmieniło i wciąż się zmienia. 

Nowy kolor, nowe felgi, nowe zaciski, nowe fotele, lampy ciemne w środku + biled i troche carbonów.  

Sporo z tych rzeczy podczas prac  - zaciski właśnie się szkiełkują, fotele czekają aż skończę resztę, kierownica z poduszką i mieszkiem jest u tapicera i finalne foty dopiero wlecą, ale tymczasem takie poglądowe. 

 

Rzeczy typu listwy drzwiowe lakierowane, żadna folia 😉

 

carbony na fotce jeszcze przed finalnym lakierowaniem, ponadto lusterka, dekory, kierownica i kilka innych rzeczy. 

W planach na najbliższe tygodnie hybryda od geremiego i heatshield na cieplą strone turbo, kolektor i DP. 

20231204_131006.jpg

20231204_131124(0).jpg

20231130_102721.jpg

20231130_093624.jpg

20231121_185351.jpg

20231125_122415.jpg

20231127_140724.jpg

20231124_091111.jpg

20231123_193951.jpg

Screenshot_20231207_205436_Allegro.jpg

Screenshot_20231206_121332_Allegro.jpg

  • Lubię to 3
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiosnę/lato wyjedzie już na miasto? Bo z chęcią bym się przyjrzał na żywo :D 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, KorteX napisał(a):

Na wiosnę/lato wyjedzie już na miasto? Bo z chęcią bym się przyjrzał na żywo :D 

Generalnie wyjedzie szybciej, bo czekam az wróci kierownica i lampy, a potem wysylam boczki do obszycia na nowo. Wstawiam wtedy do garażu i zdejmuje turbo. W styczniu front w ppf i bedzie można jeździć.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, george napisał(a):

Nowa żaba w CG. ;)

 

Poszedłeś za ciosem!

I chyba jedyna? Bo nie kojarzę innego zielonego auta. Tzn. Takiego zielonego, a nie na starych citroenach 😁

 

Listwy progowe robią się w carbon. 

 

W lampach jeszcze wymieniam led od światłowodów na zimniejsze.

20231210_124024.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Very nice , very interesting color , it suits the b8 line i thought that it's a foil wrap , but then i seen engine compartment .   So the engine compartment plastic , you cover it with the layer carbon fiber  , it look very nice , but did you do that to steering wheel also or you buy it like that  i dont remember that i seen an carbon fiber wheel for b8...

 

Where did you buy carbon fiber  and  that stuff to cover it  :D  ?

 

Topic is interesting i will follow it

Edytowane przez MarioR34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarioR34 napisał(a):

Very nice , very interesting color , it suits the b8 line i thought that it's a foil wrap , but then i seen engine compartment .   So the engine compartment plastic , you cover it with the layer carbon fiber  , it look very nice , but did you do that to steering wheel also or you buy it like that  i dont remember that i seen an carbon fiber wheel for b8...

 

Where did you buy carbon fiber  and  that stuff to cover it  :D  ?

 

Topic is interesting i will follow it

You can check out CarbonArt profile on Instagram. I'm working with carbon fiber for a living.  :) all carbon fiber works in this topic - is my work. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2022 o 21:34, R4xx napisał(a):

Jak Ci się koła znudzą to biorę :kox:

No są na sprzedaż 😁 

 

Hybryda się robi, będzie za tydzień. 

Lampy.. osoba z forum trochę leci w kulki. Miały być 3/4 dni, a wszystko jest przedłużane i od terminu na ktory byliśmy umówieni na początku minęło już 16 dni.. ciągłe przekladanie i wymyślanie..

 

Za to fotele przyszły 

20231213_143503.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, gagat3k napisał(a):

No są na sprzedaż 😁 

 

Hybryda się robi, będzie za tydzień. 

Lampy.. osoba z forum trochę leci w kulki. Miały być 3/4 dni, a wszystko jest przedłużane i od terminu na ktory byliśmy umówieni na początku minęło już 16 dni.. ciągłe przekladanie i wymyślanie..

 

Za to fotele przyszły 

20231213_143503.jpg

Co będziesz z nimi robił? Wyglądają słabo. Wolałbym znacznie bardziej z S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...