Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze działane :)

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, george napisał:

Jakie zmiany mechaniczne?

DP 3" ze sportowym katem

IC 600x300x76

dolot APR Carbonio 

tip ecs tuning

Turbo muffler delete Revo 

Wydech

 

Opublikowano
  • Autor

Screenshot_20210809-200056_Instagram.jpg

Opublikowano

Co dajesz na te dekory ? Jest to może folia ? Mam u siebie zrobione folią ale mega kiepsko się klei a wręcz odkleja . Jeśli to folia możesz podać jakiś link gdzie kupiłeś .

Opublikowano
53 minuty temu, Gregorski3 napisał:

Co dajesz na te dekory ? Jest to może folia ? Mam u siebie zrobione folią ale mega kiepsko się klei a wręcz odkleja . Jeśli to folia możesz podać jakiś link gdzie kupiłeś .

To nie folią a włókno węglowe 

Opublikowano

Aha. Jak zrobisz to pokaż jak wyszło.

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Gregorski3 napisał:

Aha. Jak zrobisz to pokaż jak wyszło.

wychodzi to tak: 

jakby co komplet w drzwi i deskę mam na sprzedaż. :)

włókno węglowe po odpowiednim procesie, potem klar 2k HS i ceramika. nic nigdy nie będzie miało podejścia udając carbon do carbonu samego w sobie :) 

Także jakby ktoś chciał jakis element w carbonie, to pisać na pw. W ciągu ostatnich kilku tygodni znacznie poprawiłem proces i jakość,n, więc zapraszam.   :)

234570003_158385196314316_617080290347835081_n (1).jpg

231343807_247653580376579_4918363468267331375_n (1).jpg

Edytowane przez gagat3k

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj zabrałem się za czyszczenie nagaru. U mnie wyglądało to tak przy 113k przebiegu. 

Użyłem środka  Forte valve cleaner, szczotek drucianych, śrubokrętów, potem odkurzenie wszystkiego i na wszelki wypadek wypsikanie kompresorem. Nie czyściłem tego na błysk, ale poprawa jest znaczna. 

20210810_211557.jpg

20210810_212254.jpg

20210811_165438.jpg

20210811_171528.jpg

Opublikowano
12 godzin temu, gagat3k napisał:

wychodzi to tak:

231343807_247653580376579_4918363468267331375_n (1).jpg

Bardzo ładnie Ci to wyszło :hi:

Opublikowano

Jak na TFSI to bardzo dobry stan miałeś u siebie. Widać, że dodatkowy dotrysk pomaga. Poprzednia generacja to byłaby już zawalona po brzegi.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 12.08.2021 o 03:05, wolwerin napisał:

Bardzo ładnie Ci to wyszło :hi:

a dzięki bardzo :D 

W dniu 12.08.2021 o 10:29, wampir napisał:

Jak na TFSI to bardzo dobry stan miałeś u siebie. Widać, że dodatkowy dotrysk pomaga. Poprzednia generacja to byłaby już zawalona po brzegi.

może nie tyle poprzednia generacja, co też wersje EU mają znacznie więcej nagaru. Mimo wszystko trochę go było i dla świętego spokoju musiałem to wyczyścić :D sprawa do ogarnięcia samemu w 1dzień kosztem do 300zł, a firmy sobie za to życzą po 1200-1600zł :O 

Opublikowano

Mój mechanik wyczyścił mi nagar za 400zł plus uszczelki.

Przy 200K było tak ( u mnie starsza generacja EA113)

 

IMG-20210219-WA0005.jpg

IMG-20210219-WA0007.jpg

Edytowane przez Gregorski3

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Gregorski3 napisał:

Mój mechanik wyczyścił mi nagar za 400zł plus uszczelki.

Przy 200K było tak ( u mnie starsza generacja EA113)

 

IMG-20210219-WA0005.jpg

IMG-20210219-WA0007.jpg

Widać, że tu użył jakiegoś ścierniwa do piaskarki i wygląda ładniej niż u mnie. U mnie jest czysto i chemia usunęła nagar, ale został taki ciemny kolor w niektórych miejscach. 

Jak robiłem rozeznanie, to jeden nawet chciał głowice ściągać, a inni chemią/granulatem od 300zł za cylinder. 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

w aucie w sumie kilka rzeczy "rozkopanych" i bardzo powoli coś się rusza. :D

wymienione koło zmiennych faz rozrządu, koszt 109zł i 5 minut pracy. 

Wymieniona pompa hpfp póki co na używke, aby wyeliminować źródło błędu i problem rozwiązany. 

wymieniłem również front licznika na taki z A5, wskazówki białe z S oraz podświetlenie wskazówek w moich zegarach na białe. Obecnie czekam na stelaż i dekor licznika. Będzie lakierowany w piano lub pójdzie  w carbon. 

na lampy wpadły też nowe klosze i folia ppf.

20210919_121610.jpg

20210919_121541.jpg

Screenshot_20211019-231237_Gallery.jpg

Opublikowano

Ten dekor to sztos totalny:D

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, kristof91 napisał:

Ten dekor to sztos totalny:D

Zawsze byłem przeciwny, ale zmieniłem zdanie. Milion razy fajniejszy od tego z A4 :D

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Chyba widziałem Cię na rondzie przy Paderewskiego, jechałeś za mną około 10:30. 

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, george napisał:

Chyba widziałem Cię na rondzie przy Paderewskiego, jechałeś za mną około 10:30. 

Od orlena w stronę ronda czy ze średnicówki? 

Opublikowano
1 minutę temu, gagat3k napisał:

Od orlena w stronę ronda czy ze średnicówki? 

Ze średnicówki, jechałem prosto, Ty kręciłeś w lewo.

Opublikowano

Bardzo ładne to masz! Jaki masz grill? Bo mam póki co plaster miodu ale już mi się znudził :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.